Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır

Snapchat Kullanıcı Adını Değiştirme

Hesabı silmeden Snapchat kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır?

Snapchat kullanıcı adı değiştirmenin, profil ayarlarına gidip, kullanıcı adını seçiminize göre düzenleniyor gibi görünmektedir. Fakat aynısı Snap chat için de geçerli değildir.

Ünlü sosyal medya platformuSnapchatin, kullanıcıların yalnızca profil ayarlarına giderek kullanıcı adlarını değiştirmelerine izin vermiyor. Peki hesap silmeden Snapchatde kullanıcı adları nasıl değiştirilir?

Neden Snapchatin kullanıcılarının profillerini kolay yoldan değiştirmelerine izin vermiyor, bunun nedeni güvenlik kısıtlamalarıdır. Ve bu nedenle kullanıcıların sadece bir kullanıcı adıyla yönetmeleri gerekebilir. Ancak, kullanıcıların hesabı silmeden yeni bir Özel Ekran adı vermelerini veya Snap chat kullanıcı adlarını değiştirmelerini sağlayan bir numara var.

Görünen adı kullanıcı adını değiştirmez, ancak kullanıcı adı değiştirildiğinde arkadaşlara ve aileye görünmez.

 

Yeni Hesap Yapmadan Snapchat Kullanıcı Adı Değiştir

Hesabı silmeden Snapchatde kullanıcı adını değiştirmek için adımları izleyin.

  • Ayarlara gidin: Snapchat Ekranının sol üst köşesinde bulunan profil simgesine tıklayarak Snapchat ayarlarını açın.
  • Dişli Simgesini arayın: Profil sayfanıza girdikten sonra, Arkadaş Ekle, Hikayeme Ekle vs. Gibi birçok seçenek göreceksiniz. Burada, sağ üst köşede bulunan dişli şeklindeki simgeyi arayıp üzerine tıklayın.

dişli

  • Görünen Ad Ekle veya Değiştir: Ayarlar sayfasında, görüntülenen ilk iki seçenek Ad ve Kullanıcı adıdır. Kullanıcı Adı’na yakından baktığımızda, sadece paylaşmak yerine, onu değiştirme seçeneği yoktur.

Ancak, Ad adlı ilk seçenekle kullanıcı bunu değiştirebilir.

  • Bunu yapmak için adımları izleyin:
  1. İsim üzerine tıklayın.
  2. Ekran Penceresinde, Adınızı ve Soyadınızı uygunluk durumuna göre değiştirebilir ve ardından yapılan değişiklikleri kaydetmek için Kaydet düğmesine tıklayabilirsiniz.

ayarlar

  • Profilinizde Sizin İçin Değiştirilmiş Görünen Adı Bulun:

Son adımlarda ne yaptıysanız, Ad alanına kaydedilmiş adı gösterecektir. Aynı ad, ayarlandıktan sonra değiştirilemeyen kullanıcı adına bakılmaksızın arkadaş listesinde görüntülenir.

gorunen ad

Yukarıda belirtilen adımlar, Snapchatde kullanıcı adını yeni bir hesap oluşturmadan değiştirmek için en iyi ve en kolay adımdır. Çünkü Görünen ad arkadaşlarınızın listelerinde görüntülenen addır. Yalnızca Profil ayrıntılarınıza gittiğinde Orijinal Kullanıcı Adınızın ne olduğunu öğrenir. Bu nedenle, günün herhangi bir noktasında Snapchat kullanıcı adı yeni bir hesap yapmadan değiştirmek ve şık bir Görünen ad koymak istiyorsanız, bu basit adımları izleyin.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *