SUPERAntiSpyware Free İndir – Malware Temizleme

SUPERAntiSpyware Free İndir

SUPERAntiSpyware, kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırmaya odaklanmış bilgisayar için tamamlayıcı bir güvenlik aracıdır.

Program, en iyi antivirüsün bile yapamayacağı derin taramalar yapabilir.

Programın amacı derin tarama yapmak ve gizlemek için en yaygın kullanılan casus yazılım sitelerine odaklanmaktır.

Bununla birlikte, PC’nizde bulunan tüm programların özelliklerini. Belirli bir öğenin bir tehdit olup olmadığını öğrenmek için geliştiricinin sürekli olarak. Güncellediği veritabanı ile karşılaştırır.

DownloadSUPERAntiSpyware.exe

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

 

SUPERAntiSpyware Kullanımı

SUPERAntiSpyware’i kullanmak için, aracın ana ekranındaki Scan This Computer düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Bu, tam, hızlı, noktaya özgü seçenekler arasında tarama türünü seçmenize ve gerektiğinde bu taramayı bile özelleştirmenize olanak tanır.

Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Bu taramada SUPERAntiSpyware’in bilgisayarınızda casus yazılımların gizli olup olmadığını kontrol ederek bilgilerinizi çalmaya çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

Bu tehditleri bulduktan sonra, bunların tümünü kaldırabilir ve şüpheli uygulamalarını doğrudan program arabiriminden kaldırabilirsiniz.

Ekran görüntüsü 2

Comple Scan

İlk ekranda, sisteminizin rutin bakımını yapmak için çok fazla araç bulunan System Tool gibi seçenekleri de kontrol edebilirsiniz.

Şu anda Windows’da aktif olan tüm program ve işlemlere ilişkin bir soruşturma yapmak. Geleneksel yöntemlerle bilgisayarı bırakmayan programları kaldırmak. Öğeleri karantinaya almak, zor dosyaları kaldırmak, onarım yapmak ve diğer birçok prosedürü yapmak mümkündür.

SUPERAntiSpyware’in, cihazınızı çeşitli kaynaklardan etkileyebilecek her tür zararlı yazılım üzerinde göz önünde bulundurularak gerçek zamanlı korumayı etkinleştiren seçenekleri vardır. Aksi takdirde, taramaları zamanlayabilir ve bazı önemli etkinlikleri planlayabilirsiniz. Ancak, bu özellikler Serbest sürümde mevcut değildir. Bu nedenle onları serbest bırakmak için Pro satın almanız gerekir.

 

Yeni Ne Var?

En son güncellemesinde SUPERAntiSpyware bir dizi modifikasyon aldı. Program şimdi daha iletişimsel bir arayüze sahip. Fonksiyonları ana ekranda altı kategoride düzenlenmiş ve kullanıcı etkileşimini kolaylaştırmak için diğer grafiksel elemanlar eklenmiştir.

Taramaların ve sonuçların gösterimi de değişti ve şimdi daha büyük detayları ve kullanıcıyla daha fazla etkileşim seçeneği sunuyor. Bu görsel değişikliklere ek olarak, program, geliştiricisinin daha verimli ve doğru olduğu veritabanında ve analiz yönteminde hala büyük bir yükseltme aldı.

Program ayrıca, kullanıcının hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran ve birden fazla güvenlik yazılımının yüklü olması ihtiyacını ortadan kaldıran sistemde rutin bakım yapmak için bir dizi araç içerir.

Her durumda, bir antivirüsün kullanımı, SUPERAntiSpyware tam olarak böyle bir araç olmadığı için, dışlanamaz. Yardımcı bir güvenlik aracı olarak daha fazla hizmet vermektedir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *