Tek kullanımlık mail – Geçici, temp mail nasıl oluşturulur

Tek kullanımlık mail adresleri

Tek kullanımlık mail adresleri Temp Mail nasıl oluşturulur?

Tek kullanımlık mail adresleri (geçici mail adresi) deneme süresinin bitiminden sonra. Farklı bir mail adresi kullanarak hizmeti ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hem online hem de kapalı perakendeciler, tekliflerinden yararlanmak için bir mail adresi talep etme eğilimindedir ancak bu, aksi takdirde yapabileceğiniz. Spam gönderen kurumsal e-postaların istenmeyen bir görüntüsüyle sonuçlanır.

Tek kullanımlık mail adresleri birkaç yıl sonra Ancestry ve Match.com’tan hâlâ aldığınız rahatsız edici mesajların ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir. Bu hizmetlerden bazıları aynı pencerede birden çok mail adresi oluşturmanıza ve bunlara erişmenize izin verirken.

Diğerleri bu adrese gelen her şeyi birincil adresinize ileterek bazı yararlılıklarını reddedecektir. Aşağıda, tek kullanımlık e-posta adresleri oluşturmak için favori sitelerimizden bazıları bulunmaktadır; dolayısıyla, anonim kalabilir ve erkek geliştiriciler, çevrimiçi dereceler ve şu anda hayatınızda ihtiyaç duymayacağınız muhtemel her türlü ilanda yapılan reklamlar ile gelen kutusu şişkinliği yapmaktan kaçınabilirsiniz.

 

Tek kullanımlık mail hizmetleri

İletme özelliği kullanmayı tercih ederseniz, kullanabileceğiniz tek kullanımlık bir adres oluşturmanıza izin veren bir sürü bağımsız uygulama ve hizmetler de vardır.

İşte, kullandığımız en iyi seçenek:

 

TempMail24.Com

tempmail24

TempMail24 diğer temp mail hizmetlerine göre En iyi servislerden biridir. Özelliği isteğinize göre mail adresi ve otomatik mail adresi belirleyebilmenizdir. Mesela isminiz@tempmail24.com gibi mail adresi oluşturabilir ve Android apk indirebilirsiniz.

Ayrıca diğer temp mailler 10dk – 30dk gibi süreler verirken, TempMail24.com 24 saatlik süre veriyor!

TempMail24 push bildirimi sayesinde oluşturduğunuz mail’e gönderi geldiğinde hemen haberdar olursunuz.

Genel özellikleri:

  • 24 saat kullanılabilir mail sistemi
  • TempMail24 Android APK
  • Gelen mail bildirim uyarısı
  • Geçici Özel mail (isminiz@tempmail24.com) oluşturabilme

 

Maildrop

Maildrop

Maildrop

Maildrop Bir e-posta adresi oluşturun veya otomatik olarak oluşturulmuş bir sürüm seçin. Hizmet daha sonra, e-postaları geldiğinde kontrol etmenizi sağlayan basit bir yenileme seçeneğiyle söz konusu adreste alınan tüm e-postaları vurgulayan basit bir liste oluşturur.

Maildrop da birkaç başka özellik sunuyor. Hizmet, size bir “takma ad” ya da bu sayfaya e-posta gönderecek, ancak ek bir gizlilik derecesine sahip bir otomatik alternatif sunmaktadır.

Bu, diğer adresten gelen e-postalara erişmek için orijinal e-posta adresini bilmeniz gerektiğini belirtti. Maildrop ayrıca, bulut tabanlı spam filtrelemeyi Heluna’nın izniyle sunar. Bu nedenle gelen kutunuzu açtığınızda önemsiz hale gelirsiniz.

 

Mailinator

Mailinator

Mailinator

Mailinator, “sitesinde farklı bir tür e-posta hizmeti” olduğunu övüyor olsada, şaka yapmaz. Mailinator, kullandığımız e-posta adresinin herhangi birine bir hesap oluşturur, dolayısıyla bir kayıt işlemi veya diğer hizmetler gibi yerleşik bir yaratıcıya güvenmek yerine Bu adres için bir e-posta geldiğinde hemen.

Örneğin, “deneme@mailinator.com” adresine sahip bir servise kaydolursanız, site mevcut değilse, o adres için bir hesap oluşturacaktır. Ardından, gelen kutusundaki herhangi bir şifre koruması bulunmadığından, Mailinator’ın ana sayfasına gidip istediğiniz gelen kutusuna yazabilirsiniz. Veya anında bir gelen kutusu oluşturabilir ve spam konusunda endişe duyduğunuzda bunu gerektiği gibi kullanabilirsiniz.

Ayrıca, birkaç saat sonra e-postalar sistemden silinse de, e-posta adresleri süresiz olarak kalacaktır. Bununla birlikte, Facebook gibi bir çok ana sitenin tanınmış alanı zaten engellediğini unutmayın.

 

Guerrilla Mail

Guerrillamail

Guerrillamail

Teknik olarak tek kullanımlık olsa da, GuerrillaMail e-posta adresleri zamansızdır. Her adres, “sharklasers.com” ya da “spam4.me” gibi alan adlarına güvenip güvenmediğinizi. Dokuz farklı alan adından birini ve standart bir e-posta adresine çok benzeyen bir gelen kutusu kimliğini kullanarak özelleştirebilir ve adres seçeneklerini hemen hemen sınırsız hale getirebilir.

GuerrillaMail’de seçtiğiniz e-posta adresi asla geçersiz sayılmasa da, kısa süre önce gelen e-postalar, e-postalarınıza gelen kutunuzda görünür olup olmadıklarına bakılmaksızın bir saat içinde otomatik olarak silinir. Gelen kutusu kimliğinizi şifrelemek ve istenmeyen istenmeyen posta filtrelemek için ek araçlar, basit bir e-posta oluşturucu olduğu gibi platforma dahildir.

Servis, az miktarda fan yaparak 150 MB’ye kadar ek dosyalar gönderebilir. Ayrıca, Android kullanıyorsanız, anında sahte e-posta adresleri hazırlamak için kullanılabilecek bir uygulama var. Burada tek dezavantajı, Guerrilla Mail’in bu günlerde biraz tarihli olduğunu ve mükemmel bir iş odaklı seçenek olmasına rağmen bir güncelleme kullanabilir.

 

10 Minute Mail

10minutemail

10minutemail

On dakika çok zaman değil, ancak çoğunlukla Tek kullanımlık mail adresinizi kitlelere dağıtmanızın fazlası yeterli. Ten Minute Mail, yüzme özelliğine sahip değildir – kendi özel adresinizi oluşturmanıza bile izin vermez – ancak bunun yerine basitlik eğlencesi.

Sitenin ana sayfasına ulaştıktan sonra, size otomatik olarak oluşturulan bir e-posta adresini sunacak ve süresi uzatmayı seçmedikçe 10 dakika sonra sona erecektir.

Ayrıca, iletileri görüntülemek için sayfanın alt kısmında bulunan çeşitli gelen kutusu ayarları ve adresi panonuza hızlı bir şekilde kopyalamak için verilen e-posta adresinizin üstünde bir bağlantı var. Bu, siteyi açtığınız andan itibaren geçici bir gelen kutusunu başlatan, aradığınız şey olabilir, ultra hızlı bir yöntemdir.

Eğer biraz daha zaman istiyorsanız, her zaman  20 dakikalık bir posta var.

 

Fake Mail Generator

Fake Mail Generator

Fake Mail Generator

FMG, çeşitli hizmetler ve oturumlar için otomatik olarak bir e-posta üreten bir reklamsız site olması açısından 10 Dakikalık Mesaj’a çok benzer.

Ancak bu e-posta hesabı, gerçekten sevdiğimiz birkaç özellikle birlikte gelir. FMG, örneğin kendi adresini seçmenize izin verir ya da acele ediyorsanız size eşlik eder.

Dahası, site e-postaların tek kullanımlık adrese gönderilmesini “bekler” ve daha sonra bu e-postaları göstermek için otomatik olarak güncellenir.

Bu, siteye gidebilir, sahte adresinizi kullanarak başka bir pencerede bir hesapta oturum açabilir. Kaç spam e-postanın açıldığını görmek için FMG’ye geri dönebilirsiniz. Kayıt veya bilgi amaçlı e-postaları çekmeniz gerekiyorsa, bunu yapabilirsiniz.

 

Alternatif tarayıcı uzantıları

Crazymailing

Crazymailing

Hem Google Chrome hem de Mozilla Firefox, atılabilir e-posta adresi önbelleklerini hazırlamak için geniş kapsamlı hizmete özgü tarayıcı uzantılarına sahiptir. Trashmail ve Crazymailing, Chrome için karşılık gelen tarayıcı uzantılarına sahiptir ve TrashMail ve Temp Mail hem de aynı fikirde Firefox eklentileri sunar.

Tabii ki, tarayıcıya özgü eklentileri içeren tek hizmetler bu değil. Mozilla Eklentileri sitesinde veya Chrome Web Mağazası’nda hızlı bir arama yapmak, bir dizi başka seçenek sunacaktır.

 

Tek kullanımlık mail Gmail seçeneği

Gmail kullanıcısıysanız, kaydolmakta olduğunuz herhangi bir hizmetten e-posta almak için mevcut e-posta adresinizi kullanmak için bir seçenek vardır, ancak daha sonra bunları ana adresinizden uzaklaştıracak şekilde ayarlayın. Gmail’in adres atanmış bir adres sistemi olmasa da, özel e-posta adresleri size çok fazla işlevsellik kazandırır.

Kullanabilmeniz için, bir hizmete verdiğiniz e-posta adresinin sonuna, belirli bir etikete sahip olarak “+” eklemeniz yeterlidir. Bu örnekte, “istenmeyen e-posta” kullanılmıştır. Bu şekilde, bir e-posta aldıktan sonra bu servis veya şirket, ek monikere sahip olacak.

Gmailfilter

Gmailfilter

Söz konusu adrese ilişkin herhangi bir şeyi aldıktan sonra, o adrese gelen tüm e-postaların otomatik olarak silinmesini sağlamak için bir Gmail filtresi ayarlayabilirsiniz.

Bunu yapmak için, gelen kutunuzun üst kısmındaki arama kutusuna “+” etiketinizi yazın ve sağdaki oku tıklayın. Ardından, bu etiketi filtre formunun “Gönderen” bölümüne yerleştirin ve “Bu aramayla filtre oluştur” u tıklayın.

Sonraki sayfada “Sil” kutusunu tıklayın ve “Filtre Oluştur” u tıklayın. Artık o adrese gelen herhangi bir e-posta görmezsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *