Birden fazla Instagram hesabı yönetmek – Hesaplar arası geçiş

Instagram hesabı – Hesaplar arası geçiş

Instagram hesabı Birden çok hesabı olan Instagram kullanıcıları, hesapları arasında doğrudan Instagram uygulaması  içinden geçiş yapabilir. Instagram’ın bu yılın başlarında eklediği bu özellik, kullanıcılar için bir çözüm istemekten dolayı gecikiyor.

Bu güncellemeden önce, kullanıcılar bir hesaptan çıkıp bir başkasına tekrar giriş yapmak zorunda kaldılar ya da üçüncü parti uygulamalar kullandılar. Birçoğu aslında bir hesaptan diğerine geçmeyi zorlaştırdı. Anında memnuniyet çağında, bu çok verimsiz bir kullanımdır.

Şimdi, Instagrammers beş adete kadar hesap ekleyebiliyor. Instagram’ın resmi Kraliçesi Selena Gomez kadar pek çok takipçiye sahip olamasanız da, fotoğraflarınızdan birinin çok beğeni aldığı ve genel varlığınızın anlık olarak onaylandığı anın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bununla birlikte, aşağıda açıklanan ve birden fazla Instagram hesabı’nı nasıl yöneteceğiniz konusundaki adımları kullanırsanız, şöhret statüsüne giden yolda ilerliyorsunuz demektir. Unutmayın, yavaş ve kararlı genç kaplumbağa yarışı kazanır. Bir günde Taylor Swift’in 2020 fotoğrafı, bir günde beğenilen eşdeğer Roma nüfusunu toplamış olsa da, Roma bir günde inşa edilmedi.

Ek instagram hesapları nasıl eklenir?

instagram hesabı

Instagram, süreci yeterince basitleştirdi. Uygulamayı başlattıktan sonra, profilinize (en altta en sağdaki simge) gidin ve ekranın sağ üst köşesindeki dişliyi veya üç noktayı seçin. Ardından, sonuna kadar kaydırın, “Hesap ekle” yi seçin ve eklemek istediğiniz hesabın istediğiniz kullanıcı adını ve şifresini girin. Birkaç Instagram hesabı oluşturduysanız, şimdi bildirimlerin etkinleştirildiği tüm hesaplardan push bildirimleri alırsınız. Her bir hesabın bildirimlerini görmek için profil sayfanıza gidin ve listeden kullanıcı adını seçin.

Hesaplar arasında geçiş yapmak için:

instagram hesabı

Bu noktada, kendinize güvenen kediniz veya takma adınızla açılmış birkaç Instagram hesabınız vardır. Artık çeşitli hesaplar arasında geçiş yapmayı bilmeniz gerekir. Uygulamayı başlattıktan sonra, profil sayfanıza gidin ve ekranın üst kısmındaki kullanıcı adınıza dokunun. Ardından, özel uygulamanızla ilişkili hesapların bir listesinden seçim yapma seçeneğine sahip olursunuz. Daha zorlayıcı sorulara geçmeden önce yönetmeye çalıştığınız hesabı seçin.

 

İlginizi çekebilir: Sosyal Medya güvenliği

 

Eklediğiniz bir hesabı nasıl kaldırabilirsiniz:

instagram hesabı

Yeni eklenen hesap gerçekten planlandığı gibi harekete geçmiyorsa bu hesabı kaldırıp başka alternatifler denemek isteyeceksiniz. Neyse ki, eski hesabı silmek ve diğer hesaplarla devam etmek nispeten kolaydır. Instagram profilinizi yükledikten sonra, ekranın sağ üst köşesindeki dişli çark simgesini (üç nokta) seçin. Şimdi, aşağı doğru ilerleyin ve “[kullanıcı adı] çıkışından çık” seçeneğini seçin. Bir hesaptan çıkış yaparsanız hesap silinir.

Instagram uygulamasını tamamen kapattıysanız ve tüm hesaplarınızı kaldırmak istiyorsanız, bunu yapmak için “Tüm Hesapların Oturumunu Kapat” ı seçebilirsiniz. Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmesini istiyorsanız biraz beklemeniz gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *