Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

iTools indir – iPhone, iPad ve iPod Dosya Yöneticisi

itools

Araçlar

iTools indir – iPhone, iPad ve iPod Dosya Yöneticisi

iTools indir

IPad, iPhone veya iPod Touch için itunes alternatifi olan itools kullanın.

Apple ürünlerine Müzik, resim, video ve diğer dosya türlerini eklemenin genellikle kolay bir iş olmadığını biliyorsunuzdur.

Bunu değiştirmek için, bu uygulama iTunes’un ötesinde bir senkronizasyon alternatifi sunuyor.

Downloaditools4_setup_4335.exe

Program piyasada mevcut ana formatları desteklemektedir. Kendi araçları arasında, yazılım, Apple ürünlerinin ses dosyalarının standart uzantısı olan M4R için bir MP3 dönüştürücü de sunuyor.

Ancak, odak noktası şarkıların, filmlerin, fotoğrafların, kişilerin, zil seslerinin, torpidoların, takvimlerin, podcast’lerin ve e-kitapların. (Ayrıca epub ve PDF formatlarında) yönetimi ve güncellenmesidir. Ayrıca, iTools, işletim sisteminden hapse atılan cihazlarda bile kullanılabilir.

 

İçeriği kolayca yönetin

ITools’un çalışması, onu oluşturan yazılımınkine çok benzer. Bilgisayara bağlandıktan sonra, program cihazın tüm verilerini senkronize etmek için işlem yapar.

Görüntülenen ilk ekranda, cihazın jail freni, modeli, seri numarası, işletim sistemi sürümü, pil seviyesi ve daha fazlası olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Aynı pencerede, her tür içeriğin kapsadığı boyutu tam olarak bilerek, geçerli depolama alanı durumunu kontrol edebilirsiniz.

Uygulama arayüzünün sol tarafında, senkronize edilmiş dosyaların çeşitli bölümleri arasında gezinebileceğiniz bir menü vardır.

Ses dosyaları, fotoğraflar, dijital kitaplar, uygulamalar, rehberler, videolar, kısa mesajlar, hatırlatıcılar, yer imleri ve ajanda gönderebileceğiniz veya kopyalayabileceğiniz bu bölümlerden geçilir.

ITools’un sunduğu diğer bir harika özellik, gadget çalışma alanlarını doğrudan arayüzünüzden düzenleme yeteneğidir. Simgeleri taşıyabilir, masaüstleri oluşturabilir veya silebilir ve hatta programları kaldırabilirsiniz.

iTools, Apple ürün içeriğini senkronize etmek ve yönetmek için işlevsel bir araç olduğunu kanıtlamıştır. Ancak iTunes’un sunduğu özelliklerden farklı veya üstün bir şey sunmamaktadır.

Bu uygulamanın avantajlarından biri, herhangi bir harici USB veya pendrive üzerinde kolayca taşınabileceği anlamına gelen kurulum gerektirmemesidir. Arayüzü, iyi bir noktadan başka, çekici bir görünüme sahip, menüler ve kaynakları iyi organize edilmiş.

Buna ek olarak, iTools bilgisayarın düşük güç tüketimine sahiptir, bu da yavaşlatma veya çökme olmaksızın sınırlı donanıma sahip makinelerde çalışabileceği anlamına gelir.

Her zaman iTunes için bir alternatif arıyorsanız, bu uygulamayı tamamen ücretsiz test etmeye değer.

Uyarı: Bu uygulama yükleme gerektirmese de, bilgisayarınızda iTunes yüklü olması gerekir.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Araçlar

bitcoinBitcoin
$ 28,316.592%
ethereumEthereum
$ 1,802.533.3%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001293.4%
En üste