En iyi ücretsiz indirme yöneticisi programları

Windows için En iyi Ücretsiz indirme Yöneticisi

Windows 10 ve önceki sürümler için en iyi 8 indirme yöneticisi programları listesi.

Çeşitli ücretsiz indirme yöneticisi programları. Web tarayıcılarında yerleşik indirme yönetimi bileşenlerinde bulunamayacak özelliklere sahiptir.

Örneğin, dosya indirme, dışa aktarma indirme listesi ve daha fazlasını zamanlama. Ayrıca, indirme yöneticileri, indirme bağlantılarını doğrudan web tarayıcılarından yakalamak için. Tarayıcı uzantıları ile birlikte gelir.

 

Free Download Manager

Free Download Manager, FDM kısaltmasıyla da bilinir. güvenilir bir Internet Download Manager alternatifi olarak bilinir. MacOS ve Windows işletim sistemleri için kullanılabilir.

Free Download Manager

Şimdi indir:

Download

Ücretsiz İndirme Yöneticisi, Chrome, Firefox, Edge, vb. Dahil olmak üzere en iyi web tarayıcıları ile kusursuz entegrasyon sağlar. İndirmeleri kolayca programlamak, bağlantı hızlarını ve daha fazlasını sınırlamak için. Çeşitli indirme yönetimi özelliklerine sahiptir. FDM, hafif, orta, ağır indirme için farklı modlara ve ayrıca makinedeki diğer uygulamalar için. Bant genişliğini serbest bırakan bir salyangoz moduna sahiptir.

Birçok şey FDM’yi Windows için en iyi indirme yöneticisi yazılımlarından biri haline getiriyor. Ayrıca bir Torrent istemcisi olarak iki kat indirme hızına çıkar. Kullanıcılar, indirme işlemlerini gerçekleştirmek için URL’leri ve torrentleri FDM’nin penceresine kolayca sürükleyip bırakabilir. Mesela, kullanıcılar doğrudan YouTube videolarının URL’lerini FDM’ye ekleyebilir ve indirebilir.

 

Internet Download Manager

Muhtemelen IDM‘den dolayı, birçok kişi indirme yöneticisi teriminin aşina olduğu bir programdır. 2018’de birçok güçlü ücretsiz indirme yöneticisi yazılımı mevcut olabilir. Ancak, IDM’yi yenmek hala zor.

Internet Download Manager

Şimdi indir:

Download

Kullanıcıların makinesindeki dosya indirme hızını beş katına kadar artırabilir. Ve bu mevcut bant genişliği ile karıştırılmamalıdır.

IDM, toplu indirme işlemlerini verimli bir şekilde yönetebilir. İndirme kuyrukları için farklı seçenekler sunar. Web sayfalarından ve video akışı sitelerinden indirme bağlantıları getirir. Kullanıcıların güvende hissettikleri bir şey güvenilirliktir. Yanlışlıkla kapatıldıktan sonra bile masaüstünde indirme işlemlerini sürdürür.

Kullanıcıların IDM’yi tercih etmek istememesinin sebeplerinden biri de bir bedeli olmasıdır. Ancak 30 günlük bir deneme teklifi sunuyor. Yani, satın almadan önce kullanabilirsiniz.

 

Ninja Internet Download Manager

Yazılımın görünümü sizin için her şeyden daha önemliyse. Ninja Download Manager’ın modern kullanıcı arayüzü tarafından memnuniyetle karşılanmaya hazır olun.

Ninja Download Manager

Şimdi indir:

Download

Ve sadece bu görünüm değil, bu mükemmel IDM alternatifi. Daha hızlı dosya indirme söz konusu olduğunda. İçinde bir ninja olmak için güçlü özellikler barındırıyor. Kısa süreli NDM, sağlam indirme hızına ek olarak. Dahili medya dönüştürücüsüyle birlikte geliyor. Ve videoları 1080p kalitesinde aktarabilir.

Ninja indirici, kullanıcıların dosyalarında indirme işlemi bitmeden önce. Bir ses veya video dosyasını önizlemesine olanak tanıyan sıralı dosya yazmayı destekler. Kullanıcılar indirme hızını sınırlayabilir ve ayrıca bir dosya indirme için eşzamanlı bağlantı sayısını kontrol edebilir.

 

EagleGet Download Accelerator

Minimalist kullanıcı arayüzüne sahip olan, EagleGet adıyla tanıdığımız indirme yöneticisidir. Temayı düz renkler veya bazı özel resimlerle arka plan olarak özelleştirebilirsiniz.

EagleGet Download Accelerator

Şimdi indir:

Download

İndirme yöneticisi, Media Grabber’i kullanarak YouTube da dahil olmak üzere çeşitli akış sitelerine ait videoları getirebilir. Bir indirme linkinin bulunmadığı videoları indirmek için kullanılabilecek bir Video Sniffer aracı vardır. İndirmeler tamamlandıktan sonra. Sisteminizde yüklü Antivirüs yazılımı kullanarak kötü amaçlı yazılımları kontrol etmek için. Ücretsiz indirme yöneticisini de yapılandırabilirsiniz.

EagleGet’in Windows için en iyi indirme yöneticisi yazılımı arasında sayılmasının nedeni. Kullanıcılara sunduğu erişim kolaylığıdır. Günlük kullanıcılar için çoğunlukla kullanılmayan özelliklerle şişirilmez.

 

BitComet free download manager + torrent downloader

BitComet, torrent indirici yazılım olarakta biliniyor. BitComet ayrıca, bir indirme yöneticisi olarak hareket etmesine izin veren. HTTP ve FTP protokolleri için destek ile birlikte gelir.

BitComet

Şimdi indir:

Download

Diğer en iyi indirme yöneticisi yazılımları gibi hoş bir görsel görünüme sahip olmayabilir. BitComet tüm gerekli dosya indirme özelliklerine sahiptir.

BitComet, web tarayıcıları, uzaktan dosya indirme, virüs taraması sonrası indirme, indirme zamanlaması vb. İle kusursuz entegrasyon sağlar. Ayrıca, dosya yükleyicisi, Bilgisayarınızı yeniden başlatırsanız dahi. IDM’ye benzer şekilde farklı bir internet bağlantısı kullanıyor olsanız bile. İndirme işlemlerini sürdürmek gibi yeteneklerle birlikte gelir.

 

JDownloader 2 – Açık kaynak kodlu dosya indirici

Windows için bir açık kaynak indirme yöneticisi arıyorsanız. O zaman, JDownloader 2 sizin için yanıt olabilir. Ücretsiz indirme yöneticisi, yasal işlemlerden sonra kapatılması gereken. Orijinal yazılımın yenilenmiş bir versiyonudur.

JDownloader 2

Şimdi indir:

Download

JDownloader 2, genellikle indirme sitelerinde karşılaştığınız CAPTCHA’yı çözmek için bir optik karakter tanıma içerir. İndirildikten sonra RAR dosyalarını otomatik olarak ayıklayabilir. Bir web sayfasındaki tüm indirilebilir linkleri almak için. Bir bağlantı kapmak aracıyla birlikte gelir ve yaklaşık 300 şifre çözme eklentisi için destek sağlar.

İndirme hızlandırıcı, JDownloader web arayüzü ve mobil platformlar için. Uygulamalar aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir.

 

Download Accelerator Plus

İndirme yöneticilerine aşinaysanız, Bu yazılımı DAP kısaltmasıyla hatırlayabilirsiniz. Ücretsiz indirme yöneticisi, çeşitli web sitelerinden ses ve video indirmek için yetenekleri ile birlikte gelir.

Download Accelerator Plus

Şimdi indir:

Download

Dahası, kullanıcının bilgisayarında indirirken video oynayabilir. DAP’ı Windows için diğer en iyi indirme yöneticisi yazılımı ile uyumlu hale getiren. Bir başka özellik de yerleşik web tarayıcısıdır.

DAP kullanarak, çevrimiçi videoları MP3 dosyaları olarak da indirebilirsiniz. Bir indirme linki bozuk olup olmadığını anlatan yerleşik bir bağlantı denetleyicisi ile birlikte gelir. Arama sonuçlarında indirme bağlantısının geçerli olduğunu belirten yeşil bir nokta belirir.

Bazı DAP özellikleri sadece premium sürümü ile kullanılabilir. Bunlar, sabit sürücünüzden indirilen dosyaları silmek için bir video öğütücü. Bir dosyanın bilgisayara indirildiğine dair herhangi bir kanıtı kaldırmak için. Bir iz temizleyici aracı içerir.

 

Internet Download Accelerator

IDA olarak da bilinen bu program. WestByte adlı bir Ukrayna şirketi tarafından geliştirilen ücretsiz bir indirme yöneticisidir. HTTP, HTTPS ve FTP protokolleri desteği ile birlikte gelir. Chrome, Edge, Firefox, Opera, Safari, vb. Web tarayıcıları için entegrasyon sağlar.

Internet Download Accelerator

Şimdi indir:

Download

IDA, web sitelerinin kullanıcı adını ve şifrelerini kaydetmek için yerleşik bir site yöneticisine sahiptir. Kullanıcılar indirmeden önce bir RAR dosyasının içeriğini önizleyebilir. IDA hakkında sevdiğimiz özelliklerden biri hızlı güncelleme programıdır.

Ücretsiz indirme hızlandırıcısına yapılan son güncellemeler. Popüler video hizmetlerinden video indirmek ve indirilirken, video oynatırken video oynatmak için destek ekledi. İndirme yöneticisi, Bilgisayarınızdaki varlığını, diğer pencerelerin üstünde kaldığı zaman. Bazen can sıkıcı olabilen yüzer pencere üzerinden hatırlatır.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,