En iyi Driver Güncelleme Programı

En iyi Driver Güncelleme Programı

Donanım güncellemesi için, En iyi Driver güncelleme programı kullanmanız gerekir.

Ücretsiz hemen indirilebilir 8 En iyi Driver güncelleme programı listesini size sunuyoruz.

Microsoft Güncelleştirmeleri, kritik güncelleştirmeleri düzenli olarak sağlamasına rağmen. Birçok aygıt sürücüsü güncellenmeyebilir.

Bu yüzden en iyi Driver güncelleme programı kullanmanız önerilir. Aşağıda listelenen programlar Windows tarafından sağlanan temel araçtan çok daha hızlı çalışırlar.

 

DriverPack Solution

Ücretsiz bir sürücü güncelleyici aracı için en etkileyici seçeneklerden biri DriverPack dir.

Kullanımı güvenli olacak şekilde tasarlanmış ve her türlü bilgisayarla mükemmel uyumluluk sağlar. Bilgisayarınızın sürücülerini hızlandırmak için en hızlı ve en uygun yollardan birini temsil eder. Bu yazılım hakkında ilk fark edeceğiniz şey, çok sezgisel bir arayüz sağlamasıdır.

DriverPack Solution

Şimdi indir:

Download

Yeni başlayanlar ve daha profesyonel kullanıcılar için iyi bir eşleme. Doğru sürücüleri almak için uygun cihazlar arasında web kameraları, yazıcılar, kart okuyucuları, ekran / ses / ağ kartları, kontrol cihazları ve çok daha fazlasını sayabiliriz.

Yapılandırma sadece basit bir işlem kullanılarak yapılır. Ek istemlere tıklamanızı gerektiren klasik yükleme sihirbazları yoktur. Uygulama, bilgisayarınızın en yeni sürücülerini keşfeder ve fazladan karmaşayla sizi rahatsız etmez. İşletim sistemleri açısından, DriverPack en son sürümü, en yeni Windows 10’dan önceki Windows XP’ye kadar olan tüm Windows sürümleriyle çalışmalıdır.

Bu programın en önemli özelliği, doğru güncellemeyi aldığınızdan emin olmak için, gereken tüm ayrıntıları göstermesidir. Araç, bir sürücünün en yeni sürümüyle ilgili bilgi sağlar ve mevcut sürücü sürümüyle karşılaştırmanıza olanak tanır. Bilgisayarınızın tüm donanım sürücülerini listelemek için yeterince kapsamlı bir programdır.

 

Driver Booster

Bilgisayarın stabilitesinde ekstra bir destek isteyen herkes, Driver Booster ‘i denemelidir. Bu program, sürücü problemlerini tanımlamak ve bunları hızlı bir şekilde çözmek için yaratılmıştır.

Booster

Şimdi indir:

Download

Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista / XP için bir milyondan fazla sürücüyü düzeltme kapasitesine sahip olduğu için. Hemen hemen her modern Windows Bilgisayar’ı kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Bunun iyi tasarlanmış bir ürün olduğuna dair birçok işaret var. Arayüz, zahmetsizce göz atmanızı ve istediğiniz seçenekleri belirlemenizi sağlayan temiz ve zarif. Bir güncelleme gerektiren her sürücü, yanında açık bilgilerle birlikte gelir. Boyut, yayın tarihi gibi öğeleri görebilir ve sürücülerin sürümlerini karşılaştırabilirsiniz.

Bu ücretsiz sürüm olduğundan, yapılacak bazı manuel çalışmalar var. Sisteminizin her zaman en iyi performans için en son sürücülerle donatıldığından emin olmak için düzenli kontrollerden geçmelisiniz. Sürücü paketleri program tarafından yönetilir ve hatta daha fazla rahatlık için bunları indirebilirsiniz. Programın tanım veritabanı bir sürücü için bir güncelleme aldığında, Driver Booster otomatik olarak sizi uyarır. Böylece işiniz sadece birkaç tıklamayla ilerler.

Diğer benzer yazılımlarda olduğu gibi, bu araç tüm bu kurulum pencerelerini akıllıca gizleyebilir. Böylece tüm sürücüleri güncelleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Driver Talent

Listemizde bir sonraki En iyi driver güncelleme programı Driver Talent. Mevcut olmayan sürücüleri çok fazla güçlük çekmeden yükseltmek istiyorsanız, büyük bir potansiyele sahiptir.

Talent

Şimdi indir:

Download

Güncel olmayan, eksik veya bozuk sürücüleriniz olsun. Bu program tüm sorunları keşfedebilir ve bunlarla hızlı bir şekilde başa çıkabilir. Ücretsiz bir program olmasına rağmen, bu araçta uygun miktarda özellik vardır. En ilginç yeteneklerden biri, daha önce güncellenen sürücüleri yeniden yüklemektir.

Diğer benzer yazılımlarda olduğu gibi, bu modelin işletim sistemi uyumluluk listesi. Windows 10’dan Windows 8, 7, Vista ve XP gibi eski sürümlere kadar uzanır. Arayüz temiz ve verimlidir, bu da kullanım kolaylığı açısından yüksek puan anlamına gelir. Sürücüler Durumu sekmesinde, hangi sürücülerin sorunla geldiğini ve bir güncelleme gerektirdiğini. Bir yedekleme gerektiren herhangi bir sorun olduğunu anlamak için birçok yararlı bilgi vardır.

Bu aracın küçük bir kısıtlaması, toplu indirme eksikliğidir. Bu, sürücüleri ayrı olarak indirmeniz ve daha fazla sayıda güncellemeye ihtiyacınız varsa daha fazla zaman alabileceğiniz anlamına gelir. Sürücüleri kendiniz aramaktan ve ne indirip yükleyeceğimizi dikkatlice kontrol etmekten hala daha kolay.

Bu araçla güncellemeleri taramak, çok fazla çaba harcamadan manuel olarak yapılır. Doğru güncellemeyi aldığınızdan emin olmak için, sürücü sürümlerini karşılaştırma seçeneği vardır. Ayrıca, çıkış tarihlerini de doğrulayabilirsiniz. Başka bir güzel seçenek, şu anda piyasaya sürülen en yeni sürümü değil, belirli bir sürümü seçebilme özelliğidir.

 

DriverMax

Denemek için en iyi driver güncelleme programı dır. Yedekler ve otomatik yüklemeler için destek sağlayan ücretsiz bir yazılım olan DriverMax‘dır.

Dezavantaj, sınırsız indirmelere izin vermemesidir. Tam sürümü satın alma girişimi için ayda belirli bir sayıyla sınırlısınız. Çoğu durumda pek çok sık indirmeye gerek olmadığı göz önüne alındığında bu gerçekten büyük bir sorun değil.

DriverMax

Şimdi indir:

Download

En yeni Windows sürümleri bu yardımcı programla uyumludur. Eski Windows XP ile en son Windows 10’a kadar çalışabilir. Bu yazılımla ilgili gerçekten kullanışlı olan şey, her gün yeni sürücüleri otomatik olarak tarama yeteneğidir. Sizin için en uygun zamanı ayarlayabilirsiniz. (Bende bunu kullanıyorum)

Bu aracın aygıt sürücülerini listeleme biçimi oldukça sezgiseldir. Yalnızca bir güncelleme gerektiren kötü amaçlı sürücüleri göstermez. Bu programın güçlü bir özelliği, sürücüleri yedeklemenin yanı sıra onları geri yüklemektir. Gerekirse, önceki bir sürücü sürümüne de geri dönebilirsiniz. DriverMax yüklenirken temiz bir kurulum yapar. Her zaman iyi bir şey olan araçla gereksiz programlar gelmez.

Biraz garip olarak düşünülebilecek bir özellik, aracın aylık indirmenin yanı sıra. İndirme için günlük bir limite sahip olmasıdır. Sadece günde iki sürücü güncelleştirmesi yapabiliyorsunuz. Bir ayda 10 indirme işlemi yapabiliyorsunuz. Bu nedenle bu ücretsiz bir yardımcı program olduğu ortaya çıkıyor. Vaktim var acelem yok diyorsanız, en temiz şekilde güncelleme ve yedekleme yapan en iyi driver güncelleme programı budur.

 

DriversCloud

En yeni sürücüleri yüklemekten daha fazlasını yapabileceğiniz bir şey arıyorsanız. DriversCloud ihtiyaçlarınız için en iyi driver güncelleme programı olabilir.

DriversCloud

Şimdi indir:

Download

Sürücüleri indirmenin yanı sıra, bu yazılım bir BSOD analizörü içerir. Sisteminiz ve ağınız hakkında gerekli bilgileri sağlar. Bu güncelleyici aracının benzersiz bir yönü, web tarayıcınıza bağlı olarak çalışmanın yoludur. Gerekli yardımcı programı Bilgisayar’ınıza yükledikten sonra. Araç algıladığı eski sürücüler için indirme bağlantıları sunar. İnternet tarayıcısında çalışacak şekilde tasarlanmış olması, bazı durumlarda yardımcı olabilir.

Teknik destek ile iletişim kurduysanız, araç tarafından toplanan bilgiler daha kolay paylaşılabilir. Uyumluluk açısından, bu araç sizi hayal kırıklığına uğratmaz. En son Windows sürümlerinin yanı sıra, Windows XP ve Windows 2000’i de çalıştırabilir.

Bu yazılımı çevrimdışı kullanabilme özelliği, programın göze çarpan özelliklerinden biridir. DriversCloud, taşınabilir sürümünü seçtiyseniz bir ağ bağlantısı sürdürmeden çalışabilir. Çevrimdışı olsanız bile sisteminizi güncellemeler için tarayın. Bu, özellikle ağ kartının sürücüsü arızalı olduğunda kullanışlı olabilir.

Bir dezavantaj olarak düşünülebilecek bir şey yapılması gereken manuel çalışma olacaktır. Araç, ne indirmek ve yüklemek zorunda olduğunuzu göstermeye geldiğinde kullanışlıdır. Her şeyden önce ücretsiz bir yazılım olduğundan biraz fazladan bir çaba göstermek mantıklıdır.

 

DriverEasy

Driver Easy hem acemi ve ileri düzey kullanıcılar için yardımcı olmak için tasarlanmış bir araçtır.

Tüm eksik sürücü güncellemelerini doğrudan indirebilir, ancak bunları yükleme işi size kalır. Bu program hakkında harika olan şey, ticari kullanım için de tamamen ücretsiz olmasıdır.

Easy

Şimdi indir:

Download

Arayüz tasarımı yapılırken bu yazılımın geliştiricisi biraz daha dikkat çekti. İşletim sistemi verileri de dahil olmak üzere, makinenizle ilgili herhangi bir donanım yönüne odaklanan bazı ilginç bilgilerle doludur. Bu araç, üç milyondan fazla aygıt sürücüsünden oluşan çok büyük bir veritabanına dayanır.

Hangi sürücünün indirileceğini öğrenmek için, yüklediğiniz ve sürücünün daha yeni sürümü arasında bir karşılaştırma sunar. Yayınlanma tarihi ve sürüm gibi önemli bilgiler size kolaylık sağlamak için görüntülenir. Birkaç kolay tıklama ile, tüm sürücü güncellemeleriniz anında indirilecektir.

Sürücü Kolay kurulum için her paketi saklar. Bu ücretsiz güncelleyici aracın temel dezavantajlarından biridir. Eğer indirilmesi gereken birden fazla sürücü varsa, her biri için biraz beklemeniz gerekecek, çünkü toplu yükleme ücretsiz sürüm için mevcut değildir.

Program, internete bağlı olmadan normal şekilde kullanılamaz, sadece ağ sürücüsünü yüklemek için yardımcı olabilir. İnternet sorunu çözüldükten sonra, program sürücülerinizin geri kalanı için diğer güncellemeleri indirmek için her zamanki seçenek sunar.

 

Snappy Driver Installer

Bu programın tanımlayıcı özelliği, sizin için tüm çalışmaları yapmasıdır. Bu, sürücüleri bulup indirdiği ve herşeyi yüklediği anlamına gelir.

İnternet bağlantısı olmayanlar, bu programın çevrimdışı sürücülere erişim sağlama yeteneğini kesinlikle takdir edeceklerdir. (Çevrimdışı için 15.5 GB olan torrent sürümünü yüklemeniz gerekir). Temel olarak, çok sayıda temel sürücüyü indirebilir. Sonra bunları ağ bağlantısına sahip olmayan bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.

Snappy

Şimdi indir:

Download

Bu programın çalışma şekli basittir. Donanım aygıtlarınız için gereken tüm güncellemeleri içeren sürücü paketlerine birden çok sürücü kümesi oluşturur. Bir Torrent dosyası kullanma seçeneği vardır. Ancak bunun için daha fazla disk alanına ihtiyacınız olacaktır.

Önerilen bir seçenek, programın Lite sürümünü kullanmak ve sadece temel sürücüleri indirmek. Bu programın diğerlerine göre En iyi driver güncelleme programı olması. Toplu sürücü yüklemelerini desteklemesi ve aynı zamanda birden fazla sürücüyü de yüklemesidir.

Bu ücretsiz olsa da, program genellikle beklediğiniz birçok kısıtlamaya sahip değildir. İşlerin hızlı ve verimli bir şekilde yapılabilmesi için indirme hızı sınırsızdır. Yeni bir sürücü güncellemesiyle bir sorun olması durumunda faydalı olan geri yükleme noktaları oluşturma seçeneği mevcuttur. Düzenli güncellemeleri kontrol edebilmek harika olurdu, ancak bu özellik araca dahil edilmemiş gibi görünüyor.

 

Free DriverScout

Ücretsiz en iyi driver güncelleme programı için iyi bir seçim Free Driver Scout’tur. Kullanımı ve yapılandırması kolaydır ve toplu yüklemeler ve otomatik yüklemeler gibi birçok çekici özelliğe sahiptir.

Scout

Şimdi indir:

Download

Bununla ilgili sorun, tüm eski cihaz sürücülerini bulmak için diğer ücretsiz yazılımlar kadar yetenekli görünmüyor olmasıdır. Bu küçük uygulamayı kontrol etmeye değer kılan ana özellik, herhangi bir sürücü için hızlı otomatik yükleme yapabilmektir.

Bu, tüm ekstra tıklamalar artık gerekli olmadığından, işiniz üzerinde çok fazla iş azaltabilir. Program, doğru sürücüleri, indirmeleri algılar ve maksimum üretkenlik için bunları tek başına kurar.

Program yükleme işini yaparken kullanıcı girişi gerekli değildir. Bu yazılımın göz önünde bulundurulması gereken diğer sağlam faydalar. Manuel ve zamanlanmış taramaların yanı sıra toplu yüklemelerdir. Yeni sürücü güncellemeleri, Windows 8’den Windows XP’ye herhangi bir yeni Windows sistemine yüklenebilir. Resmi olarak desteklenmezken, Windows 10 da uyumlu görünüyor.

Araç, zahmetsiz bir sürücü güncelleme deneyimi için tek tıklamayla bakım sağlar. Tarama süresi ve aralığı gibi bazı özelleştirilebilir seçeneklerin bulunduğu otomatik bir tarama işlevi vardır. Aracın indirme yöneticisinde, taramanın tüm sonuçlarını görebilirsiniz.

Güncellemeye gerek duymayan bazı cihazları hariç tutmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca, güncellemeleri manuel olarak indirme olanağı da vardır. Aygıt sürücülerinde değişiklik yaparken yedeklemeler oluşturmak her zaman iyi bir fikirdir. Bu araç, tüm sürücüler veya sadece seçiminiz için otomatik olarak çalışacak şekilde ayarlanabilen bir yedekleme ve kurtarma işlevi ile donatılmıştır.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express, Link 6686 bet, Link 6686 me, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link trực tiếp bóng đá colatv, Link rakhoi, Link caheo, Link mitom, Link saoke, Link vaoroi, Link cakhiatv, Link 90phut, Link socolive, Link xoivotv, Link cakhia, Link vebo, Link xoilac, Link xoilactv, Link xoilac tv, Link xôi lạc tv, Link xoi lac tv, Link xem bóng đá, Link trực tiếp bóng đá, Link xem bong da, Link truc tiep bong da hom nay, Link truc tiep bong da, Link xem bóng đá trực tiếp, trang cá độ bóng đá, trang cá cược bóng đá, trang ca do bong da, trực tiếp bóng đá, xoilac tv, rakhoi tv, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, mitom tv, truc tiep bong da, xem trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá hôm nay, 90phut trực tiếp bóng đá, trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, vaoroitv, xôi lạc, saoke tv, top 10 nhà cái uy tín, nhà cái uy tín, nha cai uy tin, xem trực tiếp bóng đá, bóng đá trực tiếp, truc tiep bong da, xem bong da, caheo, socolive, xem bong da, xem bóng đá trực tuyến, xoilac, xoilac, mitom, caheo, vaoroi, caheo, 90phut, rakhoitv, 6686,