Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Çalışmayı çocuk oyuncağı yapan iş yönetimi programları

iş yönetimi

internet

Çalışmayı çocuk oyuncağı yapan iş yönetimi programları

Çalışmayı çocuk oyuncağı yapan iş yönetimi programları

iş yönetimi programları

iş yönetimi programları İşler artık eskisi gibi değil. Teknoloji, insanların çalışmalarına odaklanmalarına ve aksi takdirde zaman harcamamalarına yardımcı olmak için yardım etmeye başlamıştı.

‘Zaman para’, bu da iş yönetim programları nın korumaya yardımcı olduğu bir şey. iş yönetimi programlarına telefonlar veya tabletler aracılığıyla erişilebilir. Masanızdan hızlı ve etkin iletişim kurmada yardımcı olurlar. Ayrıca, aynı masada bulunmaksızın çok sayıda kişi aynı dosyada çalışabilir. iş yönetimi programları, son zamanlarda çalışmak için daha akıllı bir yoldur. İş şimdi işyerinde işyeri hizmetinin entegrasyonu ile çocuk oyuncağı.

Asana

Asana, ofis arkadaşlarınızın her zaman birbirine bağlı kalmalarını sağlayan bir platformdur. Görevleri ve projeleri oluşturmaya, ilerlemeyi izlemeye ve iletişim kolaylaştırmaya yardımcı olur. Aynı projeyi çeşitli ekranlarda sürekli bir ilerleme durumu olmadan yöneten Asana, dahi bir kurumsal seçenek sunuyor. İstenmedikçe verilmeyen gelişmiş özellikler içerir. Asana sadece 15 üyenin ücretsiz üye olmasına izin veriyor. Premium sürüm aylık 10 dolar olarak derecelendirildi.

iş yönetimi

 

Slack

Slack, “Tüm Konuşma ve Bilgi Aranabilir Günlüğü” kısaltmasıdır. Wrike’s Slack entegrasyonu, Slack’in sohbet tabanlı arayüzünden altı milyon kullanıcısına Wrike’deki projeleri yönetme imkanı veriyor. Uygulama dizini, kullanıcıların yükleyebildikleri 150’den fazla entegrasyona sahiptir. IRC (internet relay chat) benzeri özellikleri kullanır. Bunların arasında doğrudan mesajlaşma, sohbet odaları ve özel gruplar bulunur.

Bunların tamamı tarihsel olarak IRC’ye dayanır. Dosyalar, konuşmalar ve insanlar dahil her şey Slack’te aranabilir. Slack üçüncü şahısları da içeriyor. Slack’in büyük entegrasyonları Google, Dropbox, Sürücü, Heroku, Trello vb.. SaaS tabanlı ortak çalışma yönetimi programı 130 ülkede yaklaşık 14.000 kullanıcıya sahiptir. Wrike, 2016 yılında Kuzey Amerika’nın en hızlı büyüyen şirketleri listesinde yer aldı. Yazılım kullanıcı dostu ve kullanışlı.

iş yönetimi

 

Facebook İşyeri

Facebook workplace bir yıllık girişimini, İşyeri sosyal medya ve ağ sitesi olduğu kadar iyi bilinmiyor. Android veya iOS gibi herhangi bir kullanıcı arayüzü üzerinden erişilebilir. Arayüz, Facebook’un Messenger’a benzer şekilde, bu uygulama, onu kullanırken sorunlara neden olmayacaktır. Son güncellemeyle, herkesin aynı masada veya bilgisayarda bulunmamak suretiyle aynı sayfada olabileceği anlamına gelen ekran paylaşımı eklenmiştir.Buna ek olarak Mac ve Windows PC kullanıcılarının yanı sıra Android telefonu kullanıcıları için de bir uygulama var. Bunun dışında Facebook Inc, grup halinde video sohbetine izin veren bir özellik çıkmaya söz verdi. Piyasadaki bu yükseltmeyle, eminim, çok sayıda iş görüşmesi çevrimiçi gerçekleşmeye başlayacak ve hiç kimse yönetim kurulu odalarına girmek konusunda endişelenmeye gerek duymayacak.

iş yönetimi

 

Bu üçü şimdiye kadar oldukça rekabet halindeydi. Ayrıca Atlassian ve Microsoft tarafından bir çalışma yönetimi programı da bulunmaktadır. Ama Facebook İşyeri daha fazla özellik ve yükseltme ile geliyor, bu merkez aşamasında alıyor gibi görünüyor. Hepsi neredeyse aynı özelliklere sahip görünüyor. Bu nedenle elinizden gelen en doğru programla çok çalışın ve akıllıca çalışın.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

4 Yorumlar

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 26,462.090.23%
ethereumEthereum
$ 1,842.710.46%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0000995.53%
En üste