En iyi Ücretsiz iPad uygulamaları

En iyi iPad uygulamaları 2018

Ücretsiz En iyi iPad uygulamaları listesinde her iPad’de bulunması gereken uygulamaları bir araya getirdik.

IPad, muhasebe, fotoğraf düzenleme, dosya paylaşma veya rapor yazma gibi. Küçük bir cihazla bu kadar çok şey yapmanıza olanak tanır.

Apple App Store’dan indirilebilecek çok sayıda uygulama var. Bu yüzden pek çoğu, iş veya kişisel yaşam için doğru uygulamayı seçmek biraz zordur.

İşte iPad deneyiminizi arttıracak, en iyi iPad uygulamaları listesi:

 

Microsoft Outlook

Outlook, kişilerin, e-postaların ve takvimlerin tek bir uygulamada birleştirildiği Microsoft’un kendi posta uygulamasıdır.

Microsoft Outlook

Şimdi indir:

itunes

İletilerinizin hangisinin en önemli olduğunu belirler. Ve diğer e-postaları daha sonra görüntülenecek ayrı bir klasöre yerleştirir. Toplantıları planlayabilir, hatırlatıcılar ayarlayabilir, dosya ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Paper

Sanatçılar asla onların kalemleri ya da eskiz defterleri olmadan olmaları gerektiğini bileceklerdir. New York uygulaması geliştiricisi FiftyThree tarafından hazırlanan Paper. Fikirlerini görsel olarak ifade etmeyi amaçlayan bir çizim ve üretkenlik uygulamasıdır.

Paper

Şimdi indir:

itunes

Uygulamanın üzerine resim ve notlar çizebilir ve bunları yazılı metin, fotoğraf veya kontrol listeleriyle birleştirebilirsiniz. Ayrıca taslaklarınızı iş arkadaşlarınızla PDF, Keynote veya Powerpoint dosyaları olarak paylaşma özelliklerine de sahip.

 

uMake

UMake, Apple’ın geçtiğimiz Ekim ayında iPad Pro’yu duyurması sırasında öne çıktı. Uygulama, Apple’ın kurumsal odaklı tablet kullanıcılarıyla büyük bir hit olduğunu kanıtladı.

uMake

Şimdi indir:

itunes

App, bir grafik tabletin doğruluğunu 3D görüntüleyicinin netliğiyle birleştirir. Bir Apple Kalemi kullanarak, kullanıcılar hızlı skeçlerden karmaşık. Katmanlı 3B nesnelere kadar her şeyi yaratmak için. Bir 3D alanda 2B düzlemleri, stoklarının ağırlığını ve rengini kontrol edebilirler.

 

Adobe Acrobat Reader

IPad’inizdeki bu uygulama ile PDF dosyalarının okunması ve etkileşimi çok daha kolay. Ayrıca dosyaları boş zamanlarınızda yönetmek, dönüştürmek ve paylaşmak için de kullanabilirsiniz.

Adobe Reader

Şimdi indir:

itunes

Adobe Reader’daki belgeleri doğrudan e-postalardan, web’den veya uygulamadan açın. Dosyayı kelime ve kelime öbekleri için arayın. Bunları çeşitli farklı dosya türlerine dönüştürün ve parola korumalı formlara erişin.

 

Dropbox

Dropbox, videoları, fotoğrafları ve belgeleri depolamak için. Hızla en popüler bulut depolama uygulaması haline geldi.

Dropbox

Şimdi indir:

itunes

Uygulamanın iPad için yinelenmesi, dosyalarınızı tek bir kolay erişilebilen yerde bir arada tutmak için başka bir araçtır. Sadece kaydolmak için verilen 2 GB’lık ücretsiz alan sayesinde. Tüm ekibin kullanması için bir hesap oluşturmanın daha kolay olması, işbirliğini daha kolay hale getirmeniz. Ve uzaktan çalışmanıza izin vermeniz daha kolay olamaz.

 

FileMaster

Tabletinizi iş amaçlı kullanıyorsanız, cihazınızda çok sayıda karışık dosya bulunması son derece kolaydır.

FileMaster

Şimdi indir:

itunes

Dosyaları bilgisayarınızdan aktarmanıza. Yeni klasörler oluşturmanıza, belgeleri taşımaya ve kopyalamanıza, dosyaları yeniden adlandırmanıza. Daha fazlasına olanak tanıyan bu yöneticiyi kullanarak dosyaları kolayca düzenleyin ve görüntüleyin.

Yararlı bir dosya yöneticisinin tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra. Uygulama ayrıca bir medya oynatıcı, müzik çalar ve belge görüntüleyici olarak da hizmet vermektedir. Her şey şifreler, gizli klasörler, wifi kimlik doğrulaması ve uzaktan erişim ile güvenlidir.

 

LiquidText

Microsoft OneNote ve Evernote gibi not alma uygulamaları. Çok sayıda belge görüntüleme uygulamasını gölgede bıraktı.

LiquidText

Şimdi indir:

itunes

Bununla birlikte, zengin özellikli LiquidText belgeleri belgelerin hızıyla işaretlemesine. Not eklemenize, ek açıklamaları almanıza ve not almanıza. Bunları türlere göre dışa aktarmanıza olanak tanır. İsterseniz bu uygulamayı toplantı tutanakları, kurs notları ve daha fazlası için kullanıyorsanız. İhtiyacınız olan notu bulmak daha kolay olmalıdır.

 

Microsoft Word

Tabletinizde Microsoft Word belgelerini, Mac veya PC’nizde bulabileceğiniz. Aynı düzen ve işlevsellik ile tam olarak kullandığınız şekilde oluşturun ve düzenleyin.

Microsoft Word

Şimdi indir:

itunes

Bu, görüntüler, çizelgeler, dipnotlar, tablolar ve ihtiyacınız olabilecek her şey. E-posta eklerini görüntüleme ve OneDrive, Dropbox ve daha fazlası aracılığıyla. Buluttan belgelere erişme seçeneği ile parmaklarınızın ucundadır.

 

1Password

1Password’un şifresi, tüm kimlik bilgilerinizi ve finansal verilerinizi. Şifre yöneticisinde tutabileceğiniz anlamına gelir. Tabletinizde olması gereken en iyi iPad uygulamaları arasında şifre yönetim uygulaması olmazsa olmaz bir uygulamadır.

1Password

Şimdi indir:

itunes

Ayrıca, hesaplarınız için zorlu şifreler oluşturabilir. Tüm hesaplarınız için sahip olduğunuz çeşitli şifreleri hatırlamanız veya her yerde aynı şeyi tekrar kullanmanız gerekebilir. Sadece tabletinizde çalışmaz: Ayrıca tüm Mac, Windows, iOS ve Android cihazlarınızda senkronize edebilirsiniz. Ücretsiz sürüm ihtiyacınız olanı tam olarak sağlamazsa, ek özellikler için Pro sürümüne geçmeyi düşünebilirsiniz.

 

AirWatch Agent

Hareketlilik yönetimi için bir cihaz aracı, bu uygulama şirketinizdeki tüm cihazları izlemek. Yönetmek için AirWatch konsolu ile birlikte kullanılabilir.

AirWatch

Şimdi indir:

itunes

İletişimlere dayanan ve ekiplerle ve çalışanlarla işbirliği yapan kuruluşlar için. Her şeyi takip eden tek bir uygulamaya sahip olmak çok yararlı olabilir. Kurulum ve kullanımı çok kolaydır.

 

TripIt

TripIt, seyahat planlarınızı düzenler ve sizin için çok az çaba gerektirir. Uzun müşteri kimliklerini ve biniş kartı detaylarını kopyalamayı unutun.

TripIt

Şimdi indir:

itunes

TripIt otomatik olarak yönlendirilmiş otel, havayolu şirketi. Araç kiralama ve restoran onay e-postalarından sizin için bir güzergah oluşturur. Çevrimdışı da dahil olmak üzere, seyahat planlarına istediğiniz zaman erişilebilir. Ayrıca, yol tarifi ve haritalar sağlar. Apple, Outlook veya Google takvimlerinizle senkronize olur. Seyahat planlarınızı arkadaşlarınızla ve iş arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak tanır.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,