Yükleyebileceğiniz En iyi Mac Uygulamaları Listesi

En iyi Mac Uygulamaları

Yeni Mac’inize yükleyebileceğiniz en iyi Mac Uygulamaları listesi.

Mevcut en iyi Mac uygulamaları arasından bazılarını derledik. Çok fazla uygulama olduğu için. Listelerimizi yalnızca ortalama Mac kullanıcısına yararlı olma olasılığı yüksek olan programları bir araya getirdik. Listeyi aşağıya kaydırarak, popüler Mac uygulamaları arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Alfred 3

Alfred

Şimdi indir:

Download

Alfred’i bir dizi Siri ile Spotlight olarak düşünün. Bu bir Mac uygulamaları başlatıcısıdır, ancak bundan daha fazlasını yapabilir. Alfred ile, diğer birçok fonksiyon arasında hızlıca hesaplamalar yapabilir. Web aramalarını yürütebilir ve kelime tanımlarını hızlıca bulabilirsiniz.

Siri ile Spotlight aramanız arasındaki boşluğu doldurur. Görevleri otomatikleştirmenize ve Siri’nin ses girişi olmadan işlem yapabilmesini sağlayan. Gelişmiş işlevleri gerçekleştirmenize izin verir.

 

F.lux

F.lux

Şimdi indir:

Download

F.lux, ekranınızın rengini dışarıdaki ışığı daha doğru taklit etmeye uyarlayan küçük bir yardımcı programdır. Akşamın ilerleyen saatlerinde parlak bir bilgisayar ekranına bakarsanız. Ekranınızdaki tüm mavi ışık, beyninizdeki melatonin seviyelerini kırabilir ve uykuya dalmanızı zorlaştırabilir.

Neyse ki, f.lux bu sorunu çözmeye yardımcı olur. Ancak MacOS Sierra 10.12.14 veya daha sonraki bir sürümü çalıştırıyorsanız. Apple’ın kendi mavi ışık filtresi olan Gece Değişimi’ni tanıttığı için f.lux’ye ihtiyacınız yok. Yine de, MacOS’un daha eski bir sürümünü kullanıyorsanız, f.lux uyumanıza yardımcı olacaktır.

 

Google Chrome

Chrome

Şimdi indir:

Download

Safari, Google’ın tescilli tarayıcısının sağladığı hiçbir tür sezgisel entegrasyona asla sahip olamaz. Chrome, masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilen en hızlı tarayıcılardan biridir.

Ayrıca, birden fazla bilgisayar ve mobil cihazda tüm bilgilerinizi (yer işaretleri, açık sekmeler, son aramalar vb.) Otomatik olarak senkronize etme özelliği de vardır. Bu, güçlü özelleştirme ve anında arama yetenekleri ile birleştiğinde, değerli hale getirir.

 

Evernote

Evernote

Şimdi indir:

Download

Evernote, not alma uygulamalarının tartışmasız kralı ve iyi bir nedenden ötürü. Basit, sezgisel bir şekilde düzenlenmiştir ve hayal edebileceğiniz herhangi bir web tabanlı hizmet ile eşitler.

Ve bu, mevcut en popüler Mac uygulamaları’ndan biri olduğu için. Geçerli bir tarayıcı uzantıları ve eklenti botları vardır. Evernote, bir dizi temel işlevsellik, ayda 60MB’a kadar yükleme. İki makine için senkronizasyon sağlayan ücretsiz bir sürüm sunuyor.

 

Text Wrangler

Text Wrangler

Şimdi indir:

Download

Mac kullanıcıları için Mac uygulamaları arasında birçok ücretsiz metin editörleri içinden, sadece birini seçmek zordur. Bazıları minimalizme yönelir ve gelişmiş özellikleri ortadan kaldırır. Ancak Text Wrangler bunlardan biri değildir.

İhtiyacınız olan gelişmiş biçimlendirme seçeneğine sahiptir. İyi bir kelime işlemci için bir değişiklik değil elbette. Ama kod ve diğer düz metin dosyalarını düzenlemek için mükemmel bir seçim.

 

Wunderlist

Wunderlist

Şimdi indir:

Download

Microsoft’un yakın zamanda Wunderlist’i satın alması sizi kandırmasın. Bu, premium özellik seti olmasa bile, yine de MacOS için olağanüstü bir araçtır.

Bu şık uygulama, her biri özelleştirilmiş son tarihler, hatırlatıcılar ve programda kalmak için. İhtiyacınız olan diğer her şey ile birlikte yapılacaklar listeleri oluşturmanıza yardımcı olur. Yazılım ayrıca işbirlikçi listelere de olanak tanır. İçeriğinizi aygıtlar arasında senkronize eder ve daha sonra görüntülemek için web sayfalarını. Ve diğer içeriği kaydetme özelliğine sahiptir.

 

Spotify

Spotify

Şimdi indir:

Download

Apple Müzik herkes için değil. Spotify’ın resmi masaüstü uygulaması Apple ekosisteminin dışındaki şubelere arayanlar için mükemmel bir alternatiftir.

Mac uygulamaları, tüm Spotify kataloğuna mobil karşılığı gibi erişmenizi sağlar. Neredeyse tüm parçaları, sanatçıları veya albümleri ücretsiz olarak aramanıza ve dinlemenize izin verir. Özel çalma listeleri oluşturmak veya caz, hip-hop, rock ve aradaki her şeyi kapsayan kişisel önerilerden yararlanmak için de kullanabilirsiniz.

 

HandBrake

HandBrake

Şimdi indir:

Download

DVD kopyalama hala dijital dağıtım çağında bir şey. Bu, HandBrake, özellikle açık kaynaklı yazılımın süreci ne kadar hızlı ve zahmetsiz hale getirdiğini hesaba kattığınızda. Medya dosyalarını dönüştürme ve videoları kodlama söz konusu olduğunda en iyisidir.

Tanınmış yazılım ayrıca, optimizasyon ön ayarlarına ikinci gelen diğer yararlı eylemlerin bir liste arasında. Ekleme, çerçeve oluşturma ve altyazı ekleme için tasarlanmış bir dizi video düzenleme aracı ile birlikte gelir.

 

Parcel

Parcel

Şimdi indir:

Download

Parcel, online alışveriş meraklılarına hitap etmekte ve sürekli bir paketin peşinde bekleyen herkes için ideal hale getirmektedir. İzleme uygulaması, UPS, USPS ve FedEx gibi ana servisler de dahil olmak üzere 250’den fazla hizmetle birlikte çalışır. Paketlerinizin bir takip numarasından biraz daha fazla bir bakışta nerede olduğunu görmenizi sağlar. Push bildirimleri ve Spotlight entegrasyonu sadece bir artı.

 

Transmission

Transmission

Şimdi indir:

Download

Mac uygulamaları arasında BitTorrent istemcileri az sayıdadır, ancak Transmission en iyiler arasındadır. Hafif uygulama, indirme hızına geldiğinde mükemmeldir ve MacOS ile sorunsuz bir şekilde uyum sağlar.

Bu, en sağlam istemci değil, ancak güvenilirlik ve Torrent yüklemelerine karşı saçma bir yaklaşımla MacOS için en iyi seçimdir. Hızlı, hafif ve sadece yoldan çıkarak hayatı biraz kolaylaştırıyor. Transmission bir güvenlik ihlali geçirdi, ancak geri dönün. Bu yüzden doğrudan Transmission Projesi’nden en son sürümü (2.92 veya üstü) indirdiğinizden emin olun.

 

VLC

VLC

Şimdi indir:

Download

VLC medya oynatıcısı, en önemlisi hız ve dosya uyumluluğu gibi. Hemen hemen her durumda Quicktime’tan daha iyidir.

Açık kaynaklı yazılım, AAC’dan Theora’ya kadar birçok medya dosyasını desteklerken, hızlı video dönüştürme, kapsamlı altyazı desteği. Oynatmayı kırpmanızı, kırpmanızı ve özelleştirmenizi sağlayan bir dizi video filtresi sunar.

 

Adium

Adium

Şimdi indir:

Download

Adium, tüm hesaplarınızı tek bir basit uygulamada toplayabilen çok protokollü bir anlık mesajlaşma istemcisidir. Sadece hangi hizmetleri kullandığınızı AIM, MSN, Google Talk, Facebook vb. Söyleyin ve tüm kişilerinizi çekecek ve bunları eşleştirecek temiz bir kullanıcı arayüzü ile birleşik bir alanda düzenleyeceksiniz.

 

Google Drive

Google Drive

Şimdi indir:

Download

İnternet’e erişemediğinizde dokümanlarınız, e-tablolarınız ve sunularınızda çevrimdışı çalışabileceğinizi bilmeyebilirsiniz. Google’ın masaüstü uygulaması, yazılımın mobil karşılığı gibi tüm dosya ve klasörlerinize hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayarak. 15GB’lık içerikleri eşzamanlayabileceğiniz özel bir klasör sunar. Bu sayede, fazladan depolama için ödeme yapmadığınız varsayılır. İsterseniz Google Drive, tüm sürücünüzü yedekleyebilir.

 

Dropbox

Dropbox

Şimdi indir:

Download

Mac uygulamaları arasında bir dizi harika bulut depolama çözümü vardır. Dropbox dosyaları hızlı ve ağrısız bir şekilde senkronize eden bir özelliktir. Masaüstü uygulaması, yazılımın web ve mobil benzerleri gibi çalışarak dosyalarınıza ve klasörlerinize erişmenizi sağlayarak. Size fotoğraf, video ve çeşitli belgeleri doğrudan masaüstünüzden yükleme olanağı sunar.

Sadece kaydolmak için 2 GB ücretsiz depolama alanı alırsınız. Arkadaşlarınızı davet ederseniz veya normal sosyal medya kanallarında Dropbox’a bağlanırsanız daha fazla kazanabilirsiniz.

 

Unarchiver

Unarchiver

Şimdi indir:

Download

MacOS’taki yerel uygulamalar, özellikle sıkıştırılmış veya arşivlenmiş dosyalar ile uğraşırken hepsini yapamaz. Unarchiver, RAR dosyaları veya StuffIt, ARC veya Tar gibi eski biçimlerle çalışıyor olsanız da. Atabileceğiniz hemen hemen tüm formatları işleyebilir. Yazılım ayrıca ayrı bir uygulama açmanızı gerektirmez. Böylece dosyalarınıza Finder’da basit bir tıklama ile erişebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,