Avira Free Antivirus indir – En iyi Antivirüs Programı

Avira Free Antivirus indir

Avira Free Antivirus, piyasadaki en geleneksel ve saygın antivirüslerden biridir.

Bilgisayarınızda virüsler, casus yazılımlar, kimlik avı ve reklam yazılımları da dahil olmak üzere.

Kötü amaçlı yazılım tehditlerine ve saldırılara karşı korunmak için. Uygulama sanal zararlıları izlemek, tanımlamak ve kaldırmak için güçlü araçlar sağlar.

Tüm bunlar gerçek zamanlı olarak işlem görür.

DownloadWindows

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP (64-bit ve 32-bit)

 

Birkaç yıl önce kullanıma sunulan Avira‘nın bu programı, taramalarında karmaşık olmayan. İşlevsellik ve güvenilirliği bir araya getiren çok sayıda hayranı kendine çekmiştir.

 

İndir ve yükle

Burada sadece Avira yükleyici gibi çalışan bir dosya indirirsiniz. Bunu çalıştırdığınızda, program aktarımı başlatır ve daha sonra koruma yazılımının uygulamasını gerçekleştirir.

Uygulamanın varsayılan tamamlayıcı araçlar tarafından sunulup yüklendiğini. Ancak işlemiyle hiçbir ilgisi olmadığını belirtmek gerekir. Bilgisayarınıza bu tür ek içeriklerin uygulanmasını istemiyorsanız, bunlar için onay kutularının işaretini kaldırın.

Avira ilk kez çalıştırıldığında, tüm mevcut veritabanı güncellemeleri gerçekleştirilir. Ayrıca, yanlış bir şey olmadığından emin olmak için. Sistemde genel bir tarama yapmanız ve ardından programı her şeyin kendiniz izlemesini sağlamanız önerilir.

 

Önce güvenlik

Avira Free Antivirus programının ilk ekranını açar açmaz, makinenin mevcut güvenlik durumunun bir özeti ile karşı karşıyasınız.

Avira Antivirus Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Bu ekranda, PC ve internet korumalarının etkin olup olmadığını ve güvenlik duvarının açık olup olmadığını. Veritabanı güncellemesini başlatmak için kısayollar sağladığını veya sistemin tam bir taramasını gösteren mekanizmalar mevcuttur.

Tarama menüsüne erişirken, belirli bir klasördeki dosyalar. Yalnızca Windows dizinleri, bilgisayara bağlı sürücüler, çalışan işlemler ve daha fazlası gibi çok çeşitli diğer tarama seçeneklerini bulacaksınız.

Tam tarama

Gerçek zamanlı koruma bölümünde, analiz edilen içeriğin miktarını ve ihlallerin. Tehditlerin veya kötü amaçlı yazılımların bulunup bulunmadığını kontrol edebilirsiniz.

Çoğu antivirüs programında olduğu gibi, Avira Free Antivirus ayrıca otomatik etkinlik planlama özellikleri, şüpheli dosyalar için karantina yeri ve alınan tüm işlemlerin geçmişini sağlar.

Bu programın farklılığı, çocuklarınızın Facebook, Google+ ve Twitter gibi sosyal ağlarda yaptıkları her şeyi izlemek için bir fonksiyon sağlamaktır.

 

Bilgi Paylaşımı

Son zamanlarda Avira, ürünlerini daha verimli bir şekilde entegre etmeye karar verdi. Bunu yapmak için, şirket, beğendiğiniz farklı yazılımlar arasında bilgi paylaşmak için bir tür değişim oluşturdu. Bu saatin yanında Bildirim Alanında sunulan kontrol paneli ile başlar.

Burada antivirüsleri açabilir, ayrıca hırsızlık durumunda tarayıcı koruma cihazlarının indirilmesini ve kurulumunu, sistem hızlanmasını. Kişisel veri şifrelemesini ve cihaz keşfini isteyebilirsiniz. Ayrıca, çevrimiçi hesabınıza bir kısayol mevcuttur.

Buna karşılık, bu profilde, kullanılan şirketin yazılımının bazı ayrıntılarını yönetmek ve görselleştirmek mümkündür.

 

Daha fazla koruma isteyenler için

Avira Free Antivirus durumunda, ilgili yakın zamanda meydana gelen olaylar (tespit edilen virüs veya karantinaya gönderilen potansiyel tehdit gibi). Listelenir ve veritabanının güncellenmesi ve sistemin tam olarak taranması dahil olmak üzere gerekli eylemler listelenir.

  • Çeşitli ayarlar mevcut
  • Dostu arayüzü
  • Bilgisayar taraması için çeşitli seçenekler

Bu, Avira antivirüsünün ücretsiz sürümüdür. Bu nedenle, Avira Free Antivirus arayüzünde bulunan özelliklerin bir kısmının yalnızca ücretli sürümünün aboneleri tarafından kullanılabileceğinden bahsetmeye değer.

Bu, örneğin, tarayıcının güvenlik özelliği ve e-posta koruma aracıyla olur.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *