En iyi Android Klavye Uygulamaları

Android klavye Uygulamaları 2018

Android klavye uygulaması, bazen telefonunuzla birlikte gelen klavye uygulaması iyi olmayabilir.

Neyse ki, Google Play Store’da eğlenceli temalar. Yeni özellikler ve diğer diller için destek sunan binlerce Android klavye alternatifi var.

Üçüncü taraf giriş cihazını kullanırken keylogger’ların ve diğer kötü amaçlı yazılımların risklerini bilmek de önemlidir.

Bu nedenle Apple çok uzun süredir üçüncü taraf klavye desteğine direndi. Yine de, bu günlerde üçüncü taraf bir, emojiler klavye, akıllı metin yazımı ve daha fazlası dahil olmak üzere. En son özelliklerin güncel kalması için bir gerekliliktir.

Android için en iyi klavyeleri bulmanız için, yalnızca mükemmel özellikler sunmakla kalmayıp. Kullanıcı güvenliğiyle ilgili güçlü bir geçmişe ve güçlü gizlilik politikalarına sahip olmanız için araştırmayı tamamladık.

Daha az bilinen ya da yeni bir Android klavye uygulamasıyla çalışmaya karar verirseniz. Bilgilerinizi korumak için yalnızca klavye uygulamaları için değil.

 

Ücrfetsiz Android Klavye Uygulamaları

Google Play Store ve ötesindeki tüm uygulamaları korumak için göz önünde bulundurmanız gereken önlemleri de ekledik.

 

Gboard

Birinci sınıf Android ve Google entegrasyonu ve gizlilik güvencesi istiyorsanız. Google’ın kendi hafif klavyesi tam size göre. Cihazınıza bağlı olarak, bu Android klavye’yi kullanıyor olabilirsiniz.

 

Gboard

Gboard

DownloadGoogle Play

Klavye tonlarca dil desteği sunar ve Android 4.4 veya daha yenisini çalıştırıyorsanız. Yüzlerce kullanışlı sembol ve ifade için yerleşik emoji desteği de alırsınız.

Yazmak için klavyeyi hızlıca kaydırabilirsiniz. Google’dan sesli arama yapmadan bir şey sorma yeteneği vardır. Web’de arama yapmak için Google simgesine dokunmanız yeterlidir.

Bir sayı satırı ve tek elle mod ve ses girişi gibi diğer ekstra özellikler eklemek gibi birçok özelleştirme seçeneği vardır. Google tarafından geliştirildiğinden, bu uygulamada kötü amaçlı yazılım, reklam yazılımı veya herhangi bir kötü şey hakkında endişelenmenize gerek olmadığını biliyorsunuz.

Kişisel sözlüğünüz Google hesabınıza bağlıdır. Böylece Gboard’u yüklediğiniz herhangi bir cihaz için hazırlayabilirsiniz.

 

SwiftKey

SwiftKey, Google Play Store’da yüksek puan aldı. Yüksek doğruluk oranlarına ve tahmini emoji özelliklerine sahip olacak.

Swiftkey

Swiftkey

DownloadGoogle Play

Aynı zamanda, iki dilli insanlar için harika olan, cümle ortaları arasında zahmetsizce geçiş yapmanızı sağlar. SwiftKey, giriş bilgileri ve kredi kartları gibi hassas verileri korurken.

Klavyenin yazım alışkanlıklarınızı öğrenmesine yardımcı olmak için verileri dikkatlice ayıran güçlü bir gizlilik politikasına sahiptir.

Bu verilerin kontrolünü elinizde bırakır. Böylece bulut hizmetlerine kolayca girebilir veya bilgilerinizi kaldırabilirsiniz. Ayrıca tonlarca tema ve diğer özellikler sunuyor.

 

Multiling O Klavye

Bu klavye, kendi ana dillerini destekleyen üçüncü taraf klavyelerini bulmakta zorlanan uluslararası okuyucularımız için bir zorunluluktur.

Multiling O Klavye

Multiling O Klavye

DownloadGoogle Play

Multiling O Klavye 200’den fazla dili desteklemektedir. Bu düzeni ve klavye görünümünü seçmenizi sağlar.

Dört ve beş sıralı düzenler sunar ve ayrıca QWERTY, DVORAK, AZERTY arasında geçiş yapabilir. Hatta kendi düzeninizi tasarlayabilirsiniz.

 

Fleksy

Fleksy Android klavye, dünya rekorunu en hızlı mesajlaşmaya iki kez koymak için kullanıldı. Bu yüzden, hızlı tepki süreleri ve hız için özelleştirme, sizin için bir klavyedir.

Fleksy

Fleksy

DownloadGoogle Play

Ayrıca ücretsizdir ve herhangi bir can sıkıcı reklam ile gelmiyor. Harfleri kaydırmak veya çizmekten ziyade, sözcükleri silmek. Otomatik düzeltme seçeneklerini seçmek için kullandığınız ve dokunma hareketlerini kullandığınız gibi dokunursunuz.

Klavyeyi ihtiyaçlarınız doğrultusunda küçültebilir veya büyütebilir.  Ayrıca renkleri ve düzeni değiştirebilirsiniz. Fleksy’nin gizlilik politikası da sağlamdır ve klavyenin hangi bilgileri görebildiğini açıkça belirtmektedir. Rahatsız bulduğunuz programları devre dışı bırakmanıza bile izin verir.

 

TouchPal

TouchPal da yaklaşık 10 yıldır etrafta yer alıyor ve uzun süredir devam eden bir uygulama olarak durumu sağlam bir güvenlik ve gizlilik politikası sağlıyor.

Touchpal

Touchpal

DownloadGoogle Play

Ücretsiz uygulama ayrıca ses tanıma, emoji, çıkartmalar, tek dokunuşla yazı ve diğer şık hileler özellikleri. Reklam amaçlı bir minyatür uygulama mağazası da içeren dahili bir mağazadan eklentileri yönetir.

Hatta kendi yapay zeka asistanı da var. Uygulama tam ekran reklamlarla dolu olduğundan, dikkat etmeniz gerekir. En azından, cihazınızı ele geçirecek herhangi bir reklam veya başka bir uygulama içermiyor.

 

Excel için Microsoft Klavye

Gösterişli eklentiler için mevcut eğilimi göz önünde bulunduran. Microsoft’un Android klavye için sadece telefonlarda Excel kullanımını çok daha kolay hale getiren bir klavye.

Excel Klavye

Excel Klavye

DownloadGoogle Play

Numara girişi için optimize edilmiş ve otomatik düzeltme, hareketler gibi özelliklere sahip olmayan. Bunun Microsoft’un deneysel Garaj bölümü tarafından oluşturulan deneysel bir klavye olduğunu kabul ediyor.

Çok fazla sayıda iş yapmazsanız kesinlikle uğraşmayacağınız bir şey değildir. Ancak bunu yaparsanız, bu yüklediğiniz en iyi klavye olabilir.

 

Chrooma Keyboard

Tek dokunuşla yazarak ücretsiz, hafif, kullanımı kolay bir klavye mi arıyorsunuz? Renkli bir twist ile basit, basit, hızlı bir klavye.

Chrooma Keyboard

Chrooma Keyboard

DownloadGoogle Play

Yazdığınız uygulamadan bağımsız olarak, Chrooma, yazdığı şık bir Google ağı ile eşleştirerek. Google’ın estetik estetiğiyle eşleşiyor. Ayrıca yerleşik bir GIF klavye, çok dilli destek ve tek elli bir modu var.

 

Hacker’s Keyboard

Android cihazınızdan bir bilgisayara veya Linux terminaline uzaktan erişmeyi denediniz mi?

Hacker's Keyboard

Hacker’s Keyboard

DownloadGoogle Play

Tipik bir PC klavyesindeki tüm farklı tuşlar olmadan. Ctrl-Alt-Delete gibi komutları denemenin ve girmenin ne kadar zor olduğunu görebilirsiniz.

Tehditkar isme rağmen, Hacker’ın Klavyesi, masaüstünüzde sahip olduğunuz aynı klavyeyi uyararak Android cihazınızdan tüm bu karmaşık komutları girmenin kolay bir yolunu sunar.

Özellikle, Alt, ok tuşları veya erişemeyeceğiniz işlev tuşlarını kullanmaya çalışırken özellikle faydalıdır. TeamViewer veya bir terminal öykünücüsü kullanan herkes için bir zorunluluktur.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *