Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

GlassWire indir – Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarı

GlassWire

GlassWire indir – Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarı

GlassWire

GlassWire, ağınızı ayrıntılı olarak izlemek isteyenler için ancak mümkün olan en basit ve en kolay şekilde ücretsiz bir yardımcı programdır.

Aynı türdeki diğer uygulamaların aksine, sadece profesyonel teknisyenlere değil, aynı zamanda acemi kullanıcılara da yöneliktir.

Bununla birlikte, geniş bantınızın kullanımıyla ilgili bir sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu, bilgisayarınızın virüsün veya verilerinizin gizliliğini etkileyebilecek bir programın eylemiyle zarar gördüğünü ifade edebilir.

GlassWire indir

Download

GlassWire arabiriminde birkaç tıklamayla, şu anda makinenizde çalışan her uygulamanın veri kullanımını ve bilgisayarınızdaki en fazla veriyi tüketen trafik türlerini görebilirsiniz. Farklı zaman aralıklarını (beş dakika, üç saat, gün ve hafta) seçerek bu tür bilgileri filtreleyebilirsiniz.

GlassWire ayrıca şüpheli sitelerin bir veritabanını tutar ve bunlardan birini ziyaret etmeye çalıştığınızda sizi uyaracaktır. En önemlisi GlassWıre, belirli uygulamaları bir ağ ve İnternet üzerinden iletişim kurmasını engellemenize izin veren, kullanımı kolay bir uygulama güvenlik duvarı içerir.

GlassWıre’ı test ederken, aracın kullanımı çok kolay. Basitçe kurun ve işlemleriniz ve ağ etkinliği hakkında her türlü bilgiyi günlüğe kaydetmeye başlamak için arka planda çalışmaya bırakın.

GlassWire Ekran Görüntüsü

Ekran Görüntüsü

 

İlgili:  Skype, Çin'deki kara listede bulunan uygulamalar listesine girdi

Ağınızı analiz etme

İzleme araçları sunmanın yanı sıra, program ayrıca bir güvenlik duvarı görevi görerek, hangi uygulamaların bağlantınızı kullandığını ve uzak bilgisayarlarla iletişim kurduğuna karar vermenize izin veriyor.

Dolayısıyla, bir programın bazı zarar verici eylemler gerçekleştirdiğinden şüphelenirseniz, birkaç tıklamayla bunu kolayca engelleyebilirsiniz.

Ek olarak, yazılım, kullanıcıyı daha yoğun konsantrasyonlarda rahatsız etmemek için özel olarak geliştirilmiş bir bildirim sistemine sahiptir. Yeni bir uygulama geniş bant bağlantınızı kullanmaya başladığında sizi uyarır. Bu sayede eyleminizi daha ayrıntılı bir şekilde incelemenize ve bilgisayarınıza zarar verici bir süreç olduğunu düşünüyorsanız harekete geçmenize olanak tanır.

Daha sonra GlassWıre’ı kullanarak bu bilgileri inceleyebilir ve bu uygulamaların İnternet’e bağlanmaya devam edebilmesine izin verip vermeyeceğinize karar verebilirsiniz. Bir diğer kullanışlı özellik, İnternet’i kullanan bilinmeyen programları hızlı bir şekilde bulma yeteneğidir.

Çoğu kötü amaçlı yazılım programı Internet üzerinden veri gönderme eğilimindedir ve GlassWıre gibi bir programı kullanarak, bu şüpheli programları virüsten koruma tanımlamaları öncesinde bile hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz.

İlgili:  Skype, Çin'deki kara listede bulunan uygulamalar listesine girdi

 

İlginizi çekebilir:

 

Summary
GlassWire İndir Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarı
Article Name
GlassWire İndir Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarı
Description
GlassWire, ağınızı ayrıntılı olarak izlemek isteyenler için ancak mümkün olan en basit ve en kolay şekilde ücretsiz bir yardımcı programdır. Aynı türdeki diğer uygulamaların aksine, sadece profesyonel teknisyenlere değil, aynı zamanda acemi kullanıcılara da yöneliktir. Bununla birlikte, geniş bantınızın kullanımıyla
Author
Publisher Name
BAHUSUS.COM
Publisher Logo
Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En üste