WeTransfer Nasıl Kullanılır – Resimli Anlatım

WeTransfer Nasıl Kullanılır

Ücretsiz 2 GB dosya göndermenizi sağlayan WeTransfer nasıl kullanılır resimli anlatım.

Platformun basit arayüzü, dosyaları arkadaşlarınızla paylaşmayı çok kolaylaştırıyor. Servis, alıcılara dosyalara erişmek ve indirmek için yedi günlük bir hizmet sağlar.

 

WeTransferin Hizmeti

WeTransfer’ı kullanmak çok basittir. Başlamak için siteye gidin, göndermek istediğiniz dosyaları seçin, alıcılarınızın e-posta adreslerini girin ve Aktar’a tıklayın.

Gönderdikten sonra, alıcılarınıza WeTransfer’dan bir e-posta bildirimi gönderilecek. Size gönderdikleri içeriği indirmek için bir hafta süreniz olduğu bildirilecektir.

Büyük boyutlu dosyaları ücretsiz göndermek için hızlı ve etkili bir yoldur.

 

Dosya Nasıl Gönderilir

Ana sayfaya ulaştığınızda, kullanım şartlarını ve WeTransfer çerez politikasını kabul etmeniz istenecektir. Hemen başlamak için “Kabul ediyorum” butonunu tıklamanız gerekir.

kabul

Bir sonraki adım, göndermek istediğiniz dosyaları seçmektir. Dosya ekle’yi tıklayın ve göndermek istediğiniz dosyalarınızı arayın.

Dosyaları bulduktan sonra, bunları WeTransfer’ınıza eklemek için Aktar’a tıklayın:

dosya ekle

Daha fazla dosya ekle seçeneğini tıklayarak e-postanıza daha fazla dosya ekleyebilirsiniz. WeTransfer, gönderebileceğiniz daha fazla veriyi otomatik olarak takip edecektir.

daha fazla

Göndermek istediğiniz dosyaların indirme bağlantısını En fazla üç kişiye gönderebilirsiniz.

mail

Ardından, e-posta adresinizi E-postanız kısmına yazın. Bu, alıcılarınızın gönderenin kim olduğunu görmesini sağlar. Alıcılarınıza kişisel bir mesaj eklemek isterseniz, Mesaj alanına kısa bir mesaj yazabilirsiniz.

Tüm alanlar doldurulduktan sonra Aktar butonuna tıklayın. Sayfadan çıkmadan önce işlemin bitmesini bekleyin:

aktarılıyor

 

Gönderilen Dosyalar Nasıl Açılır

Dosyanız web sitesi üzerinden gönderildikten sonra, WeTransfer nasıl kullanılır?

Yazdığınız e-posta adreslerine WeTransfer’den bir dosya gönderdiğinizi belirten bir mesaj olacak.

files

Bağlantıyı tıklamak, kullanıcıyı bir İndirme düğmesini görecekleri WeTransfer sitesine gönderecektir. Bağlantıyı tıklamanız yeterlidir ve dosyalar indirilmeye başlayacaktır:

indir

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,