Hava Durumu için En iyi iPhone ve iPad Uygulaması

Hava Durumu uygulaması

İstediğiniz iphone ve ipad hava durumu uygulamasını indirebilirsiniz.

Ancak, tam olarak nasıl çalıştığını ve özelliklerini araştırmak epey bir zaman alacaktır.

IPhone kullanıcıları için, en iyi beş hava durumu uygulamasını sizlere sunuyoruz. Bazıları ücretli olabilir, uygulamalardaki reklamlar nedeniyle ücretli olan uygulamalarda o sürekli çıkan reklamlar bulunmuyor.

Aşağıdaki liste, platformdaki en iyi özelliklerden bazılarını incelerken. Birçoğu iPhone’unuza yüklenen sonraki uygulamalar olmalıdır. Ayrıca niye özel olduklarını düşündüğümüz nedenini ve diğer uygulamalardan üstün olduklarını belirttik.

 

AccuWeather

accuweather

Şimdi indir:

ITUNES

AccuWeather, sadelik için değil aynı zamanda kapsamlı olması nedeniyle bizden yüksek not alır. AccuWeather ile parmak uçlarınızda olması gereken her türlü hava durumu hakkında. Dakika dakika tahminleri görebilirsiniz. Dark Sky’dan daha iyi olan en fazla iki saat önceden mevcuttur. Yalnızca 72 saat öncesine kadar bilgileri görebilirsiniz.

Gün doğuşu ve günbatımı hakkında ek olarak mevcut hava durumuna ait haberler ve videoların yanı sıra bilgileri de görebilirsiniz. Hava durumu bilgilerine katkıda bulunmak isterseniz kendi hava durumu raporlarınızı ve videolarınızı gönderebilirsiniz. AccuWeather, videolarınızı haber olarakta gösterebilir.

 

Weather Channel

Weather Channel

Şimdi indir:

ITUNES

Weather Channel’ın uygulaması, listemizi nasıl oluşturabilir? Ücretsiz, kapsamlı ve hava durumu ile ilgili bilmeniz  gereken her şey var. Uygulama geçerli konumunuza göre otomatik olarak değişecek ve mevcut hava durumunu ve saatlik havayı iki gün öncesine kadar sağlayacaktır. Ayrıca tahmini 15 gün öncesine kadar sürebilir.

Ayrıca, şiddetli hava durumunu otomatik olarak bildirmek üzere uygulamayı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, Weather Channel’ın TV yayınlarından doğrudan kaydedilen. Özel web içeriğine ve videolara ulaşmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Açık hava meraklıları uygulamanın ne kadar faydalı olduğunu görecektir. Uygulama, mevsime göre değişen açık hava etkinlikleri için havanın doğru olup olmadığını size söyleyecektir. Uygulamanın haritalama yazılımı da hızlı bir şekilde güncelleniyor. Yıldırım verileri RadarScope Pro’daki kadar ayrıntılı değilse de mevcut.

 

Weather Underground

Hava durumu

Şimdi indir:

ITUNES

Yerel hava verilerine hayran iseniz, Weather Underground sizin için. The Weather Channel’ın resmen elinde tuttuğu hizmet, web’in en popüler hava durumu istasyonlarından biridir. Bu uygulamayla yerel bir hava durumu raporu almak hiç zor değil.

Weather Underground uygulaması, yerel hava istasyonlarına odaklanmasına rağmen oldukça gülçü veri ağırlığı taşımaktadır. Sıcaklık, rüzgar hızı, günlük yağış, kirleticilere ve mevcut UV endeksini. Metin ve grafik biçiminde sunulan hem güncel hem de geçmiş verileri bulabilirsiniz. Tahminler yalnızca 10 gün önceden verilir, yine de uygulamanın odak noktası veridir.

Ayrıca, uygulamanın web kamerası bölümünün hayranlarıyız, size neler olup bittiğini görsel olarak sunuyor. Wunderphotos, kalabalık kaynaklı bir fotoğraf özelliğidir. Bir fotoğrafı kendiniz çekerseniz, başkalarının görmesi için uygulamada bile yer alması mümkündür.

 

RadarScope

RadarScope

Şimdi indir:

ITUNES

Hava ile ilgili radar bilgilerini bulabileceğiniz harika bir uygulama. Fırtına verileri, yıldırım verileri gibi bilgiler alabilirsiniz. Radarlar her altı dakikada bir yenilenir ve fırtına uyarıları. Kolaylık sağlamak için radar görüntülerinin üstüne yerleştirilir. Ayrıca, hız tahminleri gibi diğer radar ürünlerine ve neredeyse bir düzine diğer ölçümlere erişebilirsiniz, bunlardan hiçbiri standart hava durumu uygulamanız üzerinde mevcut değildir.

Ek bir harcama olmasına rağmen en azından RadarScope Pro Tier 1’e abone olmanızı öneririz. Böylece, yıldırım ve çift bölmeli radar verileri ve 20 kareye kadar ilmek yapabilme özelliği sayesinde. İki saatlik veriye hızlı erişim elde edersiniz. Yılda 10 dolar, ancak bu uygulama fırtınalar ve yağmurdan en çok etkilenenler için bir zorunluluktur.

 

İlginizi çekebilir: 2017 yılının en iyi iPhone Uygulamaları (ücretsiz)

 

Dark Sky

Dark Sky

Şimdi indir:

ITUNES

Dark Sky, en iyi hava durumu uygulaması için en iyi seçimimizi yapıyor. Diğer uygulamaların çoğu gibi ücretsiz değil, ancak eğer hava izleme konusunda ciddi iseniz, bundan daha iyisini bulamazsınız.

Bir saat öncesine kadar, sonraki yedi gün için de saatlik artışlarla dakikalık tahminler elde edebileceksiniz. Uygulamanın basit arayüzü size hava koşullarını ve beklenen sıcaklıkları gösterir. Hatta yağmur yağması veya kar yağması gibi bilgileri önce size bildirecektir. Telefonunuz hareket halindeyken de tutabilmeniz için temelleri sağlayan bir Apple Watch uygulaması var.

Bununla birlikte, Dark Sky hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, görselleştirmedir. Pürüzsüz ve çoğu hava durumu uygulamalarında bulamadığınız bir özellikler mevcuttur. Az sayıda hava durumu uygulaması, Dark Sky gibi haritalara yaklaşıyor; bu yüzden kendi sınıfında. Reklamlar olmaksızın daha da başarılıdır ve bir defalık ücret, diğer uygulamalar tarafından kullanılan abonelik tabanlı modelden çok daha caziptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,