Telefon takip programı ile cihazınızı bulun

Android cihazınız için Telefon takip programı

Telefon takip programıyla kayıp veya çalıntı telefon ve tabletinizi bulabilirsiniz.

Android cihazlarınız için ne kadar temkinli olursanız olun. Akıllı telefonu kaybetmek, korkunç bir deneyimdir. Kaybolan Adroid cihazını bulmak için iyi bir şansınız olsun.

Neyse ki Android kullanıcıları için, kaybolan veya çalınan akıllı telefonları izlemek ve bulmak için. Özel olarak tasarlanmış bir dizi uygulama ve program bulunmaktadır. Mevcut seçenekler size yardımcı olmak için, kayıp Android cihazları bulmak ve almak için mutlak en iyi yöntemlerin listesini derledik. Bir Android telefonun nasıl takip edileceğine daha yakından bir göz atalım.

 

Find My Device / Cihazımı Bul

cihazımı bul

 

Özellikler:

 • Telefonunuzu GPS ile takip edin
 • Telefonunuzu uzaktan sil
 • Telefonunuzu uzaktan kilitleyin
 • Lock your phone remotely
 • Tabletler ve akıllı saatler ile de çalışır

Google’ın Cihazımı Bul uygulaması, Android kullanıcıları için olması gereken bir özelliktir. Android cihazınıza bir Google Hesabı eklediyseniz Cihazımı Bul otomatik olarak açılır. Uygulama, kaybolan cihazınızı bulmanızı kolaylaştırır; başlamak için yapmanız gereken tek şey Play Store’dan indirmektir. Uygulamayı yükledikten sonra, oturum açmanızı ve Konum’un açık olduğundan emin olmanızı isteyecektir. Uygulama yüklendikten ve çalıştırıldıktan sonra cihazınızın açık olduğunu ve Wi-Fi veya mobil verilere bağlandığını varsayarak cihazınızı bulabileceksiniz.

Cihazınızı izlemek için bilgisayarınızdaki veya başka bir akıllı telefonunuz olsun, herhangi bir tarayıcıda android.com/find adresine gidin. Kaybettiğiniz cihazınızın internete erişimi ve konumu varsa, cihazınızı bulabilirsiniz. Buradaki en önemli özelliklerden biri, cihazı kilitleyip eşlik eden bir telefon numarası ile bir mesaj yazabilmenizdir. Bu şekilde, birisi cihazınızı bulursa veya cihazınız varsa, yapmaları gereken tek şey. Belirtilen telefon numarasını aramak için ekranda Bana Ulaşın düğmesine basmaktır. Başka bir seçeneğiniz yoksa bir ses çalmaya veya telefonu uzaktan silmeyi seçebilirsiniz.

Telefonunuzu bir tarayıcı kullanarak izlerseniz, Google hesabınızda oturum açmanız gerektiğini unutmayın. Başkasının akıllı telefonundan veya masaüstü tarayıcısından giriş yaptıysanız. Bittiğinde tüm hesaplarınızdan çıkış yapmak isteyeceksinizdir.

Hesabınızı oturum açtıysanız, o bilgisayara erişimi olan herkes akıllı telefonunuzu izleyebilecektir. Uygulamanın yüklenmesi ve kurulması yalnızca bir dakika alır ve kullanımı çok kolaydır. Çünkü kaybolan bir Android cihaz bulma konusunda ilk tercihiniz olmalıdır.

Şimdi indir:

Google Play

 

Find My Phone / Telefonumu bul

Özellikler:

 • Uygulamanın dahili haritasını kullanarak telefonunuzun GPS konumunu görün
 • Gerçek zamanlı güncellemelerle eksik veya kayıp telefonlarda sekmeler bulundurun
 • Bir telefon bulurken uygulamadan seyir yardımı al
 • İzlenen bir telefondan mesajlar sil

Family Safety Productions uygulaması Find My Phone. Üstün izleme teknolojisiyle çalınan veya kaybolan Android telefonları bulmanın inanılmaz derecede kolay olmasını sağlıyor. Belki de en büyük özelliklerinden biri, uygulamanın telefonlarını programla senkronize eden. herhangi bir aile üyesinin cep telefonlarını izlemesine izin vermesidir.

Kaybedilen veya çalınan bir telefonun nerede olduğuna bakarken. Uygulama, söz konusu telefonun hareket etmesiyle birlikte sürekli değişen gerçek zamanlı konum güncellemeleri sağlar. Uygulama aynı zamanda doğru GPS yönergeleri sağlar ve noktaya konumlandırmak için üçgenleme algoritmasına güvenir.

Uygulamanın kullanımı kolay web sitesi, senkronize edilen tüm telefonların hızlı bir şekilde görüntülenmesini sağlar. Ayrıca uygulama ile aynı gerçek zamanlı haritalama sağlar.

Şimdi indir:

Google Play

 

Lost Android

[wpcc-iframe loading=”lazy” width=”1000″ height=”563″ src=”https://www.youtube.com/embed/t2vp29GbKNQ?feature=oembed” frameborder=”0″ gesture=”media” allow=”encrypted-media” allowfullscreen]


Özellikler:

 • Bilgisayarınızdan gönderilen ve alınan SMS mesajlarını okuyun
 • Telefonunuzu veya SD kartınızın belleğini uzaktan silin
 • Telefonda yanıp sönen bir ekran alarmı başlatın
 • Aramalarınızı istediğiniz sayıda istediğiniz numaraya iletin
 • Cihazınızın Kablosuz ve GPS işlevlerini başlatma ve durdurma
 • Telefonunuzu bir GPS veya ağ bağlantısı üzerinden bulun

Lost Android, Telefon takip kaybolan Android cihazınızı bulma konusunda mükemmel olan favori Android uygulamalarımızdan biridir. Birçoğu bu etkileyici uygulamaya özel kalmış, kullanıcılara inanılmaz sayıda özellik ve avantaj sunar.
Yeni başlayanlar için, telefonunuzdan gelen SMS mesajlarını otomatik olarak e-posta gelen kutunuza iletme ve hatta doğrudan bilgisayarınızdan SMS mesajları gönderme seçeneğine sahip olabilme yeteneğine sahipsiniz.

Lost Android ayrıca, telefonunuz “Sessiz Mod” da olsa bile uzaktan kumandalı bir alarmı etkinleştirmenizi sağlar. Ayrıca uygulama, kaybolan bir telefondan gelen tüm içeriği silmenize, telefona gönderilen tüm aramaları iletmenize ve bir pop-up oluşturmanıza olanak tanır.

Şimdi indir:

Google Play

 

İlginizi çekebilir: 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *