Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

DriverMax indir – Sürücü güncelleştirme programı

DriverMax

Araçlar

DriverMax indir – Sürücü güncelleştirme programı

DriverMax indir

DriverMax, sisteminizin tüm sürücülerini yarı otomatik bir şekilde güncellemenizi sağlayan bir uygulamadır.

Program yüklü tüm sürücüleri tanımlayabilir ve sürümlerini geliştiricilerin bilgileriyle karşılaştırabilir.

Güncel olmayan yazılımlar kullanıcı tarafından işaretlenebilir ve daha sonra tek seferde güncellenebilir.

 

DownloadWindows

Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP

Bu, bir Windows biçimlendirmesinden hemen sonra, gerekli her sürücüyü internet üzerinden ararken ve indirirken zaman kazandırır.

Buna ek olarak, DriverMax günlük yaşam için de çok yararlı olabilir, böylece her zaman en güncel sürücülere sahip olmanıza ve bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar.

 

DriverMax Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Yeni sürümünde, DriverMax yeniden tasarlanmış bir arayüz kazandı ve geliştirici Türkçe’ye bir çeviri ekleme fırsatını yakaladı. Bu sayede, aracı, ayarlara erişmek ve değişiklik yapmak zorunda kalmadan dilimizde kullanabilirsiniz. Zaten kurulumda, programın ilk başlatmada hangi programın görüntüleneceği sorulur.

 

Her şeyi güncel tutun

DriverMax’i ilk kez başlattığınızda, ana ekranınızı işletim sisteminizle ilgili sürüm, işlemci, RAM vb. Gibi bazı teknik bilgiler ile birlikte görüntüler. Bu ekranın sağ tarafında, “Sürücüleri şimdi tara” düğmesine sahipsiniz.

Tüm sürücülerinizi taramak ve hangi sürümlerin daha yeni sürümlere yükseltilebileceğini öğrenmek için buraya tıklayın.

Bu birkaç dakika sürebilir, ancak yakında sonuçları göreceksiniz. Kırmızı ile işaretlenen tüm öğeler program tarafından güncellenebilir.

Her birinin üzerine geldiğinizde “Güncelle” etiketli bir düğme görürsünüz. Söz konusu sürücünün yeni sürümünü otomatik olarak indirmek ve yüklemek için tıklayın.

DriverMax, Windows’ta bir geri yükleme noktası oluşturacak ve indirme işlemi tamamlandıktan sonra sizin için yükleyecektir. Her yordamdan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

DriverMax’ın ücretsiz sürümünde, program her seferinde yalnızca bir güncelleme yapabilir. Her şeyi el ile yapmanız ve diğerini başlatmak için bir prosedürün tamamlanmasını beklemeniz gerekir.

PRO sürümünde, yükseltmek istediğiniz tüm öğeleri işaretleyebilir ve daha sonra “Yükleme ve Yükleme” yi tıklayarak hepsini aynı anda yapabilirsiniz.

 

Fonksiyonlar

Pencerenin üst kısmında “Yedekleme” adlı bir sekme de bulacaksınız.

Bu sayede, bir sistem geri yükleme noktası oluşturmak mümkündür, böylece sürücüleri güncellemenin neden olduğu herhangi bir değişiklik veya sorun kolayca geri alınabilir.

Geri yükleme / Yedekleme

Geri yükleme / Yedekleme

En son sürümü yüklemeden önce bir sürücünün güncel sürümünü yedeklemek istiyorsanız, “Sürücü yedekleme dosyası oluştur” işlevini kullanın.

“Geri Yükle” sekmesinde, Windows’un kendisini önceki sekmede oluşturulmuş bir noktadan veya yedeklediğiniz sürücünün önceki sürümüne geri yüklemek için birkaç seçeneğiniz vardır.

Not: Programın Ücretsiz kullanımı günlük 2 sürücü güncelleştirmesi yapıyor.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Araçlar

bitcoinBitcoin
$ 28,316.592%
ethereumEthereum
$ 1,802.533.3%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001293.4%
En üste