Instagram Profilime Bakanları Nasıl Görebilirim?

Instagram Profilime Bakanları Nasıl Görebilirim?

Son zamanlarda Instagram profilimi kim inceledi? Instagram hesabımı en çok kimin takip ediyor?

Bu tür sorular her zaman zihinlerimizde ortaya çıkar.

Instagramda profilinizi kimin gördüğünü bilmek için doğru yerdesiniz. Instagramın şu anki sürümü, kullanıcıların Insta hesaplarını görüntüleyenleri kontrol etmelerine olanak tanıyan yerleşik bir özelliğe sahip değil. Ancak belirli araçlarla bunları kolayca görebilirsiniz.

 

1. Followers Insight for Instagram

Bu Instagram Takipçi İzleyicisi‘ni kullanarak, birkaç dakika içinde Insta profilinizi kimlerin görüntülediğini kolayca görebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, uygulamayı indirmek> oturum açmak> ve Instagram profilinizi görüntülemeye kimin devam ettiğini keşfetmek. Ayrıca sizi platformda kimin takip ettiğini, izlemesini bıraktığını veya engellediğini kontrol edebilirsiniz.

Bu Instagram profil görüntüleyicisi ücretsiz, kullanımı oldukça kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Böylece Insta hesabınızı görüntüleyen kişileri zahmetsizce takip edebilirsiniz.

 

2. IGViewers

IGViewers

IGViewers web tabanlı versiyon için mevcut olan en popüler Insta Görüntüleyici İzleyici aracından biridir. Instagramda gerçek zamanlı olarak seni takip eden kişiyi bulmana yardımcı olur.

Kullanıcı adınızı girdiğiniz anda, IGViewers Insta sunucularına bağlanır ve profilinizi kontrol eden kişileri listelemeye başlar. Bu Instagramın görüntüleyici İzleyicisinin en iyi yanı, Insta şifrenizi ya da platformu kullanmak için diğer hassas bilgileri istememesidir.

 

3. Instaview

viewed

Instagramdaki hesabımı kim takip ediyor? Kim son zamanlarda hesabımı kim inceledi? Insta fotoğraflarımı en çok kim görüyor? Tüm bu tür soruların tek bir çözümü var. Who Viewed MyInsta uygulaması. Uygulamayı yüklediğiniz anda, Insta verilerinizin tümünü toplamaya başlar.

Bundan sonra, profilinizi kimin hangi saatte görüntülediğini, etkinliğinizi düzenli olarak izleyen. Fotoğraflarınız ve hikayelerinizle en çok ilgilenenin kim olduğunu otomatik olarak görüntülemeye başlar.

 

4. InstaMutual

InstaMutual

InstaMutual, Insta hesabınızı kontrol eden ve takip eden kişilerin düzenli raporlarına erişmenize yardımcı olan. En güvenilir Insta Görüntüleyici İzleyici aracından biridir. Insta Profil Görüntüleyici, Android ve iOS kullanıcıları için kullanılabilir.

Yapmanız gereken tek şey uygulamayı yüklemek> Instagram kimlik bilgilerinizle giriş yapmak> Ayarlar menüsüne gitmek ve Insta profilinizi tam olarak hangi tarih ve saatte izleyeceğinizi kontrol etmek.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,