Snapchat hesabı nasıl silinir resimli anlatım

Snapchat hesabı nasıl silinir

Snapchat hesabı nasıl silinir ve Snapchat telefon numarası nasıl silinir aşağıda açıklanmıştır.

Zaman zaman tartışma konusu olmakla birlikte, kısa mesajlar (genellikle anlık olarak anılır). Tuhaf filtrelerle tanınan multimedya mesajlaşma uygulaması. Hayatınızı olduğu gibi paylaşmanın eğlenceli bir yoludur.

Uygulamanın Öyküler özelliğiyle, sizi takip eden herkes için (ancak 24 saat sonra yine de kaybolur). Günlük etkinliklerin resimlerini veya videolarını gönderebilirsiniz.

Fakat Snapchat’ın herkes için olmadığını biliyoruz. Kendinizi uygulamanın iç işleyişiyle karıştırırsanız ya da aldığınız çıkartmalardan ve takozlardan bıktıysanız. Hesabınızı silmek zindeliğinizi korumanın en iyi yolu olabilir.

Ortalama Snapchatter’ın her gün uygulamada 25 ila 30 dakika harcadığı ve ortalama 18 kez açtığı tahmin ediliyor. Snapchat hesabınızı silmek, uzun vadede size çok fazla zaman ve pil gücü kazandırabilir.

Hayalet olmaya hazır mısın? Snapchat hesabı nasıl silinir aşağıda açıklanmıştır.

 

Fişi çekme zamanı

Ne yazık ki Snapchat, hesabınızı doğrudan mobil uygulamadan silmenize izin vermiyor.

  • Bunun yerine, Snapchat’ın web sitesine tarayıcınızı kullanarak başlaması gerekecek. Bunun, telefonunuzdaki tarayıcılar da dahil olmak üzere herhangi bir tarayıcıda çalışması gerekiyor.

Snapchat hesabı nasıl silinir

  • Doğru sayfadaysanız, uygun kimlik bilgilerini (kullanıcı adı, e-posta ve şifre) girin ve Oturum aç düğmesini tıklayın.

Snapchat hesabı nasıl silinir

  • Daha sonra, ortaya çıkan menünün altındaki “Hesabımı Sil” düğmesini bulun. Parolanızı bir kez daha girmeniz gerekiyor.

devre dışı

  • Snapchat hesabı nasıl silinir yukarıdaki resmi görürseniz, işlem tamamlanmış demektir.

Snapchat hesabınızı derhal devre dışı bırakır, ancak hesabın kalıcı olarak silinmeden 30 gün beklemeniz gerekir. Düşüncenizi değiştirdiğinizde 30 gün içersinde tekrar giriş yaparak hesabınızı reaktif hale getirebilirsiniz.

Not: Hesabınız devre dışı bırakılırken şifrenizi geri alamaz veya değiştiremezsiniz.

Sosyal medya, arkadaşlarınızla iletişime geçmek veya kişisel ağınızı oluşturmak için harika bir yol olabilir. Ancak bazen kendimizi tüm gürültüden uzak tutmak istiyoruz. Tek gereken, kötü bir deneyim ya da daha üretken olma arzusudur.

 

Snapchat kayıtlı telefon numarası

Snapchat’te hesap açarken kayıt ettiğiniz telefon numarasını silme gibi bir işlem. Twitter ve Facebook’ta olduğu gibi malesef olmuyor. Snapchat telefon numarası konusunda sadece değiştirmeye izin veriyor. Eğer telefon numarasını silmek istiyorsanız yukarıda anlatılan “Snapchat hesabı nasıl silinir” adımlarını uygulamanız gerekiyor.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *