IPhone için en iyi kamera uygulaması

IPhone için en iyi Kamera Uygulaması

Kamera uygulaması, Fotoğrafçılar arasında “En iyi fotoğraf makinesi, sizinle birlikte olan en iyi fotoğraf makinesidir” şeklindeki eski bir atasözüdür.

Çoğumuz akıllı telefonlarımızı her yere taşıdığımız için, sahip olduğumuz en iyi kamera çoğu kez iPhone’dur.

Dahası, yeni açılan iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X’deki kamera ile neredeyse tüm yeni iPhone modellerini. Süsleyen fotoğraflar, neredeyse evet yıldır süren noktalar kadar güçlü ve gelişmiş uygulamalar sergiliyor.

İster fotoğraf çekmek, ister düzenlemek veya organize etmek için yeni bir yol arıyorsanız. Bunlar iPhone için sıkıcı çekimleri bir başyapıt haline getirecek en iyi kamera uygulaması’dır.

 

Camera+

Camera +

Camera +

Şimdi indir:

Download

En son iOS güncellemesiyle bile Apple’ın yerli kamera uygulaması özellikleri açısından oldukça zayıf.

Neyse ki, Camera +, sürekli flaş, ön flaş, dokunmaya odaklanma ayarı. 6x dijital zum, zamanlayıcı ve ön ayarlı filtreler gibi daha geniş bir poz kontrol ve gelişmiş araçlar sunmaktadır.

İyi düzenlenmiş arayüz, ister sosyal medyada çekim yapmak isterse de paylaşmak olsun, onu kullanmak için bir deneme dir.

 

ProCamera

ProCamera

ProCamera

Şimdi indir:

Download

Mevcut ProCamera uygulamasını güncellemek yerine iOS 8 başlatıldığında. Geliştirici Cocologics ilerlemeye ve tamamen yeni bir uygulama yapmaya karar verdi.

IOS 10 için optimize edilmiş yeni uygulama, pozlama süresini, renk tonunu. ISO hassasiyetini ve daha fazlasını ayarlamak için sofistike bir özellik barındıran minimalist bir arayüze sahip.

Hatta bir gece kamerası ve güçlü pozlama kontrolü ve 70’den fazla benzersiz filtre ve efekt ek olarak tam çözünürlüklü önizleme özellikleri.

 

Darkroom

Darkroom

Darkroom

Şimdi indir:

Download

Analog estetik eksikliği göz önüne alındığında bu ad biraz yanıltıcı olabilir.

Darkroom, fotoğraflarınızın parlamasına izin vermek için tasarlanmış karartılmış bir arayüzle gerçekçi bir yaklaşım benimser.

Deneyim, ton, doygunluk ve parlaklık (HSL) sürgülerden eğrilere kadar her şeyi kontrol edebilmenizle birlikte Lightroom’un deneyimine benzer.

Aynı zamanda entegre filtre koleksiyonlarıyla VSCO gibi diğer uygulamalara da dokunabilirsiniz. IOS App Store’da 5 üzerinden 4,9 derecelendirmesi Ücretsizdir.

 

Halide

Halide

Halide

Şimdi indir:

Download

Halide, otomatik olarak başlamak ve yavaş yavaş manuel moda geçmek isteyen yeni başlayanlar için mükemmel bir kamera uygulaması’dır.

Otomatik mod, anında harika fotoğraflar yakalamayı kolaylaştırır. Ancak, odaklanma zirvesi, RAW yakalama ve benzeri araçlar gezinmek kolay bir uygulamada nihai yaratıcı kontrol sağlar.

Halide, en son iPhone’larla birlikte lanse edilen gibi portre efektlerini bile içeriyor.

 

Pro HDR X

Pro HDR X

Pro HDR X

Şimdi indir:

Download

Pro HDR X, kolayca HDR kategorisinde karşılaştığımız en kapsamlı özelliklerden biridir.

Pro HDR X, selefinden farklı olarak arayüzünü, sıradan fotoğrafçılara göre daha kolay erişilebilir bir arayüz oluşturmak için tamamen yeniden tasarladı.

Ayrıca, pozlama ayarlamaları, ton eşleme ayarları ve DSLR görüntülerinizi (24 megapiksel’e kadar). Kamera uygulaması özelliğindeki fotoğraf kitaplığına taşımanız için size daha geniş bir kontrol yelpazesi sunar.

Ayrıca, bu tür bir şey iseniz, dijital zoom, kırpma, altyazı ve otomatik zamanlayıcı ayarı seçenekleriyle birlikte. Diğer özellikleri arasında kullanmanız için önceden ayarlanmış bir dizi filtre de sunuyor.

 

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

Adobe Photoshop Express

Şimdi indir:

Download

Fotoğraf düzenleme yazılımı söz konusu olduğunda, hiç kimse Adobe’den daha iyi sonuç vermez.

Ünlü masaüstü yazılımının mobil sürümü çoğu uygulamadan daha küçük bir çalışma alanı sunmasına rağmen. Satın alabileceğiniz en yetenekli After Effects programlarından biri olmaya devam etmektedir.

Katmanlar, seçim araçları ve ayarlamalar gibi popüler Photoshop özellikleri, metin ekleme, efekt uygulama ve resimlerin harmanlanması gibi seçenekler gibi görünür.

 

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom

Adobe Lightroom

Şimdi indir:

Download

Lightroom araçlarının birçoğu çalıştırmak için daha yeni bir iPhone modeli gerektirsede. Özellikle hareket halindeyken iş akışlarını düzenlemek isteyen. Fotoğrafçılar için listemizdeki en zengin özelliklere sahip uygulamalardan biri olmayı sürdürüyor.

İster smartphone’unuzda çekilen görüntüleri veya bir DSLR’deki çıplak görüntüleri kullansanızda. Kamera uygulaması, çeşitli tanıdık araçları kullanarak fotoğraflarınızı hızlıca düzenlemenize. Geliştirmenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan görüntüleri masaüstü muadili ile otomatik olarak senkronize eder.

IOS 10 ile Lightroom artık RAW resim yakalama ve düzenleme özelliğini desteklemektedir.

 

Instagram

Instagram

Şimdi indir:

Download

Fotograf süzgecinin tartışmasız kralından hiç söz etmeden fotoğrafçılık uygulamamız ne olurdu?

Orada aslında aynı şeyi yapmanıza izin veren düzinelerce uygulama var. Ancak Instagram, muazzam kullanıcı topluluğu göz önüne alındığında en iyi kalır.

Seçim yapacağınız klasik süzgeçlerden bir parça, ayrıca yorum yazma, paylaşma ve doğrudan kendi seçtiğiniz arkadaşlara fotoğraf gönderme becerisi ile birlikte sunulmaktadır.

 

Pixlr

Pixlr

Pixlr

Şimdi indir:

Download

Web tabanlı Pixlr, uzun zamandır en sevdiğimiz kamera uygulaması’ndan biridir. Şükür ki, yazılımın mobil cisimleşmesi de budur.

Uygulama, fotoğrafları yeniden boyutlandırırken. Bekleme modunda fotoğrafları kırpmak, döndürmek, stil haline getirmek ve paylaşmak için ek seçeneklerle birlikte. Dört önceden tanımlanmış boyut arasından seçim yapmanıza izin verir.

Tek tıklamalı ayarlamalar, hızlı ve otomatik kontrol için izin verirken, aydınlatma ve yer paylaşımı efektleri havayı ayarlamanıza izin verir.

 

Facetune 2

Facetune 2

Facetune 2

Şimdi indir:

Download

Herkes bu adam kadar fotojenik değildir. Bazen kendiniz ve arkadaşlarınızla çektiğiniz görüntüler, olmasını istediğiniz kadar gurur verici değildir.

Uygulama, dişleri beyazlatma, lekeleri giderme ve renk düzeltme gibi belirli rötuşları gerçekleştirmenize olanak tanır. Böylece fotoğraflarınızı sosyal medya profillerinize yüklediğinizde kupanız mükemmel görünür.

Kırmızı göz veya rengini tüyleri gri renkte değiştirebilirsiniz.

 

Photo Editor by Aviary

Photo Editor by Aviary

Photo Editor by Aviary

Şimdi indir:

Download

Sağlam bir after-effects kamera uygulaması arıyorsanız, Aviary tarafından Photo Editor’e göz atın. Artık bir Adobe ürünü, birçok gelişmiş özellik ve şık, minimalist bir arayüzü var.

Bunlardan, satın alınabilir filtreler ve içerik zenginliği kullanarak fotoğraflarınızı stilize edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Facetune’da olduğu gibi Aviary, kırmızı göz ve beyazlatma dişlerini ortadan kaldırmak için araçlar içerir.

Ayrıca metin ekleme, renk değiştirme ve paylaşma seçenekleri de vardır. Aviary’nin Fotoğraf Editörünün 11 aydan uzun bir süredir Adobe tarafından güncellendiğini düşünmeyin.

Bu nedenle daha yeni cihazların en son işlevlerini desteklemiyor ve gelecekte herhangi bir güncelleme görmüyor olacak gibi görünüyor.

 

Horizon Camera

Horizon camera

Horizon camera

Şimdi indir:

Download

Hiçbir zaman, iPhone’da dikey video kaydetmeyeceğinizi biliyoruz. Ancak kazara yapabilecek arkadaşlarınız için Horizon Kamera uygun bir kamera uygulaması çözümü sunar.

Ufuk, telefonunuzu kendisini çevirirken dahi beslemeyi yatay tutarak telefonunuzu yatay modda kaydetmeye zorlar. Uygulama, 60 ve 120 fps’de yavaş çekim desteği içeriyor.

Elbette önceden seçilmiş bir liste kapsamında olduğu sürece kendi seçeceğiniz bir çözünürlükte kayıt yapabilmenizi sağlıyor.

 

Lifecake

Lifecake

Lifecake

Şimdi indir:

Download

Canon’un sahibi olan bu kamera uygulaması çocukluk tarihini birer birer birer resim yapmak için oluşturulmuştur. Kullanıcı, farklı tarihleri seçip karşılaştırarak çocuğun hayatının aşamalarını görebilir.

Albümleri kimlerin görebileceğini belirleyebilir. Uygulama ayrıca fotoğraflara veya albümlere açıklama eklemenize izin verir.

 

PixelWakker

PixelWakker

Şimdi indir:

Download

PixelWakker ile Joseph Wrigley pointillizmi dijital dünyaya getiriyor. Uygulama fotoğrafları piksellere böldükten sonra pikselleri sanata çeviriyor.

Piksel görüntüsü, nokta, çizgi ve renk yağmurundan seçim yapabileceğiniz sadece dört filtre bile olsa, eğlenebilirsiniz.

Ayrıca, kamera uygulaması Instagram ile uyumludur ve canlı yayınınıza doğrudan fotoğraf göndermenize izin verir.

 

Sktchy

Sktchy

Sktchy

Şimdi indir:

Download

Sktchy, çizim (veya sadece sanat sever) seven herkes için. Kullanıcıların çizmek veya boyamak için sanatçıların kendi resimlerini postalamasına olanak tanıyan benzersiz bir kamera uygulaması dır.

Sktchy, en sevdiğiniz sanatçıları takip etmek, kendi sanatınız hakkında geribildirim almak ve aynı konuda farklı sanatsal tasvirleri karşılaştırmak için harika. Jordan Melnick tarafından sunulan Sktchy topluluğu her geçen gün büyür.

 

VSCO Cam

VSCO Cam

VSCO Cam

Şimdi indir:

Download

Saçma sapmalara ve arayüz dağınıklığına sahip olmayan VSCO Cam, özellikle kompozisyon ve düzenleme göz önüne alındığında oluşturulmuş. Sadece fotoğraflarda kullanılan bir kamera uygulaması dır.

Uygulama, çeşitli araçlar kullanarak odağı ve pozlamayı bağımsız olarak ayarlamanızın yanı sıra. Sıcaklık, kontrast, parlaklık, doygunluk ve daha ince ayarlar yapmanıza olanak tanır. Güç ön ayarlarını yapabilir veya yaratıcılardan etkileyici fotoğraf galerisini inceleyebilirsiniz.

 

Prisma

Prisma

Prisma

Şimdi indir:

Download

Ortalama bir fotoğrafı bir sanat eseri haline getirmek genellikle kolay bir iş değildir. Ancak yapay zeka ve sinir ağlarından bir miktar yardımla Prisma bunu birkaç dokunuş kadar kolaylaştırır.

Prenses, Van Gogh, Picasso, Levitan ve benzeri çeşitli sanatçı stillerini kullanarak fotoğraflarınızı ve videolarınızı boyanmış görüntülere dönüştürür.

 

Filmborn

Filmborn

Filmborn

Şimdi indir:

Download

Adından da anlaşılacağı gibi, Filmborn film fotoğrafçılığı konusundaki yaratıcısının tutkusundan doğdu. Uygulama, uyumlu cihazlarla RAW fotoğrafları çekebilecek güçlü bir kameraya sahip.

Bir görüntü yakalandıktan sonra, Filmborn, her biri Fujifilm. Ilford veya Kodak’tan esin kaynağı olan dokuz inanılmaz doğru film simülasyon ön ayarı sunar.

 

RNI Film

RNI Film

RNI Film

Şimdi indir:

Download

VSNO ve Filmborn gibi RNI Filmleri de Real Nice Images’ın kısaltması analog estetikten esin kaynağı olmuştur. VSCO’ya benzer şekilde, RNI Filmleri, resminizi düzenlemek için size birkaç film simülasyonu sunar.

Hazır ayarların her birine çoğaltmak isteyen film stoğuyla aynı ad verilir. Uygulamanın arayüzü temiz ve gezinmek kolaydır ve hazır ayarlar, herhangi bir uygulamada karşılaşacağınız daha etkileyici seçeneklerdir.

RNI filmleriyle gelenlerden daha fazla ön ayar istiyorsanız, beş temalı koleksiyondan birini de bir uygulama içi satın alma olarak $ 4 karşılığında satın alabilirsiniz.

 

Polarr

Polarr

Polarr

Şimdi indir:

Download

Polarr baştan sona, bir görüntüye hayal edebileceğiniz her şeyi yapabilecek bir fotoğraf düzenleme paketi. Temel pozlama ve eğrilik ayarlarından fotoğraf filtrelerine. Ayrıntılı yüz düzenleme araçlarından Polarr, işi tamamlayan çok yönlü bir kamera uygulaması dır.

Uygulamanın tam sürümü, uygulama içi satın alma işlemleriyle 20 ABD doları geri ödemenizi sağlayacak. Ancak ücretsiz sürümün sunabileceği çok şey var.

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,