En iyi Adımsayar uygulaması – iPhone

En iyi Adımsayar uygulaması listesi

Yürüyüş yaparken adımlarınızı sayabilen iPhone için en iyi Adımsayar uygulaması listesi.

Zinde ve sağlıklı kalmak için günde en az 10.000 adım yürümemiz önerilir. Açıkçası, attığınız her adımı izlemek sadece gerçekçi değil, aynı zamanda zaman alıcıdır. Teknoloji sayesinde, artık sizin için saymayı gerçekleştirebilecek en iyi Adımsayar uygulaması’na sahibiz.

İki temel yürüyüş uygulaması türü vardır:

  • Pedometre uygulamaları
  • Adımsayar uygulamaları

Adımsayar uygulaması yürüyüş egzersizlerinizi takip ederek, yürüme mesafenizi, hızınızı ve rotanızı gösterecektir. Pedometre uygulamaları ise tüm gün boyunca adımlarınızı ve etkinliğinizi takip edecektir. İyi olan şey, iPhone’unuzun gelişmiş sensörleri sayesinde çoğu uygulamanın her ikisini de yapabilmesidir.

Adımlarınızı takip etmek için bir fitness grubu veya bir akıllı saat takmanıza gerek yoktur. Aslında, iPhone 5S veya daha yeni bir sürümünüz varsa, hiçbir şeyi indirmenize bile gerek yoktur.

Telefonunuzun, adımlarınızı takip etmek için kullanabileceğiniz yerleşik bir Sağlık uygulaması vardır. Bununla birlikte, özellikleri sınırlıdır.

İşte özellikli iPhone’lar için en iyi Adımsayar uygulaması listemiz.

 

Pacer Pedometer & Step Tracker

Pacer Pedometre ve Step Tracker, iPhone’lar için en iyi pedometre uygulamalarından biri olarak kabul edilir. Rehberli egzersizler ve sağlam bir sosyal özellik ile Pacer, size bir uygulamada bir egzersiz arkadaşı ve bir fitness antrenörü verir.

Grup özelliği egzersizlerinizde ihtiyaç duyduğunuz motivasyon desteğini verirken. Kişiselleştirilmiş kılavuzlar egzersiz hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olur.

Pacer

Şimdi indir:

iTunes

Pacer adımları, mesafeyi, kaloriyi, merdivenleri ve tüm aktif zamanınızı izler. Koşu veya bisiklet yolunuzu işaretlemenize yardımcı olan bir GPS özelliğine sahiptir. Premium versiyona yükselttiğinizde, fitness stratejinizi planlamanıza yardımcı olacak kişisel bir koç kazanırsınız. Premium sürümü, aynı zamanda, lider tablosu üzerinden başkalarıyla sohbet edip rekabet edebileceğiniz kilo verme gruplarına erişmenizi sağlar.

 

Stepz

Tıpkı Pacer gibi, Stepz, telefonunuzun pilini boşaltmadan harika çalışan iPhone için bir all-in-one pedometre uygulamasıdır.

Bu uygulama tüm temelleri takip eder: adım sayısı, mesafe, yakılan kalori, merdiven çıkma ve aktif zaman. Telefonunuzun pilini boşaltmadan hareket verilerinizi otomatik olarak toplayan güçlü Apple Motion Coprocessor’u kullanır.

Stepz

Şimdi indir:

iTunes

Stepz uygulamasının bir diğer harika özelliği de Sağlık uygulamasıyla iyi entegre olma yeteneğidir. Sağlık uygulamasıyla senkronize edildikten sonra, adım sayısı geçmişinizin geçmiş kaydını tutabilir.

Bu, adım hedeflerinize dayanan günlük, haftalık, aylık veya yıllık performansınıza dair derin bilgiler sunar. Ve eğer bir hedefiniz yoksa, Stepz sizin için bir tane ayarlayabilir.

 

Accupedo

Accupedo, bugün piyasadaki iPhone’lar için en iyi pedometre uygulamalarından biridir. Bu uygulama sezgisel bir arayüze ve geçmişinizin mükemmel bir görüntüsüne sahiptir.

Adımlarınızı, hızınızı, mesafenizi, yaktığınız kalorileri ve aktif zamanı izlemek için kullanabilirsiniz. Daha da iyisi, metrikleri kontrol etmek için uygulamayı açmanız gerekmez. Gün için adım toplamı, ekran simgesinde gösterilir.

Accupedo

Şimdi indir:

iTunes

Accupedo ile günlük, haftalık ve hatta aylık hedeflerinizi belirleyebilir ve daha sağlıklı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. En iyi yürüyüş arkadaşınız olan Accupedo, fitness hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak. Kolay okunan çizelgeleri ve geçmiş kayıtlarını görüntüler.

Ayrıca, her anı sosyal ağlarda kolayca paylaşmanıza izin verirken. Bir müzik çalar gibi fitness yolculuğunuzu eğlenceli hale getiren ek özellikler de sunar.

 

ActivityTracker Pedometer

ActivityTracker, günlük aktivitelerinizi takip etmek için iPhone’un oluşturduğu harika bir pedometre uygulamasıdır. İPhone’unuzdan ziyade iPhone’unuzun Hareket İşlemcisinden yararlandığından. Pilinizi boşa harcamadan tüm günlük etkinliklerinizi takip edebilir. Bu uygulama adımlarınızı, mesafeyi, yakılan kalorileri ve aktif zamanın yanı sıra tırmanılan merdivenleri izler.

ActivityTracker

Şimdi indir:

iTunes

ActivityTracker, fitness hedefleriniz için çok temiz ve net bir arayüze sahiptir. 20.000 adım yürüme veya 1.000 kalori yakma gibi fitness hedeflerinizi ayarlamanıza olanak tanır. İlerlemenizi saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak görüntüler.

Tüm etkinliklerinizi günlük olarak analiz eden Today Widget özelliğini seveceksiniz. Ayrıca, Apple Watch ve Sağlık uygulamanız ile senkronize edebilirsiniz.

 

Pedometer++

Pedometer++, 8.000’den fazla olumlu müşteri yorumuyla. ITunes’daki en yüksek puanlı en iyi Adımsayar uygulaması olarak yerini koruyor.

Pilinizi boşaltmadan günlük ve haftalık adım sayınızı takip etmenizi sağlar. Alınan adımlar, yakılan kalori ve yürüdüğü mesafe gibi metrikleri ölçüyor.

Pedometer

Şimdi indir:

iTunes

Hedefinize ulaşmak için motive olmanın yanı sıra, Pedometer++ ayrıca Sağlık uygulaması ile bütünleşir. Daha sonra, günlük uygulamanızı, Apple Watch veya Bugün Görünümü widget’ından görüntülemenizi sağlar. Dahası, uygulama rozetinde adım sayınızı gösterir. Böylece ilerlemenizi görmek için uygulamayı her defasında başlatmanız gerekmez.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *