Instagram hesap silme – Hesabınızı kalıcı olarak silin

Instagram hesap silme

Instagram hesap silme sadece Instagram web sitesinde birkaç tıklama ve onay gerektirir.

Istagram hesabınızı silmek kalıcı olarak gerçekleşir. Çünkü bunu yaptığınızda, hesabınız ve onunla ilişkili her şey.  (Yani, fotoğraflarınız, videolarınız, yorumlarınız, beğenileriniz, takipleriniz ve takipçileriniz). Kalıcı olarak silinecektir.

Instagram ayrıca, üç gün sonra hashtag çekimleri başladığı zaman fikrinizi değiştirmenizin gerekmesi halinde. Hesabınızı yeniden aktive edemeyeceğinizi ya da basitçe yapmayacağınızı iddia ediyor. Aynı şekilde, siz (ya da başka biri) asla aynı kullanıcı adıyla giriş yapamayacaksınız.

Instagram hesabınıza daha sonra yeniden erişim kazanma olasılığı hakkında emin değilseniz. Instagram geçici bir devre dışı bırakma özelliği sunuyor.

Bu, hesabınızı kısa bir süre için devre dışı bırakmanıza ve daha sonra erişmenize izin verir.

 

Hesabını Sil

Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Instagram hesabınızı doğrudan mobil uygulamadan silemezsiniz. Yani Instagram web sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Hesabınızdaki Hesabını Sil sayfanıza erişmenin kolay bir yolu da yoktur. Bu da biraz can sıkıcıdır. Oraya ulaşmanın en kolay yolu sadece doğrudan sayfaya gitmektir.

Tarayıcınızda henüz giriş yapmadıysanız, bu metin alanlarının altındaki Giriş Yap düğmesini tıklatmadan önce kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmek için bu sefere katılın. Alternatif olarak, mavi Şifremi unuttum düğmesini tıklayın ve şifrenizi sıfırlamak için talimatları izleyin. Silmek için hesabınızla ilişkili kullanıcı adınızı veya e-postanızı bilmeniz gerekir.

 

Bir Neden Seçin

neden

Buradan hesabınızı silmek için bir neden seçin. Bunun nedenleri arasında uygulama için fazla meşgul olmamanız, takip edeceğiniz kullanıcıları, çok fazla reklamı ve birkaçını bulamıyorsunuz. Durumunuzu en iyi hangisi seçerseniz seçin (hangisini seçmiş olursanız olun), neden hesabınızı silmektesiniz?

Şifrenizi bir kez daha girmeniz istenecektir.

 

Instagram hesap sil

kaldırıldı

Unutmayın ki, hesabınızı sildikten sonra aynı kullanıcı adını geri almanın veya hatta kullanmanın bir yolu yoktur. Silmek istediğinizden emin olduktan sonra instagram hesap silme için Hesabımı olarak hesabımı sil‘e dokunun. Ve bu kadar! Başka bir hesabı silmek isterseniz tekrar giriş yapmanız ve işlemi tekrarlamanız gerekir.

Güvenlik nedeniyle, Instagram sizin için bir hesabı (veya bu konudaki çocuklarınızın hesaplarını) silemez.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *