Speccy indir – Bilgisayar Özelliklerine Bakma Programı

Speccy Bilgisayar Özelliklerine Bakma Programı

Speccy çok basit bir uygulamadır, bilgisayarınızı oluşturan parçaların tam listesini görebilirsiniz.

Piriform ailesi büyümeye devam ediyor. CCleaner ve Defraggler ile yapılan büyük başarıdan sonra, bilgisayar bakımı için başka kullanışlı bir uygulama sunuyor.

Sisteminiz hakkında ayrıntılı ve güvenilir bilgiler istiyorsanız. Speccy bu verileri kolayca ve hızlı bir şekilde almak için harika bir alternatiftir.

Download

 

Speccy Ne kadar yararlı?

Bilgisayar Satın almadan önce makinenin içinde ne olduğunu tam olarak bilmek. Ya da makinenizi düzenli hale getirmek çok önemlidir.

Çünkü bir Bilgisayarın yeni parçalarını kullananlar için değiştiren birçok kötü niyetli teknisyenler vardır.

Sistem özellikleri

Sistem özellikleri

Buna ek olarak, bu program bilgisayarın kapasitesini bildirmeye yarar. Mesela, daha fazla bellek eklemek istiyorsanız. Sadece Speccy tarafından sağlanan bilgilere bakarak yeterli sayıda yuva olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

İşletim sistemi, işlemci, RAM, anakart, ekran kartı, sabit sürücü, optik sürücüler ve ses kartlarını kapsamaktadır.

 

Bilgi

Speccy tarafından toplanan veriler kategorilerde görüntülenir.

Ekran ve Grafik bilgileri

Sadece kontrol etmek istediğiniz öğeyi seçin ve üzerine tıklayın. Her şey listelere göre düzenlenmiştir, bu yüzden aradığınız bilgiyi bulmak çok daha kolaydır. Çünkü tematik bölümler onu okumanıza yardımcı olur.

 

Son sürümdeki yenilikler

Programın uzun süren bir dizi düzeltmesinden ve yeniden formüle edilmesinden sonra.

Sonunda Beta aşamasından çıkmıştır. Bir bilgisayarı olan ve işletim sisteminin yönetim işlevlerine erişimi olan herhangi bir kullanıcı tarafından kullanılabilir. Bu yeni sürümde, yazılıma bazı yeni fonksiyonlar eklendi.

Kullanıcılar tarafından fark edilebilecek ana değişiklikler orada Speccy’nin ana arayüzünde. Bunlar iki yeni sistem açıklaması sekmesidir.

Peripherals (Çevre Birimleri): Bilgisayara bağlı fareler, klavyeler, kameralar ve diğer cihazlar hakkında bilgi verir.

Network (Ağ): Analiz sırasında bilgisayarın bağlı olduğu ağların ayrıntılı verilerini verir.

 

Sonuç:

İncelememiz sırasında, Speccy yararlı ve kullanışlı bir araç olduğunu kanıtladı. Arayüzü harika bir görsel cazibe olmadan basit, ancak iyi organize edilmiş ve temiz. Karmaşık olmayan bir etkileşim sağlayarak. Bu şekilde, sunulan işlevlerden herhangi birini kolayca bulabilirsiniz.

Uygulama tarafından toplanan bilgiler, Bilgisayarınızın donanım bileşenlerinin tüm özelliklerini bilmenizi tam olarak sağlıyor.

Çok fazla veri almanıza rağmen, kategorize edilmiş sunum, girdiğiniz bilgileri daha kolay anlamanızı sağlar.

Makinenin düşük güç tüketimi, Speccynin sınırlı donanıma sahip olanlarda bile herhangi bir bilgisayarda çalışmasını sağlar. Sistem analizi süreci çok hızlı. Testlerimizde, yazılım tüm makine konfigürasyonunu doğru şekilde tanımlamak için sadece 15 saniye sürdü.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *