Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

AVG AntiVirus Free indir – Ücretsiz Virüs Programı

avg antivirüs

Antivirüs

AVG AntiVirus Free indir – Ücretsiz Virüs Programı

AVG AntiVirus Free İndir

AVG AntiVirus ile Bilgisayarınızı daima kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun.

AVG AntiVirus Free, dünyanın en popüler ve saygın antivirüslerin den biri olan sunumunu dağıtır.

Bu program, bilgisayarınızı virüslerin, casus yazılımların, solucanların ve truva atlarının da dahil olduğu çeşitli sanal zararlılardan koruyor.

Şu anda, bilgisayar önünde rutin olarak neredeyse her zaman çevrimiçi oluyorsunuz. Bu da bizi kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı çok hassas bırakıyor.

Bu nedenle, bu uygulamanın merkezi fikri, makinenizin kirlenmesini ve bu korumayı gerçek zamanlı korumalarla gerçekleştirmesini önlemektir.

DownloadWindows  DownloadMac OS

Platform: Windows 10 / 8 / 7 – Mac OS X

Ancak, AVG AntiVirus Free ayrıca, sabit diskte yüklü olan. Ve müdahaleci olan zararlı içeriği ortadan kaldıran enfeksiyonları da ele alır. Programın kullanımı tamamen ücretsizdir.

 

AVG AntiVirus Kurulum sırasında

Program yükleme işleminin başlangıcında, Hızlı yükleme veya Özel yükleme işlemlerini yapmak isteyip istemediğiniz sorulur. Bu ikinci seçeneği seçerek, hangi temel koruma bileşenlerinin yükleneceğini seçebilirsiniz. Bunlar: Bilgisayar koruması ve İnternet ve e-posta koruması dır.

İlk seçenek, makinenin gerçek zamanlı güvenliği üzerinde, bilinen tehditleri anında engeller. Diğerleri, paylaşılan, paylaşılan kötü amaçlı yazılımların, bağlantılar, indirmeler ve kötü amaçlı e-posta ekleri aracılığıyla performansını önler.

Yüklendikten sonra, AVG AntiVirus Free, virüs avı aracını ve şirketin diğer ürünlerini bir araya getiren bir ekran görüntüler. Bunlar arasında PC TuneUp “PC performans geliştirme özelliği”. Güvenli VPN “anonim tarama özelliği” ve Web TuneUp “daha güvenli tarama için” bulunur.

AVG AntiVirus Free uygulamasını başlattığınızda, otomatik olarak bir veritabanı güncellemesi başlatır. Prosedür birkaç dakika sürebilse de, bilgisayarınızın güvenliğini sağlamak için tamamlanmış olması önemlidir.

Uygulamaya girdikten sonra, ana ekran açılır. Hem antivirüs hem de şirketin entegre güvenlik aracında bulunan modüller görüntülenir. Yani, hacker koruma mekanizması gibi bazılarının devre dışı olduğunu anlıyorsunuz.

Kullanılabilir ve işlevsel olan işlevler arasında, e-posta korumasını (gelen ve giden iletileri denetleme). Kimlik hırsızlığını ve gizlilik ihlalini önleyen mekanizmayı. Hassas web sitelerini denetleyen işlevi yapılandırmanızı sağlayan menüler bulacaksınız.

 

Kötü amaçlı yazılım avcılığı

Virüs tarama, Bilgisayarı Tara düğmesine tıklayarak ana ekrandan gerçekleştirilebilir. Bu yapıldığında, tam izleme hemen başlatılır ve işlemin ilerlemesini gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.

Bununla birlikte, gerçekleştirilecek doğrulama türünü seçmek isterseniz. Alternatifin yanındaki dişli çark simgesini tıklayın.

AVG AntiVirus Free, sistem için üç tür doğrulama sunar. Bahsedilen yolun yanı sıra, derin bir makine analizi seçeneği belirleyebilirsiniz. Bu prosedür genellikle biraz daha uzun sürer.

Ancak sabit diskinizin güvenliğini sağlamak için zaman zaman çalışmaya değer.

Başka bir alternatif, bilgisayara bağlı taşınabilir cihazların analizidir. Ayrıca, yalnızca belirli dizinleri tarayabilir ve işletim sistemi önyüklemeden önce her zaman bir taramanın gerçekleştiğini belirleyebilirsiniz.

Bu işlemlerin sonunda, program sonuçları olan bir rapor görüntüler. Bir olay varsa, onu seçebilir ve tehdidin karantinaya alınması gibi, sorunu çözmek için gerekli eylemi gerçekleştirmesini isteyin.

 

Kalıcı dışlama

Kötü amaçlı yazılım koruma işlevlerine ek olarak, AVG AntiVirus Free “File Shredder” adlı bir özellik sunar. Bu araç, kalıcı bir şekilde depolama diskinden silinecek kalıcı dosyalar veya klasörler içindir.

Bu işlevsellik, fotoğraflar, videolar ve belgeler de dahil olmak üzere hassas bilgilerin yanlış ellere geçmesini önlemek için ilginçtir. Bir kez silindikten sonra, bu içeriklerin kurtarılamayacağı belirtilmelidir. Bilgisayardan çıkarmak istediğiniz şeyi seçerken dikkatli olun.

En son güncellemesinde, AVG AntiVirus Free, her zamanki gibi bir dizi iyileştirme getirdi. Yenilikler arasında, mevcut tüm koruma katmanlarının kolayca izlenebilmesini sağlayan arayüzünün yeniden tasarımı yer alıyor.

Kötü amaçlı yazılım tarama özelliği daha da hızlıdır. İstenmeyen araç çubuklarının, hassas tarayıcı uzantılarının ve PC performans sorunlarının varlığını. Tek bir tıklama ile araştırmaya devam edebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Antivirüs

bitcoinBitcoin
$ 27,131.272.74%
ethereumEthereum
$ 1,717.572.96%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.000123.65%
En üste