En iyi Bilgisayar Oyunları – Hemen indir

En iyi Bilgisayar Oyunları 2019

En iyi Bilgisayar Oyunları 2019’in kaliteli Bilgisayar Oyunlarını oynamak için hemen indirin.

Yeni ve en iyi bilgisayar oyunları 4K çözünürlük ve kare hızı saniyede 60 kareden daha büyüktür. Bu yıl binlerce yeni Bilgisayar oyunu piyasaya sürüldü. İster yeni başlayan biri olun ister bilgisayar uzmanı olun. Şu anda yüklemeniz ve oynamanız gereken 2019’in en iyi bilgisayar oyunları ücretsiz listesini derledik.

 

A Way Out – Çıkış yolu

Oyun, eş zamanlı olarak öğreneceğiniz iki karakterin hikayesine dayanmaktadır.

A Way Out

vincent

Şimdi indir:

Download

İki karakter, hapishaneden kaçmak isteyen mahkumlar ki bu da karşılığında onları hayatlarında yaşamalarını sağlıyor. Kaçış planının başarılı bir şekilde yürütülmesi için, her iki karakter birlikte çalışır. Böylece, iki oyuncu bu oyunu internet üzerinden birlikte oynayabilir. Bir Çıkış Yolu 2018’in büyüleyici bir en iyi bilgisayar oyunu olmaya aday.

 

Dark Souls III

Büyücülük ve kılıç karışımı bir zorunluluk olan bilgisayar oyunu.

 

souls

flask

Şimdi indir:

Download

Size 40 saatten fazla kapsamlı ateş topu atma, kılıç eylemleri ve atlatma sağlar. Toplamak için farklı zırhlar, silahlar, öğeler ve büyülerle eylemi birleştirir. Dark Souls III, yetenekli oyuncuların birbirlerinin dünyalarını, palavra hakları ve ödüller için saldırmasına izin veriyor. Ayrıca, şaşırtıcı görseller ve kare hızı ile bilgisayar versiyonu, mükemmel bir deneyim olmasını sağlar.

 

Ace Combat 7: Bilinmeyenler

Süper gerçekçi bulutlarla Ace Combat 7’yi 2018’in en iyi bilgisayar oyunu haline getiriyor.

it dalaşı

ace combat

Şimdi indir:

Download

Son on yıldır bu dizi için bir numaralı girdi. Bu, olağanüstü mücadele sahneleri ve jet-mücadele kontrolleri ile birlikte. Politik entrika ve duygusal karakter anları bir arada.

 

Crackdown 3

Serinin önceki oyunlarının bir ilerlemesi olan açık bir dünyada. Çevreye zarar vermemek için ölçülebilir düzeyler getiriyor.

Crackdown

Şimdi indir:

Download

Sunucu tabanlı bulut teknolojisi çok oyunculu kitle imhası için kullanılır. 2019’un bu en iyi bilgisayar oyununun temeli. Gerçek bir süper kahraman olma duygusunu besleyerek suçlu sendikaları ele geçirmeye odaklanır.

 

Left Alive

Ana tema olarak savaş ile yaklaşan bir bilimkurgu tabanlı shooter bilgisayar oyunu.

left alive

Şimdi indir:

Download

2127’de, savaşta parçalanmış Novo Slava’da meydana gelen yıkıcı saldırı sırasında. Üç farklı kahramanın bakış açısıyla, insanın hayatta kalma hikayesini anlatıyor.

Güçlü silahlı kuvvetler, yükselme makineleri ve zırhlı araçlarla karşılaşacaksınız. Oyun ilerledikçe, çaresiz sonuçlara uyacak cesur kararlar gerektiren farklı hikaye yolları arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Dragon Ball FighterZ

2018’in en iyi bilgisayar oyunlarından biri, tüm Dragon Ball Z hayranları için şimdiye kadar karşılaştığınız iyi bir dövüş oyununu oynamaktır.

dragon

Şimdi indir:

Download

Yamcha’nın felaket sonunu Saibamen’le değiştirmek istediniz mi? Ya da Vegeta’nın Hit’e misilleme yapmasına izin vermek mi istedi? Eğer bir Dragon Ball Z değilseniz, bu mükemmel dövüş oyununun tadını çıkarabilirsiniz.

 

NBA 2K18

NBA 2K18 size bir yıl daha hasta kolları ve kırılma açıları getirecek.

NBA 2K18

Şimdi indir:

Download

Oyuncuların en sevdikleri oyuncular olarak muhteşem grafikler ve en son hareket sistemi sayesinde. Gelişmiş oyuncu hassasiyeti ile dikkat çekici hareketleri ile inanılmaz bir şekilde oynamalarını sağlar. Top senin hayatınsa, o zaman bilgisayar oyunu NBA 2K18’i seveceksin.

 

  • Not: Liste güncellenecektir.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *