Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Ücretsiz Stok fotoğraf bulmak için en iyi web siteleri

Ücretsiz stok fotoğraf

internet

Ücretsiz Stok fotoğraf bulmak için en iyi web siteleri

Ücretsiz stok fotoğraf siteleri

En iyi Ücretsiz stok fotoğraf siteleri listesi.

Çok sayıda fotoğrafın trendini yansıtan ve istediğiniz kadar kullanabileceğiniz. Yaratıcı, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sunan bazı stok görüntü siteleri var.

İster grafik tasarımcısı olun, ister bir web sitesi çalıştırın. İsterse basit bir Facebook banner resmi arıyor olun, çevrimiçi doğru görüntüyü bulmak zor olabilir.

Hızlı bir Google Görsel araması, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda resim sunar. Ancak her zaman bir görüntüyü alamaz ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Telif hakkı yasaları gibi kötü şeyler dijital ortama bile uzanıyor. Dolayısıyla, yasal dramadan kaçınmak istiyorsanız. Resimlerinizi almanın başka bir yolunu bulmanız gerekir. Bu, stok görüntü sitelerinin geldiği yerdir. Bu sitelerde barındırılan görüntüler genellikle kısıtlama olmaksızın serbestçe kullanılabilir hale getirilir.

 

Unsplash

Unsplash Sadece 4 yıl içinde basit bir Tumblr blogundan yasal bir fotoğraf topluluğu oldu.

Unsplash

Dünyanın her yerinden çarpıcı yüksek çözünürlüklü fotoğraflar sunan Unsplash mutlaka görülmesi gereken bir yerdir. Yayınlanan her fotoğraf ticari ve ticari olmayan kullanım için ücretsiz olarak kullanılabilir.

 

Picjumbo

Diğer stok fotoğraf siteleri resimlerini yayınlamadığında, Viktor Hanacek Picjumbo‘yu başlattı.

Picjumbo

O zamandan beri görüntüleri tüm dünyada kullanıcılar tarafından milyonlarca kez indirildi. Picjumbo’daki hemen hemen her görüntü Viktor tarafından çekildi. Yani herhangi bir telif hakkı sürprizine maruz kalmayacaksınız. Picjumbo ayrıca özel fotoğraflara erişmenizi sağlayan premium üyeliğe de sahiptir. Ücretsiz versiyona sadık kalmama ya da prim almanıza bakılmaksızın. Tüm fotoğraflar uygun gördüğünüzde kullanmakta serbesttir.

 

Pixabay

Pixabay‘de bulunan tüm resimler Creative Commons Zero lisansı altında yayınlanmaktadır.

Pixabay

Bu, orijinal yazara atıfta bulunmaksızın ticari amaçlar dahil olmak üzere istediğiniz herhangi bir şeyi değiştirmek ve kullanmakta özgür olduğunuz anlamına gelir. Ne yazık ki, Pixabay, fotoğraflarını kategorilere ayırmıyor. Bu, uygun bir görüntü bulmayı biraz daha zaman alıcı hale getirir.

 

Pexels

Pexels bir Ücretsiz stok fotoğraf toplayıcı gibi bir şey.

Pexels

Site, fotoğraflarını çeşitli stok fotoğraf kaynaklarından ediniyor, bu yüzden oldukça farklı bir koleksiyon. Pexels, Creative Commons Zero lisansına uyan. Kişisel veya ticari kullanım için görüntüleri kullanabileceğiniz başka bir sitedir. Pexels’in en havalı özelliklerinden biri, fotoğrafları renkli olarak arama yeteneğidir. Bir tasarımcıysanız, belirli bir rengin yoğun bir şekilde öne çıktığı, çok zaman kazandıran fotoğrafları hızlı bir şekilde sıralayabilirsiniz.

 

Gratisography

İlginç ve orijinal fotoğraflar arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Gratisography, kişisel veya ticari projeler için kullanabileceğiniz yüksek çözünürlüklü Ücretsiz stok fotoğraf arşivine sahiptir.

Gratisography

Tüm fotoğraflar Ryan McGuire tarafından çekildi ve telif hakkı kısıtlamalarından kurtuldu. Sitenin kullanışlı bir arama işlevi vardır ve tüm görseller, aramanızı daraltmanıza yardımcı olmak için. Çeşitli kategorilere ayrılmıştır.

 

Burst

Blogger, sosyal medyayı etkileyen veya pazarlama yapan biriyseniz, Burst’u kontrol etmek istersiniz.

Burst

Shopify tarafından seçilmiş olan Burst, işletmeye yönelik bir Ücretsiz stok fotoğraf sitesidir. Aslında, Burst, görüntülerini ticari amaçlarla kullanmaya teşvik eder. Bu nedenle, Burst’un yüksek çözünürlüklü fotoğrafları reklam kampanyalarında veya web siteleri oluşturmak için kullanılabilir. Burst’daki tüm fotoğraflar Creative Commons Zero lisansı altındadır. Yani onlarla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

 

Foodies Feed

Bir yemek blogunuz varsa, Foodies Feed sizin için bir yer olabilir.

Foodies Feed

Site, doğal ve gerçekçi görünümlü yiyecek resimleri isteyen bir fotoğrafçı olan Jakub tarafından yönetilmektedir. Jakub Ücretsiz stok fotoğraf sitelerinde bulduğu şeyden memnun değil. O yüzden kendi fotoğraflarını çekmeye ve insanların onları ücretsiz kullanmasına izin vermeye karar verdi. Foodie Feed, Creative Commons lisansı kullanmaz. Bunun yerine, Jakub sadece fotoğraflarını kişisel veya ticari kullanım için indirmeye hazır hale getiriyor. Tek şartı, fotoğraflarını satmıyor olmanız.

 

Pikwizard

Pikwizard içeriğinde 100.000’in üzerinde tamamen ücretsiz stok fotoğraf bulunduruyor.

pikwizard

Pikwizard’da ilgimi çeken şey Bilgisayar için çok güzel Arka plan resimleri var. Ayrıca herhangi bir konuyla ilgili stok resim arıyorsanız, pikwizard bak gereken önemli bir seçenek olabilir. Pikwizard, günlük olarak yeni resimler ekleyerek 1 milyon’dan fazla resim bulundurma hedefine doğru ilerliyor.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 22,881.131.36%
ethereumEthereum
$ 1,572.451.15%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001661.62%
En üste