Emsisoft Anti-Malware İndir – Zararlı Yazılım Temizleme

Emsisoft Anti-Malware

Emsisoft Anti-Malware, tüm sanal zararlıları bilgisayarınızdan uzak tutacak güçlü bir kötü amaçlı yazılım koruma programıdır.

Ağdaki çok büyük tehditlerle, yalnızca normal bir virüsten korunma programının PC’nizi tam zamanlı olarak güvende tutmak neredeyse imkansızdır.

Bununla birlikte, kullanılan programlara bağlı olarak, aynı sisteme yüklendiğinde bazı virüsten korunma ve kötü amaçlı yazılım karşıtı sorunlar oluşur.

Bu nedenle, birçok kişi bilgisayarlarında her iki uygulamaya da sahip olmamayı tercih ediyor, bu da enfeksiyon olasılığını artırıyor.

Çift tarama motoru olan BitDefender tanımlamaları ve Emsisoft tarafından oluşturulan tanımlar kendileri tarafından çok iyi ve güncel algılamalara izin veriyor.

Emsisoft, virüs temizleme kılavuzlarımızda yalnızca tarama ve temizleme için değil aynı zamanda en yeni virüslerin üstünde olduğu için düzenli olarak kullanılır.

 

Emsisoft Anti-Malware indir

Download

 

Windows 7/8 / Windows 10
32-bit program. Hem 32 bit hem de 64 bit işletim sisteminde çalıştırabilirsiniz.

Emsisoft AntiMalware’in ücretsiz sürümü, gerçek zamanlı koruma içermez ve sadece isteğe bağlı bir temizleyici. Korumamızı arttırmak isterseniz, bu özellikleri etkinleştirmek için program için bir lisans satın alabilirsiniz.

 

Anti-Malware

Ekran Görüntüsü

 

Çoklu koruma

Antivirüs ve diğer güvenlik uygulamalarıyla ilgili sorun yaşamanın yanı sıra, Emsisoft Anti-Malware, türün diğer yazılımlarına göre bir başka büyük farklılığa sahiptir. Yani, bilgisayarınız her zaman tehditlerden korunabilir.

Program’ın gerçek zamanlı koruması, geliştirici tarafından şu şekilde tanımlanan üç bileşenden oluşur:

Web Koruması: İstenmeyen bir şekilde, truva atlarını veya zararlı yazılımları yaymakta olan bir web sitesine erişmeye çalışırsanız, Emsisoft Anti-Malware bu girişimi yapmanıza engel olur. Bilinen tehlikeli ve korsan web sitelerinin yerleşik listesi otomatik olarak sürekli güncellenir.

Dosya Koruması: Bu önemli koruma aracı, bilinen zararlı yazılımların 10 milyondan fazla imzasına karşı yüklenen veya çalıştırılan tüm dosyaları denetler. Emsisoft Anti Malware Dosya Koruması zekice ve kendini sürekli iyileştirir. Bu sebeble, onlarca dosyanın her saniyede arka planda taranmasının etkisini hissetmezsiniz.

Davranış Engelleyicisi: İmza veritabanında bulunmayan tehditleri yakalamak için Emsisoft Anti-Malware, tüm aktif programların davranışını sürekli olarak izler ve şüpheli bir şey ortaya çıktıkça sizi uyarır.

Emsisoft Anti-Malware Ağı’nın canlı bulut doğrulamasıyla birleştiğinde, başkalarının sizi koruyamayacağı uzmanlaşmış ve gelişmiş zararlı yazılım saldırılarına karşı en büyük koruma kalkanınızdır.

Genel olarak, Emsisoft Anti Malware’in performansından çok memnunuz ve onu kesinlikle güvenlik araç setinizin gerekli bir bileşeni olarak tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Link xoilac 1 anstad.com, Link xoilac 2 sosmap.net, Link xoilac 3 cultureandyouth.org, Link xoilac 4 xoilac1.site, Link xoilac 5 phongkhamago.com, Link xoilac 6 myphamtocso1.com, Link xoilac 7 greenparkhadong.com, Link xoilac 8 xmx21.com, Link 6686 design 686.design, Link 6686 blog 6686.blog, Link 6686 express 6686.express,