IPhone Uygulaması | Hergün Ücretli 6 Uygulama Bedava

En iyi 6 ücretli iPhone uygulaması şimdi ücretsiz

Hergün bedava iPhone uygulaması listesini güncelleyerek sizlere sunuyoruz.

Herkes Apple  uygulamalarından hoşlanır, ancak bazen en iyi olanları biraz pahalıdır. Geliştiriciler, şimdi ve sonra, ücretli uygulamaları sınırlı bir süre için ücretsiz satışa sunuyor.

Ancak şansınız varken bunları indirmeniz gerekiyor. IOS App Store’dan edinilebilecek en yeni ve en iyi iPhone uygulaması fırsatları. iPhone uygulaması kampanyası hergün devam ediyor.

Ücretli uygulaması sadece kısa bir süre kampanya olarak bedava! Bu fırsatları değerlendirmek için bildirime abone olun, anlık bildirim bilgisayarınıza, telefonunuza ve tabletinize gelsin.

Bu uygulamalargenellikle ücretlidir ve bu sadece sınırlı bir süre için geçerlidir. AppStore’a gider ve uygulamanın ücretli olduğunu görürseniz. Bunun anlamı anlaşmanın süresi dolmuştur ve sizden ücret talep edilir demektir. Sayfamızda güncel olarak kampanya dahilinde Ücretsiz sunulan uygulamaları yayınlıyoruz.

 

Bugünün bedava 6 iPhone uygulaması 

Not: Liste 03.08.2018 itibariyle yenilenmiştir. Kampanyadan sonra Uygulamalar ücretli olur. Kısacası şimdi yükle Ömür boyu kullan!

 

Fliptastic Pro

Şimdi indir:

Download

950.000’den fazla kullanıcı tarafından sevilen Fliptastic. Instagram, Facebook, YouTube veya e-posta yoluyla paylaşabileceğiniz harika slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır. Fliptastic’in tüm fotoğraflarını, geçişlerini ve müziğini, tek bir uygulamada çekimlerle birleştirin.

 

Footpath

Footpath

Şimdi indir:

Download

Footpath, rotaları saniyeler içinde eşleştirmenizi sağlar. İster bir telefon olmadan koşmayı, ister sürmeyi tercih edin, ister bir GPS izini kaydetmeyi unutun. İster bir sonraki yürüyüşünüzü veya yarışınızı planlamak isteyin. Footpath, rotalarınızı daha önce hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde haritalandırmanızı sağlar.

 

System Util

System Util

Şimdi indir:

Download

System Util, bellek kullanımını, ağ bağlantı durumunu, veri kullanımını, arka plan işlemlerini. CPU kullanımını ve kullanılabilir disk alanını izler. Basit grafikleriyle, tüm bilgilerin anlaşılması çok kolay. Ayrıca pil şarjını da korur. İnternet hız testi özelliği, ağınızın doğru bir hız testi için emrinizde.

 

Single Origin

Single Origin

Şimdi indir:

Download

Adım adım talimatlarla, her seferinde mükemmel kahve hazırlamanız için yönlendirileceksiniz. Tarif içinde, demlemek istediğiniz kahve miktarını girdikten sonra. Doğru kahve-su oranını elde etmek için size uygun miktarda su gösterecek talimatlar güncellenir. Buna ek olarak, zamanlayıcılar, mükemmel çiçeklenme ve dökülme elde etmenize yardımcı olmak için. Her demleme yönteminin talimatlarına dahil edilir.

 

Orsus

Orsus

Şimdi indir:

Download

Orsus, sizi yüksek hızların, temel parçacıkların alemine götürecek. Henüz temel etkileşimler keşfedecek olan hızlı tempolu ve zorlu bir arcade oyunu. Yeni dünya rekorunu kurmaya çalışırken tepki zamanınızı kontrol edin. Boş zamanın var mı? Arkadaşına meydan okumak ister misin? İyi şanslar!

 

 BuyFind

BuyFind

Şimdi indir:

Download

BuyFind güvenli arama motoru olmayı vaat ediyor. Maksimum gizlilik için oluşturulmuş ve çevrimiçi alışveriş yapan kişiler için tasarlanmıştır. Bir arama motorunun gücünü alarak ve Amazon veya eBay gibi bir alışveriş uygulamasının esnekliğiyle birleştirerek. BuyFind çevrimiçi alışveriş yaparken güvenliğinizi ve gizliliğinizi yeniden kazanmanız için en iyi seçenektir.

 

İlginizi çekebilir: 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,