Android için En iyi Müzik Çalar Uygulamaları

Android için En iyi Müzik Çalar Uygulamaları

Kontrol etmeniz gereken En iyi Android Müzik Çalar Uygulamaları listesi.

Android için bol miktarda müzik çalar uygulaması var, fakat hangileri aslında kullanmaya değer?

Bu makalede, telefonunuzun varsayılan müzik oynatıcısından memnun kalmadıysanız. Göz önünde bulundurmanız gereken sekiz seçeneğe göz atabilirsiniz.

 

Phonograph

Phonograph Android için en iyi görünümlü müzik çalar uygulamalarından biridir. Sadece müzik çalmaya odaklanmanıza izin veren, yolunuzdan çıkan bir malzeme tasarım arayüzüne sahiptir.

Phonograph

Şimdi indir:

Google Play

En yaygın müzik formatlarını destekler ve albüm sanatı gibi medyanızdaki eksik bilgileri otomatik olarak indirir. Başlık, şarkıların tek şarkılar veya tüm albümler gibi şarkı etiketlerini. Manuel olarak düzenlemek isterseniz bir etiket düzenleyici de bulunur.

Buna ek olarak, Phonograph’ın ayrıca ayarlarda birkaç özelleştirme seçeneği vardır.

 

PowerAmp

PowerAmp, yıllar içinde birçok Android kullanıcısı için en iyi uygulama olmuştur. 50 milyondan fazla indirme sayısıyla, telefonunuz için harika bir müzik çalar arıyorsanız mutlaka düşünmeniz gereken bir şey.

Poweramp

Şimdi indir:

Google Play

Bu ücretsiz değil, ancak Pro version için ödeme yapıp yapmayacağınıza karar vermeden önce iki hafta boyunca deneyebilirsiniz.

PowerAmp, çoğu müzik çalardan daha karmaşık bir ara yüze sahiptir. Crossfade, temalar, şarkı sözü desteği, widget’lar ve çeşitli çalma listeleri için destek gibi bir çok özelliği barındırdığı için. Ayrıca, bir grafik ekolayzer, kulaklık desteği ve çeşitli özelleştirme seçenekleri de bulacaksınız.

 

Shuttle

Shuttle, birçok seçenekle birlikte bir malzeme tasarım arayüzü sunan başka güzel bir müzik çalardır.

Shuttle

Şimdi indir:

Google Play

Çalma listesi desteği, uyku zamanlayıcısı, boşluksuz oynatma ve birçok tema seçeneği (açık ve koyu mod) dahil olmak üzere. Herhangi bir müzik çaların beklenen tüm standart özelliklerini hemen hemen karşılıyorsunuz.

Chromecast desteği, ID3 etiketi düzenleme, klasör tarama ve ekstra temalar istiyorsanız. Pro sürümü satın almanız gerekir. Chromecast desteği, ID3 etiketi düzenleme, klasör tarama ve ekstra temalar için satın almanız gerekir.

 

Black Player

Black Player, etkileyici özellik seti sayesinde müzikseverler için sağlam bir seçimdir.

BlackPlayer

Şimdi indir:

Google Play

Çapraz geçiş, gömülü şarkı sözü desteği, bassboost ekolayzır ve 3D surround sanallaştırıcı. Scrobbling ve daha fazlası gibi kullanışlı özelliklerle doludur.

Ayrıca mp3, wav ve ogg gibi tüm standart müzik dosyası formatlarını destekler.

 

Pulsar

Pulsar, Google Play’de en çok puan alan müzik çalar uygulamasından biridir. Gezinmesi ve kullanması kolay, temiz ve minimal bir arayüz sunar.

Pulsar

Şimdi indir:

Google Play

Poweramp gibi pek çok gelişmiş özelliğe sahip değilsiniz. Ancak çalma listeleri, ana ekran widget’ları, kilit ekranı kontrolleri. Boşluksuz oynatma, crossfading ve uyku zamanlayıcısı gibi tüm standart şeyleri elde edebilirsiniz.

Bunun da ötesinde, kütüphanenizin ana ekranda düzenlenme şeklini yeniden sıralayabilirsiniz. Ayrıca oynatma hızını (3 kata kadar daha hızlı) değiştirebilir. Eksik albüm resmini otomatik olarak indirebilir ve kütüphanenizdeki belirli klasörleri yok sayabilirsiniz.

 

Retro Music

Retro Music, tasarım öğelerini iOS’tan ve malzeme tasarımını birleştiren benzersiz bir arabirimdir. Bu, onu en iyi görünümlü müzik çalarlardan biri haline getirir.

Retro

Şimdi indir:

Google Play

Arayüzü farklı renk temaları ile özelleştirebilir. Hatta uygulamanın şimdiki gibi oynayabilmesinin bazı yönlerini değiştirebilirsin. Bu, on farklı şekilde stilize edilebilir.

Kitaplığınız şarkı, albüm, sanatçı ve oynatma listesine ayrılmıştır. Klasörler arasında gezinmek de mevcuttur. Ayrıca, uygulama widget’lar, kilit ekranı kontrolleri, etiket düzenleme. Last.fm entegrasyonu, boşluksuz oynatma ve daha fazlası gibi bekleyebileceğiniz tüm düzenli özellikleri sunar.

 

Google Play Müzik

Müzik akışı hizmeti olmanın yanı sıra, Google Play Müzik, cihazınızda yerel şarkıları çalabilen ücretsiz bir uygulama sunar. Cihazınızda yerel şarkıları çalabilen uygulamayı kullanmak için kaydolmanıza gerek yoktur.

Google Play Müzik

Şimdi indir:

Google Play

Bu listedeki diğer seçeneklerden bile daha az özelleştirme seçeneği sunar (temayı bile değiştiremezsiniz). Ancak ana ekranınız ve serin bir kilit ekranı için uygun widget’lar sağlayarak. Android cihazlarınızla tüm temel bilgileri doğru bir şekilde entegre eder. Kilit ekranınızda başka bir şey görmeyi tercih ederseniz albüm ekranını açıp kapatabilirsiniz.

Ayrıca, Play Müzik’in bulut platformuna kendi şarkılarınız için 50.000’e kadar yükleme yapabilir. Bunları mobil cihazınız, bilgisayarınız veya Android TV’nizde aktarabilirsiniz.

 

Pi Music

Pi Müzik Çalar, Android için bir başka yüksek dereceli müzik çalar ve bunu seçmek için iyi bir neden. Klasör desteği, çalma listeleri, uyku zamanlayıcı ile karışık şık bir kullanıcı arayüzü sunuyor.

Pi Music

Şimdi indir:

Google Play

Hatta bir sürü iyi nedenleri seçmek için Android için sesli kitap ve podcasts.music player için destek sağlıyor.

Ayrıca, herhangi bir mp3 dosyasını kesip varsayılan zil sesi olarak ayarlamanıza olanak veren bir zil sesi kesici de mevcut.

Pi Müzik Çalar’ın ücretsiz sürümü reklamlarla desteklenir. Ancak forever.mp3 dosyasından kurtulmak ve varsayılan zil sesi olarak ayarlamak için bir uygulama içi satın alma işlemi yapabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *