En iyi iPhone Klavye Uygulamaları

En iyi iPhone Klavye Uygulamaları

Birçok iPhone klavye uygulaması arasından seçerek En iyi iPhone klavye uygulaması listesini oluşturduk.

Aşağıdaki En iyi iPhone klavye uygulamaları listesine geçmeden önce. IPhone için En iyi Kamera Uygulamaları listesine göz atmayı unutmayın.

Android kullanıcıları, cihazlarına alternatif klavyeler ekleme lüksüne sahipken. (Burada kullanımınız için bazı Android klavye uygulamaları var). IOS kullanıcıları bu özelliği iOS 8 ile 2014’te kullanıcılara getirdi.

 

Gboard

IPhone klavyenizde Google arama çubuğuna sahip olduğunuzu düşünün. Böylece bir şeyler aramak için uygulamaları değiştirmenize gerek kalmaz.

Gboard uygulamasıyla, bu işlevi iPhone’unuza getirebilirsiniz. Gboard uygulamasındaki küçük bir “Google” düğmesi, herhangi bir şeyi arama özelliği sunar.

Gboard

Şimdi indir:

iTunes

Daha da önemlisi, yalnızca arama sonuçlarına dokunarak. Sonucu kullandığınız uygulamada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Konum servisleri ile yakındaki restoranları ve ATM’leri bile arayabilirsiniz. Anahtarlar düzgün bir şekilde düzenlenmiştir. Varsayılan iOS klavyeden Gboard’a geçiyorsanız alışmak zor değildir.

Gboard Uygulamasının Özel Özellikleri:

 • Uygulamaları değiştirmeden hızlı bir şekilde arama yapmak için entegre Google arama motoru.
 • Bu uygulama ile iPhone’da hızlıca kaydırma özelliğini.
 • Klavyedeki boşluk tuşu, 3D dokunmayı destekleyen cihazlarda bir izleme paneli işlevi görür.
 • Boşluk çubuğundaki uzun basış. Google tarafından desteklenmeyen ve Siri tarafından desteklenmeyen sesli diksiyonu etkinleştirir.

Gboard uygulaması, birçok iPhone sahibi tarafından kullanılan en popüler klavye uygulamalarından biridir. Uygulamanın kart stili formatı, içeriği klavyeden kullanmanın ve paylaşmanın kolaylığını sağlar. Google arama özelliği sayesinde kelimelerin anlamlarını arayabilir. Arkadaşlarınızla maç skorlarını paylaşabilir ve GIF’leri arayabilirsiniz.

 

SwiftKey Klavye

Yazım hatalarıyla dolu metin mesajları göndermekten utanan biriyseniz. SwiftKey Klavye sizin için bir uygulamadır.

Yapay zekaya dayanan verimli otomatik düzeltme özelliği sayesinde En iyi iPhone klavye uygulamasından biridir. Uygulama sahiplerine göre, uygulama daha iyi metin ve emoji tahmini sağlamak için yazım alışkanlıklarınızdan öğrenir. Uygulamanın akış seçeneği, onlara dokunmak yerine tuşlara basarak hızlı yazmanıza olanak tanır.

SwiftKey

Şimdi indir:

iTunes

Birkaç dolar harcayarak, klavyenizin temasını değiştirebilir. Veya uygulamada sağlanan ücretsiz temalardan birini seçebilirsiniz. Ayrıca, iPhone için bu klavye uygulamasında kendi temanızı tasarlama seçeneğiniz de var.

SwiftKey Klavye Uygulaması’nın Özel Özellikleri:

 • Yazdıkça öğrenen olağanüstü tahmini metin ve otomatik düzeltme işlevi.
 • Otomatik düzeltme için iki dilde destek, yani, otomatik düzeltme aynı anda iki dil ile çalışabilir.
 • Uygulama 90’dan fazla dili destekliyor.
 • Uygulamanın ayarlarından, yazılan uzaklığı, akış kullanarak yazılan kelimeleri. Uygulama tarafından tahmin edilen kelimeleri, vb. İçeren kullanım istatistiklerini kontrol edebilirsiniz.

AI tabanlı ön izleme sistemi ile SwiftKey, iPhone için en iyi alternatif klavye yapar. Klavye uygulamasının, kullanıcıların verimliliği artırması için tonlarca kişiselleştirme seçeneği vardır. Varsayılan iPhone klavyesinden yorulan ve hassas bir şey denemek isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

 

GO Keyboard

Klavyenizi, kullanımınıza uyacak şekilde özelleştirmek isterseniz. Go Keyboard uygulaması mutlaka sahip olunması gereken En iyi iPhone klavye uygulamalarından biridir.

Go Keyboard

Şimdi indir:

iTunes

Uygulama, klavyenin boyutunu yazdığınız uygulamaya göre uyarlamanıza. Seslere dokunmanıza, klavyenin temasına, kendi temanızı tasarlamanıza. Alanın genişliğini ayarlamanıza vb. Olanak verir. Uygulama, desteği birçok ülkenin birçok yerel dili dahil olmak üzere 40’a kadar dile genişletiyor.

GO Keyboard Uygulaması’nın Özel Özellikleri:

 • 40 dil arasından seçim yapma seçeneği, diğer iPhone klavye uygulamalarından daha iyi olmasını sağlar.
 • Klavyenin yüksekliğini ayarlama seçeneği sunan iPhone için birkaç klavye uygulamasından biridir.
 • Klavye arka planı değiştirmek için haftalık olarak güncellenen 100’den fazla renkli tema.
 • Sohbetlerinizi ilginç hale getirmek için Fıstık, Shrek, Kardan Adam vb.

Diğer iOS klavye uygulamalarında kolayca bulunmayan. Bulunduğunuz ülkenin yerel dilde sohbet etmek isterseniz, Klavye indirilebilir. Birçok özelleştirme seçeneği de bu üçüncü taraf iPhone klavye uygulamasının önemli bir özelliğidir.

 

Fleksy

Fleksy, verimli ve hızlı yazmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, iPhone için ücretli bir uygulama uygulamasıdır. Sorunsuz bir görev yazmak için klavyeye uzantılar ekleyebilirsiniz.

Fleksy

Şimdi indir:

iTunes

Renkli temalar ve binlerce GIF ve çıkartma arasından seçim yapma seçeneği. Bu iOS klavye uygulamasını birçok kişinin favorilerinden biri haline getiriyor. Klavyede kaymayı gerektiren hareketlerle, bu klavyede birçok eylemi gerçekleştirebilirsiniz. Fleksy iOS klavye uygulaması İngilizce, Yunanca, İtalyanca, Rusça vb. Dahil olmak üzere 42’den fazla dili desteklemektedir.

Fleksy Uygulaması’nın Özel Özellikleri:

 • Hareket kontrolü, boşluk, noktalama işaretleri ve klavyede sadece bir kaydırma ile bir sözcük silmenizi sağlar.
 • Ayarlarda verilen yazı tipi listesinden seçim yaparak klavye yazı tipini değiştirebilirsiniz.
 • Klavye boyutu, üçüncü taraf klavye uygulamasında verilen üç seçenek arasından da seçilebilir.

IPhone için Fleksy uygulaması yazarak koymak için çabaları en aza indirmek için tasarlanmıştır. Basit hareketlerin kullanımı ve zaman tasarrufu kolaydır. Klavye uygulamasına alışmak biraz zaman alabilir. Ancak hazır olduğunuzda yazarak bu uygulama ile eğlenceli olacak.

 

TouchPal

Bir üçüncü parti iPhone klavye uygulamasını indirme amacınız. Varsayılan iPhone klavyenin sıkıcı tasarımından kurtulmaksa. TouchPal Klavye uygulaması indirmeniz gereken uygulama.

TouchPal

Şimdi indir:

iTunes

Uygulama, iPhone için Swype klavyeyi etkinleştirmek için tuşlar üzerinde kayma parmaklarının işlevselliği ile normal bir klavye gibi çalışır. Uygulamayı rakip klavye uygulamasından ayıran özellik. IPhone tuş takımınızda ekleyebileceğiniz harika temaların ve arka planların sayısıdır. Resim galerinizden bir fotoğraf seçerek kendi temanızı tasarlama seçeneğiniz de var.

TouchPal Klavye Uygulaması’nın Özel Özellikleri:

 • Uygulamanın TouchPal teknolojisi sayesinde iPhone klavye özelliği tadını çıkarılabilir.
 • Uygulama ayrıca emoji tahminini desteklemektedir.
 • Temalar açısından seçenekler, düzenli ve düzenli olarak güncellenir.

TouchPal klavye uygulaması, yeni temaları denemek. Cep telefonlarında hızlı bir klavye kullanmak isteyenler için en iyi iOS klavye uygulaması. Basit klavye uygulaması ayrıca Swype yazım özelliğini kullanmanızı sağlar.

 

Bitmoji

Bitmoji, iPhone için normal bir klavye uygulaması değildir. Kendilerini emojide ifade etmek isteyenler için tasarlanmıştır.

Bitmoji

Şimdi indir:

iTunes

Snapchat kullanıcıları Bitmoji kavramına aşina olacaklardı. Uygulama, çeşitli mesajlaşma uygulamalarında kullanabileceğiniz avatarınızı “emoji tabanlı bir resim” oluşturur. Etrafında bol bol ile bir tür iPhone emoji klavye biridir.

Bitmoji Klavye Uygulaması’nın Özel Özellikleri:

 • Snapchat uygulaması ile giriş yapabilirsiniz.
 • Mevcut tonunuzu mevcut seçeneklerinizden birini seçerek avatarınız ile ifade edin.

Bu listede Bitmoji iPhone Klavye uygulamasını eklemenin tek nedeni. Kullanıcılara salt metinlerden daha fazlasını isteyen bir seçenek sunmaktır. Kendine, senin avatarınla kendini daha iyi ifade edebilirsin.

 

Grammarly

Grammarly, ünlü İngilizce dil geliştirme geliştirme platformu, iPhonelar için kendi En iyi iPhone klavye uygulaması vardır. App, Gramer alfabesinin etkili yazım denetleyicisi ve dilbilgisi denetleyicisi işlevlerini birleştirdi.

Grammarly

Şimdi indir:

iTunes

Yanlış dilbilgisi ve yazım hatalarının felaket olabileceği durumlarda resmi posta ve iş teklifleri yazıyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu iOS klavye uygulamasının kullanımı basittir ve bir tuşa dokunarak. Tüm metniniz bağlamsal dilbilgisi hataları için taranır. Yazım hataları ve yazımınızı geliştirmek için öneriler sağlanır.

Grammarly Klavye Uygulaması’nın Özel Özellikleri:

 • Hatasız yazım için son derece hassas bir otomatik düzeltme sistemi.
 • Her düzeltme, hatalarınızı anlamanıza ve gelecekte bunları önlemek için kısa bir açıklama ile birlikte gelir.
 • Varsayılan klavye diliniz olarak Amerikan İngilizcesi. Avustralya İngilizcesi, İngiliz İngilizcesi ve Kanada İngilizcesi arasından seçim yapabilirsiniz.

Yazım hatalarını tamamen ortadan kaldırmak istiyorsanız. Grammarly Klavyesi en iyi iPhone klavye uygulamasıdır. Türünüzün resmi e-postaları ve iPhone’unuzdaki iş belgeleri varsa mutlaka sahip olunması gereken bir klavye uygulamasıdır. Ayrıca, kullanımı ücretsizdir.

 

Blink Keyboard

Gelişmiş otomatik-doğru özelliği ile birlikte yazmanın rahatlığını istiyorsanız. Blink Keyboard uygulaması en iyi iPhone klavye uygulamalarından biridir.

Blink

Şimdi indir:

iTunes

Varsayılan iPhone klavyesini değiştirmeyi planlıyorsanız. Bunu güvenilir ve verimli En iyi iPhone klavye uygulaması olarak düşünebilirsiniz. Tek bir klavyeye dönüştürmek için yeniden boyutlandırılabilir klavye. Ve basit kaydırma hareketi, iPhone için iyi bir klavye olmasını sağlar. Hızlı metin özelliği, sık kullanılan metni hızlı bir şekilde eklemenizi sağlar.

Blink Klavye Uygulaması’nın Özel Özellikleri:

 • IPhone Plus modelleri ve iPad’lerde yazmayı daha kolay hale getirmek için tek el klavye özelliği.
 • Klavye yazı tiplerini değiştirme seçeneği ile çeşitli temalar.
 • Klavyenin üst sırasına kaydırmak, alfabe ve sembol klavyesi arasında geçiş yapmayı sağlar.
 • Sorunsuz bir yazım deneyimi için klavye portre modunda ikiye bölünür.

Blink Klavye uygulaması iOS cihazlar için hızlı bir emoji klavyesidir. Her iki el ile yazmak için elverişsiz bulursanız, bunu deneyebilirsiniz. Uygulamanın heyecan verici özellikleri ilk başta kavramak zor olabilir. Ancak işlevlere alıştıktan sonra çocuk oyuncağı gibidir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,