IPhone Silinen Mesajları Geri Getirme Nasıl Yapılır

IPhone Silinen Mesajları Geri Getirme Yöntemi

IPhone silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır.

IPhone’unuzdan bazı önemli iletileri kaybettiniz veya sildiyseniz geri getirebilirsiniz.

Silinen mesajları bir iPhone’dan kurtarmanın üç yolu vardır.

iCloud’u kullanma, iTunes kullanma ve bir üçüncü taraf uygulaması kullanma. IPhone mesajlarınızı geri yüklemek için size her yöntemde adım adım rehberlik edeceğiz.

Tüm eski kısa mesajlarınızı sildiniz ve daha sonra eski mesajlarınızın bir kısmına veya hepsine birden ihtiyacınız olduğunu fark ettiniz. Silinen metin mesajlarını iPhone’unuzdan kurtarabilirsiniz.

Gerçekten de, yedeklemeden geri yüklemekten daha zor olan şeylere başvurmadan bunu yapabilirsiniz. ITunes öneririz. Ve en kötü ihtimalle, bir üçüncü taraf uygulaması kullanarak bu iletileri geri almanız mümkün olabilir.

Bunun tersi bir probleminiz varsa, bir iPhone’daki tüm iletilerin silinmesine ilişkin bir kılavuz da var.

 

iCloud

IPhone’unuzu iCloud veya iTunes’a yedeklediyseniz,iPhone silinen mesajları geri getirme yedekten geri yükleyebilmelisiniz.icloud

Maalesef, iCloud tüm bölgelerdeki metinleri ve tüm telefon operatörleri için yedekleme yapmaz. O2’deki iPhone’um bu kategoriye giriyor. Dolayısıyla aşağıdaki işe yaramayabilir. Öğrenmek için 2. adıma geçmeniz yeterlidir.

 • Apple kimliğiniz ve şifrenizle https://icloud.com adresine giriş yapın.
 • Metin Mesajları’nı tıklayın (eğer yoksa mesajlarınız yedeklenmemiştir).
 • Şimdi iPhone’unuza gidin ve iPhone’unuzdaki Ayarlar, iCloud’u seçin.
 • Metin İletilerini kapatın (veya kapalı olduğundan emin olun). Bunun sesleri karşıt-sezgisel olduğunu biliyorum, ama onunla birlikte kalın.
 • Açılır pencere görürsünüz. Seçin: “iPhone’umda kal”.
 • Şimdi kısa mesajları tekrar açın.
 • “Birleştir”e dokunun ve bekleyin. Birkaç dakika sonra silinen kısa mesajlar iPhone’unuzda tekrar görünmelidir.

Kısa mesajları silinmeden önceki iPhone’unuz varsa, iPhone’unuzu iCloud yedeklemesine geri döndürmeyi de deneyebilirsiniz. Ayarlar> Genel> Depolama ve iCloud Kullanımı> Depolama Alanını Yönet‘e girin.

Varsa iPhone’unuzu iCloud yedeklemeniz aracılığıyla geri yüklemeden önce iPhone’unuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz . Son başarılı iCloud yedekleme zamanının / tarihinin Şimdi Yedekle düğmesinin altında olduğunu unutmayın.

 

iTunes

itunesICloud işe yaramazsa endişelenmeyin. Denemek için iki ek seçeneğimiz var.

İlk olarak, bir iTunes yedekleme aracılığıyla silinen metin mesajlarını kurtarmaya çalışalım. Bu genellikle en iyi yol olabilir.

ITunes’daki otomatik senkronizasyon seçeneğini devre dışı bırakmadığınız sürece, bilgisayarınızla veya Mac’inizle senkronize ettiğinizde her yedek oluşturmuş olmanız gerekir.

 1. IPhone’unuzu senkronize ettiğiniz bilgisayara bağlayın. iTunes açılmalıdır (değilse el ile açın).
 2. IPhone’unuzun göründüğünü görmelisiniz. Seçin.
 3. Şimdi ‘Yedeği geri yükle’ yi seçin.
 4. Artık yedeklediğiniz tüm veriler telefonunuzdaki verilerin yerini alacak. Birkaç dakika sürecektir. Bu mesajları sildikten sonra yedeklemediğiniz sürece, artık telefonunuzda görünmelidirler.

 

Üçüncü Taraf Uygulama

iMyFoneYukarıdaki seçeneklerin hiçbiri işe yaramazsa, artık diğer Programlara bakma vakti.

Bunlardan hiçbirini kullanmadık ama iyi bir çevrimiçi itibara sahip bazı üçüncü taraf uygulamaları var: iMobie tarafından PhoneRescue, Enigma Kurtarma, iOS için WonderShare Dr.Fone, iMyFone D-Back Veri Kurtarma ve Tenorshare iPhone Verileri Kurtarma.

Üzerine yazılıncaya kadar silinen mesajları elinize geçirdikten sonra bile, iPhone silinen mesajları geri getirme yardımcı programları (ve diğerlerini) kullanarak kurtarabilirsiniz. Ancak garanti yoktur.

 

Üçüncü taraf uygulamaları indir:

PhoneRescue
Download

Enigma Recovery
Download

Dr. Fone
Download

iMyFone D-Back
Download

Tenorshare iPhone
Download

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *