Toplu tweet silme işlemi nasıl yapılır

Toplu tweet silme nasıl yapılır

Twitter hesabınızda Toplu tweet silme işlemi nasıl yapılır aşağıda açıklanmıştır.

Bu, takipçilerinizi kaybetmeden hemen başlamak için harika bir yol olabilir. İşlemi daha hızlı ve daha basit hale getirecek olan TwitWipe adlı üçüncü parti bir uygulama kullanıyoruz.

Diğer toplu tweet silme uygulamaları her işlemde 100 tweet siliyor. Aşağıda anlattığımız uygulama tek seferde 3,200 tweet siliyor. Hesabında fazla tweet olmayanlar için ideal olabilir.

 

Toplu tweet silme nasıl yapılır?

TwitWipe, tek bir eylemde büyük miktarda tweet silebilen ücretsiz bir hizmettir. Ancak bu sayı 3,200 tweet’de kapanmaktadır. Bundan daha fazlası varsa, bunları el ile silmek zorunda kalırsınız.

Twitwipe

Proceed

  • Daha sonra bir captcha formu doldurmanız istenecektir.

Api

  • Bunu yaptıktan sonra, uygulamayı yetkilendirmek için Twitter Hesabınızla TwitWipe’ye giriş yapın.

Yes

  • Twitter hesabınızla giriş yaptığınızda, bu ekranla karşılanacaksınız.
  • Tweet’lerinizi kaldırmak istediğinizden emin olduğunuzda, bu ekrandaki büyük “Yes” Düğmesine basın.
  • “Yes” Düğmesine bastığınızda, tüm Tweetler hesabınızdan silinir. Twitter hesabınızı TwitWipe uygulamasından çıkarmak için “Çıkış” düğmesine basın.

Daha güvenli olmak istiyorsanız. Twitter hesabınıza gidip “Ayarlar” ve ardından “Uygulamalar” bölümüne gitmenizi öneririz. Burada hesabınıza erişimi olan uygulamaların bir listesini görebilirsiniz. Twitwipe’ın buradaki erişimini ve Twitter’da gezinmesini istemediğiniz diğer uygulamaları geri alın.

 

Tweet Deleter

Tweet Deleter kullanıcıların tüm tweetlerini toplu olarak silebilmelerini sağlayan. En iyi, ücretsiz ve kullanımı kolay web uygulamalarından biridir.

Tweetdeleter

Bu basit seçeneğin yanı sıra, bir anahtar kelime kullanarak tweet’leri arayabilir. Bir zaman aralığı seçebilir ve o zaman dilimi içinde tweetlenen her şeyi silebilirsiniz.”Auto delete” i etkinleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

delete

Web sitesine gidin, “Sign in with Twitter” düğmesini tıklayın ve hesabınıza erişmek için bu uygulamayı yetkilendirin. Bunu takiben, yukarıda belirtilen tüm seçenekleri alırsınız.

Bu, çevrimiçi olduğunuzda mümkün olduğunca güvenli olduğunuzdan emin olun. Çünkü daha az program sizi izleyebilecek. Kendinizi çevrimiçi olarak nasıl güvende tutacağınızı öğrenmek istiyorsanız. Buradaki rehberimize bir göz atın ve VPN kullanmanızı öneririz.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *