Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

3D Dövme: Gerçekçi 3D Dövme Modelleri ve Ustaları

3D Dövmeler

Keşfet

3D Dövme: Gerçekçi 3D Dövme Modelleri ve Ustaları

3D Dövme: Gerçekçi 3D Dövme Modelleri ve Ustaları

3D Dövme ve Ustaları

3D dövme Birçok uzman, dövme sanatının en zor biçim olduğunu iddia edecektir.

Temel nedeni onlara göre cilt çok öngörülemez ve farklı insanların farklı cilt tiplerine sahip olması. Renkler, resimlerinize nasıl baktığınıza göre tonu değiştirebilir.

Olağanüstü bir yeteneğe sahip bir sanatçı bulmayı başarırsanız, hayatınızın sonuna kadar benzersiz bir eser üstünüzde olur. Dövme dünyasının belki de en üst noktası, derinliğe sahip üç boyutlu dövmelerdir. Bu ustalardan daha iyi kimse yok.

Nikko Hurtado

3D Dövme

Demir mike’nin bu çok doğru ve çarpıcı temsili ünlü sanatçı Nikko Hurtado’nun eseridir. Pek çok uzman, Nikko’yu dünyanın en iyi portre sanatçısı ve 3d dövme ustası sayıyor, nedenini anlamak zor değil. Ayrıntılarla dikkat çekiyor ve insan vücudundaki dövmelerin pek çok yüzü canlı olduğuna benziyor.

Gerçek hayatta Demir Mike’in bu grafiğine bakarsak, dürüst olmak gerekirse, biraz korkmuş oluruz. Harika bir sanat eseri olmasına rağmen, Nikko çok fazla çaba sarfetti.

 

Roma Abrego

3D Dövme

Bir cyborg haline dönüşmek hala mümkün değilse de, mutlaka bir cyborg’a benziyorsunuzdur. Biyomekanik ve aşırı gerçekçi dövmeler konusunda uzmanlaşmış California merkezli bir sanatçı olan Roman Abrego’dan başka biri değildir. Cildiniz koparılmış ve metal iç kısımlar görülüyor gibi bir izlenim yaratmak için metal benzeri tonları ve cildin renklerini birleştiriyor.

Unutmayın ki olağanüstü yetenek dışında, bu parçaları yapmak için kusursuz bir anatomi bilgisine ihtiyacınız var. Her tendonun, kas lifinin ve her şeyin yerini bilmelisiniz.

 

Parvick Faramarz

3D Dövme

Gerçeküstü motifleri bazı aşırı gerçekçi sebeplerle kaynaştıran bir adam arıyorsanız, Rus sanatçı Parvick Faramarz işin adamıdır. Beş yıl önce dövme yapmaya başladı. Birçoğu, onu belki dünyanın en yetenekli karakalem sanatçısı olarak görüyor.

Parvick, hayvanların ve bitkilerin yapımını tercih ederken, elini hemen hemen her şeye ulaştırabilir ve bir başyapıt haline getirebilir.

 

Dmitriy Samohin

3D Dövme

Dmitriy Samohin, Konusunda uzman çoğunlukla portre ve insan figürleri tasviri yapan biri olarak bilinir. 3D dövme konusunda Ukrayna nın en iyisi olarak biliniyor.

 

Bay K

3D Dövme

Bu basit görünse de, basitlikten uzaktır. Bu tür miktarlarda siyah mürekkebin kullanılması riskli bir çaba çünkü müşterinizin anatomisini incelemek ve 3D dövme efektinin cilde kalıp kalmadığını tahmin etmeniz gerekiyor.

Grafik tasarım eğitimi aldıktan ve sektörde çalıştıktan sonra Bay K, sokak sanatına ve dövme sanatına öncelik vermeye karar verdi. Birçok insanın yaptığı gibi bu tasarıma bazı grafik tasarım etkileri uyguladı.

 

Viyana’dan Boris

3D Dövme

Bugün en iyi 3D dövme sanatçılarını tartışırken, Viyana’dan Boris’ten bahsetmek çok daha önemli. Diğer kişisel bilgileri vermeyi istemedi ve adını bir ticari marka olarak kullanmaya karar verdi.

Çoğu sanatçı tek bir stile odaklanmakla birlikte, Boris, sanat eserlerinin canlılığını pekiştiren mükemmel bir 3D oluşturmak için tüm eserlerinde gelişmiş bir ton sistemi uygulamakta tereddütlü değildir. Incan askerlerinden, hayvanlardan, portrelerden sürrealizme bu adam her şeyi hemen yapıyor ve ustalıkla yapıyor.

 

Domantas Parvainis

3D Dövme

Litvanya’lı Domantas Parvainis, O nihai gerçekçi dövmeyi yaratmak için perspektifleri ve açıları bir araya getiren cesur, alışılmadık tarzı ile yaygın bir şekilde bilinir hale geldi.

Portrelerde ve gerçekçi unsurlardan yoksun parçalar konusunda oldukça yetenekli. Bir sürü dövme meraklıları, küçük bir kasaba olan Siauliai’deki stüdyosuna gidiyor.

 

Benjamin Laukis

3D Dövme

Benjamin Laukis, bu listede Aussie dövme sahnesini temsil ediyor ve istisnai bir stille çalışıyor. İlk etapta dövmeye girmesinin sebebi, çizgi romanlara hayat veren karikatürist olarak başladı. Becerilerini daha da genişletmek ve 3D dövme stilinin ustası olmaya motive olmuş biri.

 

Steve Butcher

3D Dövme

Yeni Zelanda’dan Steve Butcher‘a genellikle gerçekçi dövme efendisi denir ve anında bunu fark edersiniz. O gerçekçi bir şekilde portreler yapar ve neredeyse onlarla konuşma dürtüsüne sahip olduğunuzdan çok derinleşirler. Son zamanlarda ESPN’de ve NBA basketbolcularının olağanüstü dövmeleri için birden fazla medya organında yer aldı.

3D Dövmeler ve Ayrıca hayvan resimleri yapmayı sever ve hayattaki en büyük sevinçlerinden birinin dünyayı dolaştırabileceğini ve sevdiği şeyi yapabildiğini söyler.

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer Keşfet

Reklâm
En üste