DailyMotion dan Video indirme nasıl yapılır?

DailyMotion’dan Videolar Nasıl İndirilir

DailyMotion’dan video indirme işlemi nasıl yapılır?

YouTube video için en popüler kaynaktır. Dailymotion, YouTube kadar popüler olmasa da. Güvenilir yayıncılardan kaliteli içerik ve daha az reklam gibi birkaç şeye sahiptir. İndirmek istediğiniz videonun bağlantı adresini (url) kopyalayıp aşağıdaki programa yapıştırarak indirme işlemini sorunsuz yapabilirsiniz.

Başlangıç olarak en beğendiğiniz birkaç klip veya yemek pişirme parodi gösterisi gibi. Orijinal mini dramları deneyebilirsiniz. Aşağıda ClipGrab programını denemek için bir klip indirmeyi denedik. Gayet hızlı bir şekilde indirme işlemini tamamlıyor.

Program denemeden video indirmek isterseniz, yine aşağıda bulunan SaveFrom’u deneyerek. Online indirme işlemi yapabilirsiniz. Tavsiyem ClipGrab programını kullanmanızdır. Ayrıca iOS ve Android uygulamalarında Dailymotion şovlarını çevrimdışı izleyebilirsiniz.

Dailymotion videolarını bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarda çevrimdışı seyretmek isterseniz. Aşağıdaki ücretsiz üçüncü taraf video indiricilerini deneyebilirsiniz.

 

ClipGrab

ClipGrab ücretsiz bir downloader ve dönüştürücüdür. Dailymotion’ı destekler ve indirilen videoları MPEG4, MP3, OGG Vorbis, OGG Theora ve WMV’ye dönüştürebilir. En yüksek kalite için bunları orijinal biçimde indirmeyi seçin.

Clipgrab

Şimdi indir:

Download

Site ve yazılım temizdir, ancak Windows için ClipGrab’ın üçüncü taraf teklifleri içerebileceğini unutmayın. ClipGrab kurulumu sırasında Avast Antivirüs yüklemesi sunuyor. İster kabul edip yükleyin, isterseniz Avast Free Antivirüs yazılımını buradan yükleyin.

 

SaveFrom.net (Web)

SaveFrom.net, çeşitli çevrimiçi video barındırma sitelerini tekrar destekleyen temiz bir sitedir. Videoları farklı biçimlere dönüştürebilirsiniz. Videoları farklı bir kalitede ayarlama ve indirme seçeneği sunar.

savefrom

SaveFrom ayrıca Google Chrome, Yandex, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Chromium’da çalışan. Bir yardımcı uzantıya sahiptir.

Yukarıdaki iki araçtan başka, aralarından seçim yapabileceğiniz başka var. Her zaman popüler olan 4K Video Downloader, muhtemelen çok yönlü video indirme araçlarından biridir. Dailymotion videolarını YouTube gibi zahmetsizce indirebilirsiniz. İnternetten video indirmek için daha fazla yönteme bakın.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *