Tinder eşleşmeler de yeni feed özelliğini test ediyor

Tinder eşleşmeler yeni feed özelliği

Tinder eşleşmeler de gerçek zamanlı güncelleme sağlayan yeni feed özelliğini test ediyor.

Bazen bir buluşma uygulamasında ilk mesajı göndermek zor olabilir. Kullanıcılara, ilk iletiyi hazırlarken çekebilecekleri daha fazla bilgi sağlamak amacıyla, Tinder, “Feed” adlı yeni bir özelliği test ediyor.

Eşleşme Listesi Feed’inizde bulunan eşlemelerinizin, gerçek zamanlı olarak neler yaptığınızı görmenizi sağlar. Feed’de gezinirken, son Tinder fotoğraflarını, profiline yükledikleri ve en çok ayarladıkları sanatçıları ve Anthemları ve Instagram yayınlarını görebilirsiniz.

Feed’e katıldıktan sonra, içerikle ilgili bir mesaj göndermek için Instagram postasına iki kez dokunabilirsiniz. Ardından konuşmaya devam edebileceğiniz ayrı bir mesaj dizisi başlatır. Eşyalarınızın profilleri açısından ne kadar güncel olduklarını her zaman güncelleyebilmeniz için, diğer bilgiler Feed’de görünecektir.

Tinder eşleşmeler

Özellik Tinder için yeni olsa da, kesinlikle çıkma uygulaması sahnesinde yeni değil. Canlı güncellemeler yerine, kullanıcılar, profillerinde yer alan bir dizi soru ve cevapla potansiyel eşleşmeler hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

Menteşe üzerindeki sorular son yemeklerin neyden mutlu olmasına kadar değişen ilginç. Kendi profiliniz için uygulamada sunulanlardan farklı istemleri seçebilirsiniz. Başkalarının profilleri üzerindeyken, profillerinde listelenen cevapların herhangi birinin yanındaki kalp simgesine dokunarak gönderebilir ve yanıt olarak bir yorum ekleme seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Aslında, her iki özellik de uygulamalarla tanışma deneyimini daha az ciddi ve biraz daha zahmetsiz hale getirmeye çalışıyor. Önünüzde bir madde bulundurmak suretiyle, konuşmalarınızın daha ilginç olacağı daha muhtemeldir.

Ancak Tinder ile etkinliğiniz sadece sizinle eşleştirdiğiniz kişilerle sınırlıdır. Böylece uygulamadaki herkes görmeyecektir. Tinder hesabınıza bağladığınıza bağlı olarak paylaştığınız şeyleri kontrol edebilirsiniz. Ayarlarınıza girerek veya profilinizi düzenleyerek, eşlemelerinizin Feed’de tam olarak neler görebileceğini yönetebilirsiniz.

Feed şu anda Yeni Zelanda, Kanada ve Avustralya’da test edilmektedir. Şimdilik, başka bir yerde bu özelliği yaymakla ilgili daha fazla ayrıntı yok.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *