Comodo Internet Security Premium 10 indir – En iyi Antivirüs Programı

Comodo Internet Security indir

Comodo Internet Security, bilgisayarınızı virüslerden korumak için çeşitli özellikleri bir araya getiren uygulamadır.

Antivirüs, güvenlik duvarı, güvenli ortam ve çeşitli koruma türleri gibi araçları gerçek zamanlı olarak getiriyor. İnternet erişimi olan veya olmayan kişisel bilgisayarlar için entegre bir çözüm.

DownloadWindows

Windows 10 / 8 / Vista / XP

Sürüm 10’da, yazılım arayüzde birkaç değişiklik aldı. Çok dinamik kalır ve algılanan tehditleri taramak, taramak, desteğe başvurmak, karantinaya almak vb. İçin önemli seçeneklere sahiptir. Yazılım başladığında, sistemin tam bir taramasını yapmanızı ister.

Hataları ve hataları tanımlamak için iyi bir seçenektir. Bunun oldukça zaman alıcı bir süreç olduğunu hatırlamaya değer.

 

Hepsi tek bir yerde güvenli

Uygulama tüm seçenekleri tek bir yerde toplar. Bu sayede sadece tek bir tıklama ile özelliklerini aktif hale getirebilirsiniz. Comodo Internet Security’nin yeni özelliklerinden biri otomatik kumlama sistemidir. Dosya ve kaynakların saygınlığına dayanarak virüsleri ve malwareleri test etmek için güvenli ortamların otomatik olarak oluşturulmasını sağlar.

İki görselleştirme modunun varlığı da, aracın iyi ilerlemesine katkıda bulunur. Daha az araç ve veri sunan “Kompakt Mod” ve antivirüs, güvenlik duvarı ve süreç yönetimi ayrıntıları ve ayarları ile “Gelişmiş Mod” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Orada, örneğin, bilgisayarın bir tarama yapması gerekiyorsa (ikincisi uzun bir süre çalıştırılmış olabilir). Veya veritabanı yeni güncellemelere ihtiyaç duyuyorsa, bu durumdan haberdar edilir. Aynı şekilde, belirli bir dosyada virüs taramasını, bu ekrandaki mevcut alana sürükleyerek gerçekleştirebilirsiniz.

 

Virüs tarama

Bilgisayarınızın virüslere ve diğer sanal tehditlere karşı genel olarak taranması için “Tara” düğmesi sorumludur. Program dört tip doğrulama sunar. “Hızlı Tarama“, bilgisayarın yalnızca kritik (ve en çok bulaşan) sektörlerini dikkate alarak, hafif bir analiz olacaktır.

Ekran görüntüsü

Tam Tarama” zaten tüm bilgisayarı tehditlere karşı tarar. Bu mod genellikle tamamlanması biraz zaman alır. “İtibar Kontrolü” modu, programın bulut veritabanı tarafından en tehlikeli olarak kabul edilen dosyaların bir taramasını görüntüler.

Özel Tarama“, bilgisayarınızda ne taramak istediğinizi tanımlamanızı sağlar. İstediğiniz alternatifden bağımsız olarak, tıkladıktan sonra. Program otomatik olarak analizi başlatır ve bir tehdit bulduğunda, rahatsızlıktan kurtulmanız için olası alternatifleri sunar.

Program ayrıca, bilgisayarınızı kullanırken arka planda çalışan “Virtuscope” adlı bir fonksiyona da sahiptir. Çalışan süreçlerin faaliyetlerini sürekli olarak izler ve şüpheli etkinlik konusunda sizi uyarır.

Zararlı aktiviteyi uyarma ve engellemenin yanı sıra, belirli bir dosyanın silinmesi veya şüpheli bir hizmetin kurulmasına izin verilmesi gibi, kullanıcının aldığı son yanlış eylemleri geri alabilir.

 

Sanal Masaüstü

Bu, bir tür “güvenli sanal ortam” olacak bir işlevdir. “Sanal Masaüstü” (daha önceki sürümlerde “Sanal Kiosk” olarak adlandırılmıştır). Bilgisayarınızda yeni bir masaüstü açılarak, izinsiz girişlerden veya kötü amaçlı yazılımlarla ilgili sorunlardan endişe duymadan çeşitli görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Bir düğmeye basarak “normal” ve “sanal” çalışma alanları arasında geçiş yapabilirsiniz.

Bu sanal makine çok fazla bilgisayar belleği tüketir. Kendi bilgisayarınızdaki programlar ve veriler dahil olmak üzere aynı anda birçok uygulamayı yükler.

 

Ek Araçlar

Uygulama ayrıca bir iç görev yöneticisi de sağlar, bu sayede hangi işlemlerin yapıldığını ve bunların her biri için ne kadar sürdüğünü kontrol edebilirsiniz. Dahili raporlar herhangi bir zamanda üretilir ve PC ve Comodo performansını göstermek için sorgulanabilir.

Ayrıca, arabiriminde bulunan düğmeyi kullanarak aktif hale getirilebilen “Oyun Modu” nu getiriyor. Bu özellik, bildirimleri görüntülemek ve gerçek zamanlı korumayı kapatmak, alanı ve belleği boşaltmak değildir.

Böylece, ekranın “minimizasyonları” veya uygulamanın neden olduğu kesintiler ve çökmelerden rahatsızlık duymadan oynayabilirsiniz. Ancak, bilgisayarınız gerçek zamanlı korumayı etkin tutarak korunur.

Başka bir yenilik ise navigasyon filtresidir. İçinde, web sitelerine erişimi engelleyebilir veya erişebilir ve kimlik avı gibi dolandırıcılıklara karşı ekstra koruma kazanabilirsiniz. Yasaklı posta listeleri diğer makinelerden veya bilgisayar kullanıcılarından alınabilir.

Masaüstü

Merkezi arayüze ek olarak. Comodo Internet Security Premium ayrıca internet trafiğini analiz eden ve Sandbox ortamında tarayıcıları çalıştırmak için kısayollar sağlayan bir Masaüstü widget’ı da sunar.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *