Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

En iyi Selfie Uygulamaları – IOS ve Android

En iyi selfie uygulamaları

Mobil

En iyi Selfie Uygulamaları – IOS ve Android

En iyi Selfie Uygulamaları – IOS ve Android

En iyi selfie uygulamaları

En iyi selfie uygulamaları artık modern bir yaşam gerçeğidir.

IOS ve Android için En iyi selfie uygulamaları’nı sizler için bir araya getirdik. Sosyal medyanın hızla artması, kamera donanımlı akıllı telefonların yıldırım hızında benimsenmesini sağladı.

Bununla birlikte, simgesel olanlardan suçlu bulunanlara uzanan geniş bir dizi selfie stilleri ve türleri olmasına rağmen, hepsi muhtemelen bazı ek düzeltmelerden fayda sağlayacaktır.

Doğru akıllı telefon uygulaması selfie çekiminiz için harikalar yapabilir. Böylece resimdeki istenmeyen lekeleri gidermenizi ve cilt tonlarını doğrudan cihazınızda ayarlamanıza izin verir.

İşte, Android ve iOS genelinde kullanılan en iyi selfie uygulamaları.

 

Facetune

Facetune

Facetune

Facetune size, kendi portrelerinizi hızla rötuşlamak, dişinizi beyazlatmak, kırmızı göz kaldırmak, çirkin gri tüyleri renklendirmek ve diğer görevlerin çoğuna ek olarak çene çizgisini düzeltmek için En iyi selfie uygulamaları sunar.

Uygulama aynı zamanda odaklanmanız için arka planı bulanıklaştırabilir. Eğer dışarı çıkarsanız, göz farı, ruj ve diğer makyajı uygulamak için kullanabilirsiniz. Daha fazla düzenleme araçları ister misiniz? Bu da Photoshop benzeri düzenleme ile birlikte yüz güzelleştirici ayarlamalar yapma imkanı sunar.

Şimdi indir

DownloadiPhone  DownloadAndroid

 

Retrica

Retrica

Retrica

Instagram’ın kilitleme konusunda filtre pazarının olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün.

Retrica, retro tekliflerden, selfie’yi sıcak, neon ışıma ile doyurmak için tasarlanmış olanlara kadar, 100’ün üzerinde farklı gerçek zamanlı filtreden oluşuyor. Hepsi bir dizi klasik vinyet ile kıyafet edebiliyor. Kolaj özelliği ve dahili zamanlayıcı, bunları doğrudan uygulamanızda düzenleyemezseniz bile mükemmel poz setini yakalamak için size daha fazla seçenek sunar.

Şimdi indir

DownloadiPhone  DownloadAndroid

 

Camera+

Camera +

Camera +

Camera +, Selfie çekmek için özel olarak tasarlanmamış olmasına rağmen, iOS için en prestijli kamera uygulamalardan biri olmaya devam etmektedir.

Yazılım size daha geniş bir poz kontrol aralığı ve sürekli flaş uygulanması, altı kat dijital zum ve bir zamanlayıcı işlevi gibi bir dizi gelişmiş ayar sunar. Üstelik, lise gençlerinin en karmaşasını hafifletmek için ön ayarlı filtreler, sınırlar ve sahne modları arasında yeterli fark var.

Şimdi indir

DownloadiPhone

 

Photo Editor by Aviary

Photo Editor

Photo Editor

Aviary tarafından Photo Editor, temel olarak Camera + ve Facetune arasında yer alır.

Satın alınabilir filtreler ve içerik bolluğu ile fotoğraflarınızı stilize etmenize olanak tanıyarak, kendi kendinize basan bir arayüz içerisinde bükülmenizi sağlamak için katı etkileri barındırıyor. Hepsinden iyisi, dişleri beyazlatmak ve istenmeyen lekeleri ortadan kaldırmak için altyazı ekleme başlıklar ekleme gibi seçenekleri rahatça barındırıyor.

Adobe tarafından satın alındığından beri oldukça zaman içinde güncellenmedi ancak yine de daha yeni mobil işletim sistemlerinde çok fazla sorun yaşamadan çalışıyor. Bu yüzden ücretsiz olduğu düşünülürse En iyi selfie uygulamaları indirmekten çekinmeyin.

Şimdi indir

DownloadiPhone  DownloadAndroid

 

Frontback

Frontback

Frontback

Frontback, temas sağlama araçları yerine bağlam temin etmekle çok daha fazla ilgilidir.

Uygulama ön ve arka kameraları kullanarak hem önünüzde gördüğünüzü hem de yüzünüzdeki duygusal ifadeyi gösteren tek, iki fotoğraflı bir diptik yaratıyor. Aslında elinizin altındaki duruma uygun yüzeyi bulmayı başardıktan sonra, olağan toplumsal yolları kullanarak, çelişkili bir şekilde paylaşabileceğiniz türden bir çifte selfie.

Şimdi indir

DownloadiPhone  DownloadAndroid

 

YouCam Perfect

YouCam Perfect

YouCam Perfect

YouCam Perfect, güzelleştirme araçlarından veya ipuçlarından bahsetmek ister ister selfie düşünülerek inşa edilmiştir.

Yazılımın daha agresif seçenekleri, burnunuz, gözleriniz ve vücudunuzun vücut orantıları gibi vücudunuzun çeşitli yönlerini yeniden şekillendirmenize izin verirken uygulamanın temel işlevi, kırışıklıkları, kurumuş cildi ve diğer kusurları saniyeler içinde ortadan kaldırmanıza olanak tanır. Plastik cerrahiye görsel olarak eşdeğerdir, maliyeti düşürür.

Şimdi indir

DownloadiPhone  DownloadAndroid

 

Perfect365

Perfect365

Perfect365

Us Haftalık’ya göre, Kardashian kızkardeşlerinin resimlerini güzelleştirmek için kullandığı uygulama budur (ayrıca, Kim’in Photoshop’a bir profesyonel kiraladığı da göründüğü halde işte burası da budur).

RoundUp’ımızda Perfect365’i benzer uygulamalardan ayıran şey araç seti değil, her efektin yoğunluğunu bir kaydırıcı kullanarak ayarlayabilme olanağı. Ayrıca, yeni ilham verici şablonlar ve yeni bir kirpik kirini denemek veya cilt tonunu ayarlamaya karar verildiyse de, selfie süsleme amacli 20 farkli araç bir melanj ile kaplanmıştır.

Şimdi indir

DownloadiPhone  DownloadAndroid

 

VSCO

VSCO

VSCO

VSCO pek çok nedenden ötürü çarpıcı bir özellik ama çekim sonrası ayarlamalarından çok daha fazlasını sunuyor. Zarif, çekici bir arayüz ile tasarlanan uygulama, anında parlaklık, kontrast, sıcaklık ve keskinlik tweaks uygulamak konusunda mükemmel. Ek olarak, 80’li yıllardan kalma eski bir Holga’yı kullanarak sanki fotoğraflarını çektirmek yerine fotoğraflarınızı geliştirmek için tasarlanmış çeşitli filtre çeşitleri sunuyor.

Şimdi indir

DownloadiPhone  DownloadAndroid

 

Microsoft Selfie

Microsoft Selfie

Microsoft Selfie

Bilgisayar görme teknolojisini kullanmak aşırı derecede gibi gözükebilir.

Ancak tam da Microsoft’un apt başlıklı Microsoft Selfie ile yapmış olduğu şey budur. Dikkat çeken özellikler akıllı portre geliştirme, gürültü azaltma ve otomatik pozlama içerir. Birlikte, bu üç işlev, ortam ışığının yanı sıra yaş, cinsiyet ve cilt tonunu da hesaba katarak mümkün olan en estetik açıdan hoşa giden selfi sağlamak için birlikte çalışır.

Şimdi indir

DownloadiPhone  DownloadAndroid

 

Selfie Editor

Selfie Editor

Selfie Editor

Sözü edilen Facetune gibi, Selfie Editor, portrelerinizde hızlı bir şekilde ayarlamalar yapmanıza izin veren bir sürü özellik sunar.

Fotoğraf dünyasında bilinen cilt pürüzsüzlüğünden fırçalama’ya kadar, küçültme ve büyütme özellikleri için tam teşekküllü tasfiye araçlarına kadar uygulama sunabileceği çok şey var. Basit düzenleyici ayrıca, filtrenizin vazgeçilmezi üzerine atlayarak, ilk düzenlemelerinizden sonra farklı renk ve tonlardaki kendi benliklerini giymenize izin verir.

Şimdi indir

DownloadiPhone

 

PIP Camera

PIP Camera

PIP Camera

PIP Camera uygulaması, en son selfie ürününüzü kırpmanıza yardımcı olacak çeşitli şablonlar içeriyor.

Çeşitli çerçeveler pic-in-pic formatını kullanıyor ve yüzünüzü bir kabarcık, bir Polaroid ve bir cam şişe de dahil olmak üzere çeşitli nesneler içinde kucaklamanıza izin veriyor. İkincisi, bir şişedeki bir mesajın literal, dijital karşılığıdır. Droste efektini dolaşarak ve arkadaşlarınızın zihniyle uğraşarak selflie bir sonraki seviyeye taşıyın.

Şimdi indir

DownloadiPhone  DownloadAndroid

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

2 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Mobil

Reklâm
En üste