Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Twitter hesabı nasıl silinir ve tekrar geri nasıl alınır

Twitter hesabı

internet

Twitter hesabı nasıl silinir ve tekrar geri nasıl alınır

Twitter hesabı nasıl silinir

En kolay şekilde Twitter hesabı nasıl silinir tekrar geri nasıl alınır aşağıda açıklanmıştır.

Twitter’da 280 karakterli mikroblog platformundan bıktınız mı? Tüm iğrenç hashtag eğilimleri, sponsorlu tweetler, medeniyet eksikliği ve troller? Neyse ki, Twitter hesabı silmek karmaşık değildir. Ne yaptığınızı biliyorsanız, işlem kolaydır.

Profilinizi hemen silmenin bir yolu olmadığını unutmayın. Bunun yerine, aşağıdaki adımlar hesabınızı devre dışı bırakacak ve ardından kalıcı olarak silme işlemi için sıraya girecektir. Ve hesabınızı mobil uygulamadan devre dışı bırakamayacaksınız. Yani bunu yapmak için Twitter web sitesini ziyaret etmeniz gerekir.

Twitter 30 gün boyunca verilerinizi koruyacak, düşüncenizi değiştirmeye karar verdiğinizde. Hesabınıza giriş yapıp hesabınızı yeniden etkinleştirmeniz mümkün olacaktır.

Twitter hesabı devre dışı bıraksada, tweet’inizin Google ve Bing gibi arama motorları tarafından dizine eklenmeyeceğini garanti etmez. Bu, tweet’lerin hala bir yerde var olabileceği anlamına geliyor. Tabii ki, zararsız şeyler gönderdiyseniz, sorun değil. Twitter politikası uyarınca, hesabınızı 30 gün sonra yeniden etkinleştiremezsiniz. Onları sonsuza dek kaybedersiniz.

Twitter hesabını kapatmaya hazırsanız, ayrıntılar için aşağıdaki adımları takip edin.

 

Twitter hesap kapatma

Twitter web sayfasına gidin ve normalde yaptığınız gibi profilinize giriş yapın.

  • Ekranın sağ üst köşesindeki profil resminize tıklayın ve sonuçta açılan menüden “Ayarlar ve gizlilik” i seçin.

Ayarlar ve gizlilik

  • Sayfa aşağı doğru kaydırın ve İçerik bölümünde “Hesabını devre dışı bırak” ı tıklayın.

Hesabı Devre Dışı Bırak

Bu işlem sizi devre dışı bırakmanın nasıl çalıştığıyla ilgili ayrıntıları içeren bir son sayfaya götürecektir. Bilgileri okuduktan sonra “Devre Dışı Bırak” düğmesine tıklayın.

devre dışı

İstendiğinde, gerçekten hesabınızı devre dışı bırakmak istediğinizi doğrulamak için hesap şifrenizi girin. Devre dışı bırakılması birkaç dakika sonra devreye girmeli. Bazı bilgileriniz sitede birkaç gün sonra görüntülenebilir. Zamanla silineceğinden emin olabilirsiniz.

Devre dışı bırakma döneminde, kullanıcı adınız 30 güne kadar yeni bir hesap açmak için müsait olmayacaktır. Daha önce yeni bir Twitter hesabı oluşturmak için bu kullanıcı adını veya bu e-postayı kullanmak istiyorsanız. Önce Twitter kullanıcı adınızı ve e-postanızı değiştirmeniz gerekir.

Yine, 30 günlük devre dışı bırakma dönemini geçtiğinizde Twitter’ın silinmesi kalıcı olur. Bu eski takipçileri veya eski Tweet’lerin arşivini geri alamazsınız. Twitter, kullanıcı adınızı, işlemlerinizi veya e-postanızı değiştirmeden. Her yeri değiştirmeden kullanabileceğiniz araçları kullanıyor. Bu nedenle, silmeden önce, gerçekten yapmak istediğiniz bir değişiklik yaptığınızdan emin olun.

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 22,881.131.36%
ethereumEthereum
$ 1,572.451.15%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001661.62%
En üste