Instagram Takipçi Satın Al-mak Mantıklı mı?

Instagram Takipçi Satın Al-mak

Sosyal medyada fenomen olmak için Instagram Takipçi Satın Al-mak mantıklı mı? Bu konuyu derinlemesine açıklıyoruz.

Fenomen olmak yada ticareti hızlandırmak için sosyal medyayı kullanmak elbette çok önemlidir. Ancak bunun artı ve eksileri nelerdir ve gerçekten böyle birşey varmı? Arama motoru Google’a “Instagram Takipçi Satın Al” yazdığınızda bir sürü reklam veren ajans veya kişiler görürsünüz. Ancak bunların çoğu aldatıcı bir ticaret içindedir. Mesela bunu denemek için bir siteden 5bin instagram takipçi satın aldık, birkaç saat içinde 5bin yabancı takipçi instagram hesabına eklendi. Eklendi ama 2 gün sonra hepsi gitti 🙂

Günümüzde insanlar para kazanma yöntemleri olarak, genellikle dolandırıcı olmayı meslek haline getiriyor. Özellikle internet üzerinden yapılan çoğu satın alma işlemleri (hepsi değil) hüsranla sonuçlanabiliyor. Bunun önüne geçebilmek için çok iyi araştırma yapılması gerekir. Denemek için instagram takipçi satın al-ma işlemi yaptık para ödedik, ödediğimiz para bizi fakir etmez ancak onlarıda zengin etmez. Hile ve yalan ile kazanılan paranın hayrı görülmez, rüzgar gibi hızlı şekilde elden avuçtan çıkar gider.. (Başımızın gözümüzün sadakası olsun)

Gelelim instagram takipçi arttırma işlemlerine! Instagram takipçileriniz gerçek olmalı, yayınladığınız resim ve videolara karşılık vermeli yani geri dönüşü olan takipçileriniz olmalı. Sadece takipçi rakamlarının yüksek olması işinizin iyi olduğu anlamına gelmez. Eğer ticaret yapıyorsanız, 1 milyon takiçiniz olduğu halde satış yapamıyorsanız, boşa kürek çekiyorsunuz demektir.

 

Instagram Takipçi Arttırma

Bulunduğunuz sektöre odaklı takipçilere ulaşmanız gerekir. Mesela instagram’da #tag’ları kontrol ederek, her hangi bir resim veya video gönderisini beğenenleri takip ederek kullanıcının geri takip yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem işleriniz için artı bir kazançtır ve bir yatırımdır. Bunu sürekli devam ettirin ve özellikle reklam vermeye odaklanın, instagram ve facebook her ikiside aynı şirkete ait. Bu sebeble verdiğiniz reklam her iki tarafta da yayınlanır ve hem satış yaparsınız hemde takipçi kazanırsınız. Bazen sadece ‘beğeni’ olması bile ekstra bir getiridir. (ilerisi için…)

begeni

 

Takipçi Satın Almak

Arkadaşlar, sahte takipçilerin botların vs. Size hiçbir faydası yoktur! Instagram takipçi satın al ‘ma konusunda bu işlerde ciddi çalışan ajanslar var. Takipçiler gerçek ve Türk olabiliyor. Bunu iyi araştırmanız gerekir, yoksa dolandırıcıların ağına düşersiniz. Instagram takipçi kazanımı hem fenomen hemde ticaret açısından gayet güzel bir iştir. Önemli olan seriyi sürdürebilmek, azmetmek, sabretmek ve kararlı olabilmektir.

Instagram takipçi satın alma konusunda size önerebileceğim maalesef hiç biryer yok. Çünkü kimin ne olduğu belli değil, bu işleri genellikle yabancı siteler yapıyor. Birkaç dolara yabancı 5-10bin takipçi satıyorlar, bizim ülkemizde bulunan kişilerde onlardan satın alarak işlerini yürütüyorlar. Son olarak şunu da eklemek isterim, güvenirseniz satın alın. Lakin içinizde şüphe varsa uzak durun…

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *