YouTube Intro Nasıl Yapılır | Online – IOS – Android

En iyi YouTube Intro Yapma Uygulamaları

Online, IOS ve Android Cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi YouTube intro yapma uygulamarı.

Youtube intro yapma konusunda profesyonel hizmet verenler SadeceOn’da sizlere logo animasyonu ve intro tasarımı konusunda hizmet vermeyi beklemektedir. Birbirinden güzel youtube intro animasyonlarından dilediğinizi yaptırabilir, firmanızın satış potansiyelini de arttırabilirsiniz. Dilerseniz kişisel intro, dilerseniz de kurumsal intro seçenekleri ile hayalinizdeki youtube introsuna sahip olabilirsiniz. Sadece 10 liradan başlayan fiyatlarla en kaliteli youtube kanal tasarımı ve intro hizmetleri SadeceOn’da!

Kullanıcılar, YouTube videosunu her zamankinden daha fazla izliyor. YouTuber olmak artık havalı bir şey. Ancak, bir YouTube kanalı açmak, göründüğü kadar kolay değildir. Yaptığınız her şey en üst düzeyde olmalı.

Tüm bunların üstesinden gelmek zor olsa da, YouTube girişiniz için endişelenmenize gerek yok. Profesyonel bir YouTube intro bulunmanıza yardımcı olacak bazı uygulamalar ve çevrimiçi kaynaklar var.

Bu makalede, farklı mobil ve masaüstü platformlarında bir YouTube intro videosunu nasıl oluşturabileceğinizi göreceğiz.

 

Android için En iyi Intro Maker

Birçok YouTube kullanıcısı videolarını akıllı telefonlarından çekiyor. Akıllı telefon kameraları uzun bir yol kat etti ve bazıları genellikle DSLR’lerle karşılaştırıldı. Videoyu Android’inizde düzenlemenin mantıklı bir yoludur doğrudan YouTube’a yükleyebilirsiniz.

 

Legend

Legend, YouTube videoları için metin animasyonu oluşturmanıza yardımcı olacak popüler bir uygulamadır. Bir dizi ücretsiz şablon veya animasyon videosu mevcut. Tek yapmanız gereken, metin eklemek ve kaydetmek.

Maksimum etki için arka plan rengi ve animasyon stilinin bir birleşimini oluşturabilirsiniz. Arka plan görüntüsü arama, Flickr tarafından desteklenmektedir.

legend

Şimdi indir:

Download

Metnin 100 karakter uzunluğunda olabileceğini ve animasyon videolarının varsayılan olarak kare olduğunu unutmayın. İlk 6 animasyon stili ücretsizdir, kalan 20’si ise 0,99 $ karşılığında satın alınabilir.

Tüm YouTuber’ların bulunduğu alanda daha eşsiz olmak istiyorsanız. Legend’i kullanmak yerine Quik’i deneyebilirsiniz.

Artıları:

 • Hızlı, Kolay ve Ücretsiz
 • 1080p desteği

Eksileri:

 • Sınırlı özelleştirme
 • Temel Metin Animasyonu

 

Quik

Quik, resimlerinizi ve videolarınızı düzenlemenize ve profesyonel gibi yenilerini oluşturmanıza olanak tanıyan şaşırtıcı bir uygulamadır.

Quik, YouTube intro videolarınızı anında oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok yerleşik şablon sunar. Tek fark, şablonların önceki uygulamadan daha iyi olmasıdır. Quik’in öne çıktığı yer, eklediğiniz videoları ve görüntülerden müzik dinlemenize olanak tanıyan. Videolardan ve resimlerden otomatik olarak hoşça vakit geçirme kabiliyetidir.

quik

Şimdi indir:

Download

Bu, kalıcı bir izlenim bırakan bir etki yaratmak için gerçekten önemlidir. Videolarınızdan da kendi anlarınızı seçebilirsiniz. Quik, galeriden, buluttan ve hatta GoPro kameralarından alabileceğiniz 75 adede kadar görüntü eklemenizi sağlar. 80 tane ücretsiz film müziği var ancak kendi esnekliğinizi kendiniz kullanabilirsiniz.

Quik’te gördüklerinizi beğenmediğiniz takdirde. Pexel’den giriş arka planı için ücretsiz video stok görüntüleri alabilirsiniz.

Quik uygulamasının iOS platformu için de mevcut olduğunu unutmayın. Videonun üzerine metin animasyonu ekleyebileceğinizden, Quik, vlog türünde YouTube intro için iyi bir seçimdir.

Artıları:

 • Ücretsiz ve kullanımı kolay
 • Hem Android hem de iOS’ta mevcut
 • Katmanları destekler (videolar üzerinde metin animasyonu)
 • Filigranı ücretsiz sürümde kaldırma

Eksileri:

 • Sınırlı metin özelleştirme
 • Tam boy video yok

 

Videoshop

Videoshop, daha fazla filtre, efekt, animasyon ve ses müziği seçeneği sunduğundan listeye girdi.

Son iki uygulama gibi, Videoshop da harika YouTube intro videoları oluşturmanıza olanak tanır. Sadece videoyu, görüntüleri ve metni ekleyin. Son görünümü tamamlamak için birçok efekt ve animasyon arasından seçim yapın.

“Seslendirme seçeneğini kullanarak kendi sesinizi oluşturup kullanabilirsiniz.”

Videoyu tersten veya yavaşça oynayabilirsiniz. Uygulama gerçekten iyi ama tamamen iyi değil. Kullanabileceğiniz diğer filtreler ve animasyonlar mevcut.

videoshop

Şimdi indir:

Download

Artıları:

 • Sezgisel kullanıcı arayüzü ve kullanımı basit

Eksileri:

 • Doğrudan uygulamadan YouTube’a yüklemek çok uzun sürüyor
 • Ara sıra bozukluklar

 

IOS için

Intro Maker

Intro Maker, genel bir isim gibi geliyor ve uygulamanın buna değmeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. IOS’lar için Intro Maker, Quik ve Legend’in kullanıcıların Android’de yapmasına izin vereceğini yapmanıza yardımcı olacaktır.

ios için

Şimdi indir:

Download

Aralarından seçim yapabileceğiniz ücretsiz şablonlar var ve sadece bir tane seçmek zorundasınız. Ardından, metni ekleyip videonun görünümünü tamamlamak için bazı efektler ve animasyonlar uygulayabilirsiniz. Intro Maker, bir düzineden fazla animasyon ve efekt seçmek için iOS kullanıcıları tarafından önerilmektedir.

Artıları:

 • Çok sayıda animasyon efekti

Eksileri:

 • Anlaşılmaz UI

 

Çevrimiçi Intro Maker

Panzoid

Panzoid, oyun alanına giren YouTuber için daha uygun bir YouTube intro yapımcısı.

Videonuz için bir sahne seçmeye başlar ve ardından efektler eklemeye başlarsınız. Uygulamalardan farklı olarak, burada daha fazla seçenek bulacaksınız. Örneğin, Nesneler. Videoya metin, şekil, yapı ve nesne ekleyebileceğim yer burası. İzleyenleri şaşırtabilecek 3D efektler ekleme yeteneğini beğeniyorum.

panzoid

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli müzikleri var, kontrol hacmini ve ofsetini yapabilirsiniz. Benzer şekilde, video düzenleme bölümünde bir dizi seçenek bulacaksınız. Panzoid, arka plan rengi, animasyon efektleri, renkleri ve hatta zemin dokusu gibi birçok özelleştirme yapma imkanı veriyor.

Panzoid ücretsiz ve oyun kanallarıyla YouTubers için harika bir platform oluşturan filigran eklemiyor. Ancak, bu başkalarının kullanamayacağı anlamına gelmez. Her şey, yaratıcılığınıza ve aracı nasıl kullandığınıza bağlıdır.

Artıları:

 • Tarayıcıda video düzenleme, yazılıma gerek yok
 • Şablonlar son derece özelleştirilebilir

Eksileri:

 • Oyun kanalları için daha uygun

 

Render Forests

Panzoid keskin renkler ve efektler arayan oyuncular için daha uygun olsa da, herkes için değil. Bir çok kullanıcı minimalist ve düz renkleri tercih ediyor. Bu yüzden çalıştığınız niş’e bağlı olarak, daha ince bir şey istersiniz.

Render Forests, seçim yapmak için daha fazla şablon sunar ve Panzoid ile karşılaştırdığınızda farklıdır. Gerçekten sizin için mükemmel olanı seçmek ve eğlenceli bir seçim yapmak için binlerce sahne var.

render

Platform hakkında sevdiğim şey, kullanıcı örneklerinin bolluğu. Her şablon ve sahne için, o şablon kullanılarak oluşturulan bir dizi örnek intro videosunu görebilirsiniz. Bu, söz konusu şablonla neler yapabileceğiniz konusunda oldukça iyi bir fikir verir.

Tek uyarı, ücretsiz şablonların filigranla gelmesidir. 15 $ / ay ile başlayan bir fiyatlandırma planı var. Ayrıca, planlarınızda daha üst sıralara taşırken. Çevrimiçi depolama alanına ve müzik parçalarına, animasyonlara daha fazla erişim elde edersiniz. Yine de çoğu kullanıcı için Amatör plan yeterli gibi görünüyor.

Artıları:

 • Seçim için şablonların büyük veritabanı
 • Şablondan oluşturulan örnek videolar sunar

Eksileri:

 • Ücretsiz değil, abonelik planları sunuyor

 

Velosofy

Render gerçekten iyi olsa da, bazı YouTuber’lar için, özellikle yeni başlayanlar için de pahalı olabilir. Velosofy, Seçim yapabileceğiniz çok sayıda ücretsiz şablon sunuyor ve bunlara filigran eklemiyor.

Velosofy, bilgisayarınıza proje dosyaları olarak indirebileceğiniz. Sony Vegas ve After Effects şablonlarından oluşan harika bir koleksiyon sunuyor. Velosofy, önceki uygulamalardan ve araçlardan farklıdır. Gerekli şablon dosyalarını indirmeniz ve uyumlu bir yazılım kullanarak çalışmanız gerekecektir.

velosofy

Veolosy’nin Creative Commons kapsamında kullanılmasına ve lisanslanmasına izin verilmesine rağmen. Ticari amaçlarla da kullanabilirsiniz, açıklamaya göre kredi vermeniz gerekecektir. Bu adil ve YouTube’daki görüntülemenizi gerçekten etkilemeyecek. Alternatif olarak Velosofy YouTube kanalını izleyebilirsiniz.

Artıları:

 • Filigran içermeyen tamamen ücretsiz
 • Seçim için iyi şablonların bir sürü

Eksileri:

 • Sınırlı materyal

 

VideoHive

VideoHive, seçim yapmak için 6 milyondan fazla stok çekimi ve video efektleri var. Burada aradığınızı bulamazsanız, gerçekten şans dışı olmalısınız.

Envato’ya ait videohive, YouTube intro ve dışa aktarmak söz konusu olduğunda çok fazla seçeneği var. Aylık abonelik paketi yerine VideoHive, şablon başına bir fiyata sahip.

videohive

Tüm videoların 4 seviyeye kadar kategorilere ve alt kategorilere ayırıyor. Bu, seçtiğiniz niş için kim olduğunuzu ve neyi temsil ettiğinizi gösteren bir video bulmanızı gerçekten kolaylaştırır.

Videolar yüksek kalitede ve efektler gerçekten harika olabilir. Tek yapmanız gereken videoyu satın almak ve indirmek. Markanızı ve mesajınızı yansıtacak şekilde düzenlemek. Ayrıca isterseniz kullanabileceğiniz stok fotoğraflar şeklinde çok sayıda bedava seçenekler sunar. Bir şey satın almadan önce onları kontrol edin.

Artıları:

 • Muhtemelen listedeki en büyük intro koleksiyonu
 • Birçok çeşit

Eksileri:

 • Ücretsiz değil
 • Satın aldıktan sonra kendiniz düzenlemeniz gerekecek

 

 

İyi bir YouTube intro yapmak için endişelenmenize gerek yok. Yukarıdaki uygulamalardan herhangi birini kullanmanız yeterli.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *