Windows Ürün Anahtarı Öğrenme Yöntemi

Windows Ürün Anahtarı Öğrenme

Windows ürün anahtarı bulma ve Bilgisayarınızdaki bütün programların detayını görmek çok kolay.

Windows lisans anahtarı öğrenme konusunda birçok program var. Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP Windows ürün anahtarı’nın ne olduğunu bilmek istiyorsanız. Belarc Advisor veya Magical Jelly Bean gibi bir Windows ürün anahtarı bulucu program kullanmak iyi bir fikirdir.

Eski yazılımınızı yeni bilgisayarınız ile kullanmaya devam etmek istiyorsanız. Birkaç harf ve sayılar dizisi bulmak zorunda kalacaksınız.

Windows kayıt sistemini öğrenmek istiyorsanız, bunu kendiniz yapabilirsiniz.

 

Belarc Advisor

Bu, Windows ürün anahtarları bulmak için ilk adımınız olmalı. Belarc ile Sistem bilgilerinin detaylı bilgilerini elde edebilirsiniz. Program ücretsiz, güvenli, kullanıcı dostudur ve her zaman mükemmel çalışıyor.

Programı resmi sitesinden Belarc Advisor indirin.

Belarc

İndirilen advisorinstaller.exe dosyasını çalıştırın. Herhangi bir promosyon veya fazladan yüklemeyle sizi rahatsız etmiyor.

install

Bilgisayarınızın analizini tamamlamasını bekleyin. Yerel ağınızı da analiz eder, yalnızca ürün anahtarlarıyla ilgileniyorsanız bunu atlayabilirsiniz.

network

Program, varsayılan tarayıcınızda sonuçları otomatik olarak görüntüler.

Belarc advisor

Burada, donanım türleri, seri numaraları, bir güvenlik analizi, vs. Gibi çok sayıda bilgi var. Sadece Windows ürün anahtarları kısmını görmek istiyorsanız. “Software Licenses” bölümünü görene kadar sayfayı aşağı doğru kaydırabilirsiniz.

Programlar, sağdaki lisans numaralarıyla birlikte solda listelenir.

 

Magical Jelly Bean

Belarc Advisor’ın ihtiyacınız olan bir program eksikse veya yanlış ürün anahtarlarını bildiriyorsa. Bu program deneyimli kullanıcılar için bazı gelişmiş seçeneklerle mükemmel bir yedekleme seçeneğidir.

Siteden Magical Jelly Bean Keyfinder‘i indirin.

indir

Programı kurun Belarc’te olduğu gibi, ekstra teklifler veya gizli program yüklemeleri yoktur.

Keyfinder hızlı çalışır ve oldukça basit sonuçlar sağlar. Sadece ürün anahtarını görmek için bir programa tıklayın. Bu kadar kolay.

Keyfinder

İleride kaybetmemek için tüm anahtarlarınızı kaydetmeyi veya yazdırmayı da seçebilirsiniz.

Kaydet

 

Windows 10 Genel sorunlar

Windows’un daha eski bir sürümünden yükselttiyseniz, ürün anahtarınız “YTMG3-N6DKC-DKB77-7M9GH-8HVX7” olacaktır. Bu, tüm yükseltilmiş sistemlere atanan genel bir anahtardır.

Anakartınıza bağlı, yeni bir sisteme taşımak neredeyse imkansız. Windows 10’un tam bir perakende kopyasına sahipseniz, bunu iyi bir şekilde aktarabilmeniz gerekir.

Bu programlar hala ürün anahtarlarını kullanırken, bunlar kayıt defterinde tamamen saklanmaz. Sadece son beş rakamını bazı yazılımlarla görebilirsiniz.

Diğer, Windows ürün anahtarı bulma programlarına gelince, piyasada birçok program var. Bazıları malware yazılım içerebilir ve kayıt defterinde tahribatlara neden olabilir. Yukarıda açıkladığımız her iki programda son derece güvenilir ve net sonuçlar vermektedir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *