ESET NOD32 Antivirüs indir – Ücretsiz Antivirüs Yazılımı

ESET NOD32 Antivirüs İndir

ESET NOD32 Antivirüs, virüsler, truva atları, casus yazılımlar, rootkit’ler ve solucanlar için etkili bir Antivirüs yazılımı.

Bilgisayarınızın kötü amaçlı yazılımlar ve web siteleri aracılığıyla alabileceği diğer tehditleri algılamak. Bunlarla mücadele etmek için güçlü bir programdır.

Download DownloadWindows Download DownloadWindows

Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista (32 bit ve 64 bit)

 

Antivirüsün 11. sürümü, geleneksel ESET motorunu kullanmaya devam ediyor.

Bilgisayarınızda, Exploits engelleyicisi, USB bellek ve harici sabit disk gibi çıkarılabilir ortamların izlenmesi ve hatta sosyal ağ koruması dahil olmak üzere. Maksimum koruma sağlamak için sisteminizde bir takım geliştirmeler yapılmıştır.

 

Geliştirilmiş Özellikler

ESET NOD32 Antivirüs’ün yeni sürümünün temel özelliklerinden biri, diğer tehditlerin yanı sıra keylogger’lara ve arka kapılara karşı korumaya karşılık gelen casus yazılım önleme aracıdır.

Çabuk ve verimli bir şekilde, yeni eriştiğiniz sayfanın bilgisayarınıza bulaşmasını veya daha kötüsü. Bilgi çalmasını sağlamak için bir bağlantı kurmaya çalışıp çalışmadığını tespit edebilirsiniz.

Exploit Engelleyici modülü, bilgisayarınızda yüklü olan programları ve uygulamaları yükseltirken ekstra güvenlik sunar. Güncellemeler, zaten makinede bulunan içerikteki güvenlik deliklerinden yararlanan kötü amaçlı komut dosyaları içerebilir.

En sevdiğiniz oyunları oynarken antivirüsün çalışma şeklini ayarlamak için tasarlanan araç. Gecikme ve hafıza tüketimindeki zirveleri önlemek için önemli gelişmeler de sağladı.

Oyuncu Modu, ekrandaki istemlerle ve hatta rutin tarama ve güncellemelerle NOD32 tarafından rahatsız edilmemenizi sağlayan bir işlevdir. Şifreli tehditleri engellemek için gelişmiş bellek izleme özelliği de geliştirilmiştir.

 

Sosyal ağlar ve e-posta

Phishing, Facebook dahil olmak üzere sosyal ağlar aracılığıyla bugün uygulanan bir aldatmacadır. Sahte mesajlar kullanarak, sanal suçlular kullanıcı adlarını, şifrelerini ve daha fazlasını alabilir.

Bu türden bir tehdidin en kötüsü. Arkadaşlarınızın sözde masum bir bağlantıyı tıklayıp kişisel sayfalarında bir tür virüs yaydığını hayal bile etmeden darbeye düşmesidir.

Bu tehditle mücadele etmek için ESET NOD32 Antivirüs, zararlı linkleri tespit etmek için sürekli güncellenen bir araç sunar. Ayrıca, Sosyal Medya Tarayıcısı özelliğine sahiptir.

Hizmetle uyumlu sosyal ağlarda kimlik doğrulaması yapın ve uygulamayı “göz önünde bulundurun” yetkilendirin. Zararlı içeriğin haber beslemenizde mi yoksa özel mesaj kutunuzda mı olduğu farketmez. Social Media Scanner bunu saniyeler içinde engeller.

Antivirüs deneme sürümünde yer almadığı için bu özelliği ayrı olarak indirmeniz gerekir. Araçlar menüsü sayesinde onun sayfası için bir düğme bulacaksınız.

NOD32, bilgisayarınızı her tür zararlı yazılımlara karşı koruyabilen piyasadaki en iyi programlardan biri olarak bilinen ESET antivirüsdür.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *