Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

BitDefender Antivirüs indir – Ücretsiz Antivirüs Programı

Bitdefender antivirüs

Antivirüs

BitDefender Antivirüs indir – Ücretsiz Antivirüs Programı

BitDefender Antivirüs indir

BitDefender Antivirüs, en tanınmış dijital güvenlik şirketlerinden biri tarafından geliştirilen ücretsiz bir antivirüs programıdır.

Bu araç, sınırlı sayıda araçla türün diğer yazılımlarının tamamen farklı bir şemasını sunar.

blank

DownloadWindows

Windows 10 / 8 / 7

Birkaç araç bulabileceğiniz büyük bir pencere yerine, yalnızca Windows Bildirim Alanından genişletilebilir bir panel var. Programın ücretsiz sürümü sadece gerçek zamanlı bir koruma sistemi. Sorununuzu gidermek için bilgisayarınızı tarayan bir otomatik tarama hizmeti sunuyor.

Bu antivirüs hemen hemen otomatik olarak çalışır, bilgisayarınızı tam olarak korumak için birkaç eylem bırakarak. Geliştiricilerin kendileri uygulama sayfasında işaret ettikleri gibi. BitDefender Antivirus Free Edition çoğu meseleyi kendi başına çözüyor, işlerini rahatlatıyor.

 

Tüm otomatik

Yüklendikten sonra, yazılım çalışır durumda ve makinenizi korumaya başlar. Gerçek zamanlı koruma sistemi, sorun için sürekli olarak dosyaları tarar.

Tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalan program, bununla başa çıkabilme becerisine sahiptir.

Ayrıca burada konfigürasyona gerek yok. BitDefender Antivirüs etkinleştirildiğinde, güvenlik için bir takviye olur. Tüm bunlar otomatik olarak yapıldığı için, güncellemeler talep etme veya başka bir tanım yapma gereği yoktur.

Bir antivirüs, tüm sistemi tararken her zaman sorunlara neden olduysa. Her şeyi saçma bir şekilde yavaşlatırsa, bu durum BitDefender Antivirüs’de önlenebilir. “Boşta Tarama” etkinleştirilmişse, bu özellik sadece bilgisayar boştayken kullanılır. Böylece makinenin performans aşırı yüklenmesinden kaçınılır.

BitDefender Antivirus Free Edition, her zamankinden daha açık, bir antivirüs programı. Bu, programın güvenlik sorunlarıyla uğraşmadığını fark ettiğinde daha da olumlu olur, çünkü her şeyi düzenli ve korunmuş halde tutar.

Görsel yönüyle ilgili olarak, başka bir olumlu nokta. Arayüzde benimsenen modern stil, kullanım amacına uygunluğunu garanti etmenin yanı sıra, yazılıma tamamen yenilenmiş bir hava sağlıyor. Sadece PC kullanılmadığında tarama yapılması, makinenize ihtiyacınız olduğunda hiçbir özelliğin yanlış kullanılmamasını sağlıyor.

Bir uygulamada, sadece virüslerin ve diğer kötü amaçlı yazılımların eylemlerine karşı bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak korumak için. Kesinlikle gerekli olanı sunan iyi özellikleri var.

 

İlginizi çekebilir:

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Antivirüs

En üste