Android indirme Yöneticisi Uygulamaları

En iyi Android indirme Yöneticisi Uygulamaları

Android indirme yöneticisi varsayılan olarak cihazlarda önceden yüklenmiş olarak gelir.

Bu varsayılan Android indirme yöneticisi yavaş indirme hızları sağlayabilir. Genellikle duraklatılmış indirme işlemlerini sıraya alma veya sürdürme gibi gelişmiş özelliklere sahip değildir.

Daha iyi bir indirme deneyimi sağlamak için. Çeşitli diğer özelliklerle daha hızlı olan 10 en iyi Android indirme yöneticisi uygulamasının bir listesini seçtik.

Birçoğunuz telefonda daha iyi bir deneyim elde etmek için Android için IDM arıyor olabilirsiniz. Bu uygulamaların YouTube’un şartlar ve koşulları nedeniyle. YouTube videolarını indirmenize izin vermediğini bilmelisiniz. Youtube videolarını indirmek için. YouTube Video indirme Programı hakkındaki makalemize göz atabilirsiniz.

 

Advanced Download Manager

Advanced Download Manager, güçlü bir Android indirme yöneticisi uygulamasıdır. Android cihazınıza herhangi bir türdeki dosyaları ve aynı anda en fazla 3 dosya indirmenize izin verir.

Advanced Download Manager

Şimdi indir:

Google Play

Uygulama, varsayılan tarayıcınızdan indirilebilir linkleri veya dosyaları otomatik olarak tanır. En fazla 9 adet multithreading örneğini kullanarak indirme hızını artırır. Chrome, Dolphin, Boat Browser, vb. Gibi tarayıcıları destekler. Ayrıca, çoklu sekmeleri destekleyen ve gelişmiş medya indirme yetenekleri sunan. ADM adında yerleşik bir tarayıcı vardır.

Android için bu IDM alternatifi temiz bir arayüze sahip ve pek çok olağanüstü özelliği içeriyor. Dosya türüne bağlı olarak birkaç farklı indirme klasöründen seçim yapabilir. Hatta indirme işlemlerini duraklatabilir, devam ettirebilir veya yeniden deneyebilirsiniz. Popüler müzik arşivlerinden mp3 indirmeye izin veriyor. Uygulama, Play Store’da ücretsiz olarak kullanılabilir. 2 GB’tan daha büyük dosyaların indirilmesini destekler.

 

Loader Droid

Loader Droid Android indirme yöneticisi öncelikle Android platformu için tasarlanmıştır. ADM’ye benzer şekilde, desteklenen Android tarayıcılardan indirilebilir bağlantılar otomatik olarak yakalar.

Loader Droid

Şimdi indir:

Google Play

İndirmeyi parçalara bölerek hızlı indirme hızı sağlar. İndirmeyi daha sonra duraklatabilir ve zamanlayabilirsiniz.

Loader Droid ücretsiz, istikrarlı ve kullanımı kolaydır. Herhangi bir boyuttaki dosyaları indirebilir ve bunları SD kartınıza taşıyabilir. Ayrıca gömülü bir tarayıcı ile birlikte gelir ve istediğiniz herhangi bir dosyayı indirebilirsiniz. Genel olarak, Android için bu indirme yöneticisi uygulaması denemeye değer.

 

Turbo Download Manager

TDM, düşük bant genişliğinde bile güvenilir dosya indirmeyi sağlamayı amaçlayan mükemmel bir araçtır.

Yerleşik web tarayıcısını veya varsayılan Android tarayıcınızı kullanabilirsiniz. Dolphin, Chrome, Firefox, Skyfire, UC Browser, Boat Browser vb. Destekler.

Turbo Download Manager

Şimdi indir:

Google Play

Turbo, birden fazla bağlantı kullanarak hızınızı artırabilir ve ek hız performans ayarları ile ince ayar yapabilir. En fazla 10 iş parçacığı çalıştırabilir. İndirme işlemlerini istediğiniz zaman duraklatabilir / devam ettirebilirsiniz. Ekranınız kapalı olsa bile, indirmeye devam edecek ve size bildirecektir.

Turbo, doğrudan SD kartınıza indirmenizi sağlar. En fazla üç paralel indirmeye erişebilirsiniz. MD5 karma doğrulama, indirme dosyalarınızın bozulmamasını sağlar.

 

Download Accelerator Plus

Download Accelerator Plus, kolayca içerik indirmek için başka bir uygun Android indirme yöneticisi uygulaması.

Üstün özellikleri arasında SD karta doğrudan indirme. Birden fazla sekme içeren yerleşik tarayıcı, otomatik indirme. Kesintiye uğramış indirme yeteneği ve daha pek çok şey var.

Download Accelerator Plus

Şimdi indir:

Google Play

Panoya kopyaladığınızda veya tarayıcınızda indirilebilir linkleri açtığınızda indirilebilir linkleri otomatik olarak yakalayabilir. Google hesabınıza giriş yapabilir ve indirme verilerinizi yedekleyebilirsiniz. Uygulama indirme iş parçacığı kesintisini önlemek için akıllı hata işleme özelliğini kullanır.

Bu gelişmiş indirme yöneticisi uygulamasının UI’si tabletlerde kullanılmak için iyi tasarlanmış. İndirme için maksimum hızı da ayarlayabilirsiniz.

 

Download Manager for Android

Piyasadaki en iyi Android indirme yöneticisi uygulamalarından biri olduğu bilinmektedir.

Herhangi bir dosyanın ücretsiz indirilmesine izin verir ve diğer indiricilere göre üç kat daha hızlı indirme hızı sağlar.

Download Manager for Android

Şimdi indir:

Google Play

Kullanıcı dostu arayüzü ile birlikte, yerleşik bir dosya yöneticisi ve tarayıcı da taşır. Web sayfası yer imi yöneticisi, konuşma tanıma özelliği. Ayrıca büyük indirmeleri duraklatma ve devam ettirme seçeneğine de sahiptir.

HTML 5 web sayfaları ve videoları için indirmeyi destekler. İndirici, masaüstü, iPhone, iPad, Safari ve diğer tarayıcılar gibi. Web sayfalarını görüntülemek için tarayıcının Kullanıcı Aracısı dizesini bozabilir.

Uygulama bir indirme yöneticisinin birçok sınırlamasını ortadan kaldırır ve hızlı ve güvenli bir indirme deneyimi sağlar. Bazı in-app alımları ve görüntülü reklamlar ile ücretsizdir.

 

Fast Download Manager

Dosyaları kolayca ve hızlı bir şekilde indirmenizi sağlayan mükemmel bir Android indirme yöneticisi dir. Web tarayıcınızdan indirilebilir linkleri otomatik olarak algılar. Hatta bazı linkleri manuel olarak ekleyebilirsiniz.

Fast

Şimdi indir:

Google Play

Tüm dosya türlerini indirebilir ve indirme işlemlerini istediğiniz zaman duraklatabilir. Devam ettirebilir veya yeniden başlatabilirsiniz. Ayrıca, Hızlı indirme yöneticisi ile birçok dosyayı aynı anda indirebilir ve hatta sıraya koyabilirsiniz. Bu hızlı dosya indirici, uygulama arka planda çalışırken dosyaları indirmenize de izin verir.

 

Download Manager

Bu Torrent indirme desteği ile gelişmiş Android indirme yöneticisi uygulaması. İndirme Yöneticisi ile dosyaları doğrudan SD kartınıza kaydedebilirsiniz.

Manager

Şimdi indir:

Google Play

Sıkıştırılmış ZIP / RAR dosyalarını, dokümanları, müzikleri, videoları, fotoğrafları ve APK’ları kolaylıkla indirebilir. Ayrıca, Adblock ve popup engelleyici ile dahili bir tarayıcı içerir. App indirme dosyalarına basit erişim ile inanılmaz bir arayüze sahiptir.

Sitelerden içerik almak için harika bir toplu indirme özelliği ile geliyor. İndirme yöneticisi, çeşitli video indirme yöntemlerini keşfetmenize yardımcı olacak öğretici videolar içerir.

 

GetThemAll

GetThemAll, Android indirme yöneticisi uygulamalarından biridir. Bununla birlikte, indirilebilir dosyalar için çeşitli web sitelerine bakmak zorunda kalmazsınız.

GetThemAll

Şimdi indir:

Google Play

Tam entegre bir web tarayıcısı ile geliyor. Bu tarayıcı, sağ alt köşede küçük bir ok düğmesi görüntüler. Tıkladıktan sonra uygulama sayfayı analiz eder ve indirilebilir dosyalar veya linkler arar. Ayrıca yerleşik bir dosya yöneticisi vardır ve dosyaları arka plan modunda bile indirebilirsiniz.

GetThemAll, dosyaları Google Drive’a paylaşmanın. Veya WiFi yoluyla Bilgisayara göndermenin kolay bir yolunu sunar. Uygulama içi satın alımlar olmadan Play Store’da ücretsizdir.

 

Downloader & Private Browser

Android kullanıcıları için hafif ve etkileyici bir indirme yöneticisi uygulamasıdır. Dosyaları indirmek için tarayıcısından onlara erişmeniz gerekir.

Downloader & Private Browser

Şimdi indir:

Google Play

Tüm dosya biçimlerinin indirilmesini destekler. Özel göz atma özelliğini etkinleştirerek web’e özel olarak göz atabilirsiniz. Ayrıca, indirdiğiniz verilerinizi parola korumalı bir klasörde saklayabilirsiniz. Ayrıca bir uygulama içi video ve müzik çalar var.

 

IDM Download Manager

Windows için popüler indirme yöneticisi ile karıştırılmamalıdır. IDM Android indirme yöneticisi bir Android uygulamadır.

IDM

Şimdi indir:

Google Play

Herhangi bir dosyayı indirme esnekliği ile birlikte beş kat daha hızlı indirme hızı sağladığını iddia ediyor. Varsayılan tarayıcınızdan veya e-posta adresinden. Bağlantı paylaşımını kullanarak veya URL’yi manuel olarak girerek indirebilirsiniz.

İndirme yönetiminin yanı sıra, bu hızlı dosya indiricisi de yerleşik bir tarayıcı, dosya yöneticisi, müzik ve video oynatıcı ile birlikte gelir. IDM, HTML 5 web sayfalarından indirmeyi destekler ve ayrıca indirme işlemlerini istediğiniz zaman duraklatmanıza, sürdürmenize veya iptal etmenize olanak tanır. Bu ücretsiz bir basit ama iyi organize edilmiş bir uygulamadır.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *