Android ve iOS için en iyi belge tarama uygulamaları

En iyi belge tarama uygulamaları

Belge tarama uygulamaları için Akıllı telefonlar sahip olduğumuz en kullanışlı bilgisayarlardır.

Dizüstü bilgisayarlarımızla yapmış olduğumuz bir sürü iş artık akıllı bir telefonla yapabiliyoruz. Bazılarımızın günlük olarak yapması gereken şeylerden biri belgeleri taramaktır. Hiç makbuz veya banka çeklerini takip etmek zorunda kaldınız mı? Belki pasaportunuzun kopyalarını edinmeniz gerekir.

Kimliği veya bir PDF’yi birden fazla sayfa ile birlikte yerleştirmeniz gerekir. Bunlardan herhangi birini yapmak için bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız yok. Doğru uygulamayla bir akıllı telefondan yapabileceğiniz çalışma ve üretkenlik miktarına şaşıracaksınız.

IOS ve Android için kullanılabilecek en iyi belge tarama uygulamaları olmasını düşündüğümüz bir listesini bir araya getirdik.

 

CamScanner

CamScanner

CamScanner

Şimdi indirin:

Android  iPhone

Belge tarama konusunda ciddi iseniz ve mümkün olduğunca çok özelliğe ihtiyacınız varsa. CamScanner, bu uygulamadan yararlanacağına inanıyoruz. Bir belgeyi taramak için telefonunuzun kamerasını kullanır.

Ve ardından tüm grafikler ve metinlerin keskin görünmesi için taramayı kırpmanıza ve geliştirmenize izin verir.

Makbuzlar, notlar, tahtalar, kitaplar ve başka herhangi bir belge taraması için mükemmel bir seçim ve kamera rulonuzdan doğrudan fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Ayrıca başkalarını taramalarınızı görüntülemenize ve bunlarla ilgili yorum yapmaya davet edebilirsiniz. Bir diğer önemli özelliği de, uygulamayı şifreyle koruyabilmenizdir.

Böylece cihazınız başka biri tarafından kullanılıyorsa, uygulamayı açamaz ve dokümanlarınızı görüntüleyemez. Hatta ek açıklamalar ve filigran ekleyebilir ve taramalarınızı JPEG veya PDF dosyaları olarak paylaşabilirsiniz.

Bunun bir çok özelliği olduğunu düşünüyorsanız. Premium aboneliği ayda 5 $ veya yılda 50 $ olarak seçerseniz daha da kullanışlı olursunuz. Resimlerdeki metinleri ayıklayan OCR (optik karakter tanıma) özelliklerine erişirsiniz.

Böylece metin dosyalarını düzenleyebilir ve bunları dışa aktarabilirsiniz. Ayrıca 10GB bulut alanı ve 40 ortak çalışana kadar ekleme olanağı da edinebilirsiniz.

Parola korumalı bağlantılar son kullanma tarihiyle gönderebilir. Belgelerinizi Google Drive, Evernote, Dropbox ve OneDrive gibi en popüler bulut depolama hizmetleri için yükleyebilirsiniz.

 

Genius Scan

Genius Scan

Genius Scan

Şimdi indirin:

Android  iPhone

Genius Tarama, bir şeyi tarayacak, perspektifleri düzeltecek ve daha okunaklı hale getirmek için. Onu siyah beyaz olarak geliştiren araçlar sunacak çok kolay bir uygulamadır.

Toplu taramayı da yapabilirsiniz; böylece sayfaları hızla ekleyebilirsiniz. Birden fazla sayfa içeren JPEG veya PDF dosyaları oluşturabilirsiniz.

Diğer belge tarama uygulamaları na benzer şekilde, tüm taramalarınızı klasörler halinde organize edebilir. Ve onları en sevdiğiniz bulut hizmetinize gönderebilirsiniz.

Genius Tarama bulut hizmetinden yararlanmak için bir abone ücreti ödemeniz gerekecek. Abonelik aylık 3 dolar veya yılda 30 dolar. Bu uygulama Dokunmatik Kimliğe uyumlu.

 

TurboScan

TurboScan

TurboScan

Şimdi indirin:

Android  iPhone

TurboScan aynı zamanda kullanımı kolay bir arabirime sahiptir. Ve mümkün olan en keskin görüntüye sahip olduğunuzdan emin olmak için üç ardışık taramayı gerçekleştiren SureScan ekler.

Belge kenar algılama ve çoğu premium tarayıcı uygulaması gibi perspektif düzeltme özelliklerine sahiptir.

Uygulama iCloud, Dropbox ve Google Drive ile çalışır. TurboScan uygulaması ücreti 6 $. Ancak satın almadan önce beğeneceğinizden emin olmanız için indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama sürümü var.

 

Tiny Scanner

Tiny Scanner

Tiny Scanner

Şimdi indirin:

Android  iPhone

Tiny Scanner çok basit bir uygulamadır. Listemizin geri kalanı kadar özellik zengin olmayabilir. Ancak kesinlikle işi halleder.

Bazen basit bir arabirimle, karmaşıklık olmadan herhangi bir belge taramak istemezsiniz. Renkli, gri tonlamalı veya siyah beyaz taramayı sağlar.

Resmi çektiğinizde beş farklı kontrast seviyesi ayarlamanıza izin verir. Kenarları otomatik olarak algılar, ancak taramayı kaydetmeden önce bunları ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca belgeleri bir şifreyle korumanıza izin verir. Renkli fotoğraflar ile çok iyi çalışmaz, bu nedenle yazılı belgeleri taramak istediğinizde bu uygulama evde daha fazladır.

Sınırsız belgelere, toplu tarama, bulut servislerine ve AirPrint’e erişmek için. Bir defalık bir ücret karşılığında 5 dolarlık bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

 

Office Lens

Office Lens

Office Lens

Şimdi indirin:

Android  iPhone

Microsoft’un Office Lens’i, en basit belge tarama uygulamasıdır. Yapmanız gereken tek şey cihazınızı belgenin üstünde tutmaktır. Ve taradığınız nesnenin köşelerini algıladığı anda deklanşör düğmesine basmanız yeterlidir.

Office Lens, belge tarayıcı uygulamalarında gördüğümüz en iyi belge kenar algılamalardan birine sahiptir. Daha sonra, köşeleri gerektiğinde mükemmel şekilde yerleştirecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Ancak ihtiyacınız nadiren görülür. Bir kartvizit, fotoğraf, belge tarama veya beyaz tahtadan fotoğraf çekme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Arabirim o kadar basit ki bulacağınız en sezgisel Belge tarama uygulamaları arasındadır. Taramayı bitirdikten sonra, taramalarınızı fotoğraf makinesi rulosuna JPEG olarak veya PDF’ler olarak kaydedebilirsiniz.

Size, App Store’da ve Play Store’daki muazzam sayıda uygulama aracılığıyla rehberlik yapalım. Android için en iyi uygulamaları veiPhone için en iyi uygulamaları öğrenin.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,