MediaMonkey İndir – Müzik Yöneticisi CD Ripper

MediaMonkey İndir

MediaMonkey, Favori şarkılarınızı dinlemek için kapsamlı bir araç artık.

IPhone’unuzla verileri senkronize etmenizi sağlıyor. En azından, şarkı yüklemeyle ilgili olarak çok yavaş olan birkaç ses programı vardır.

Medya kitaplıkları yavaş çalışır ve dosyaları yalnızca çalma listesinden sildiğinizde sabit sürücüden çıkar.

MediaMonkey, hız, organizasyon, uyumluluk ve yüksek işlevsellik vaat ediyor.

Tipik olarak, MediaMonkey zaten müziğinizi otomatik olarak almak için bir pencere açar. Ses dosyaları için hangi klasörlerin aranacağını seçmeniz yeterli olacaktır.

DownloadMediaMonkey_Setup.exe

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP

Program, dosyalarınızı hızlı bir şekilde yükler (çok fazla müzik almamışsanız). Tüm şarkıların, ekranın sol tarafında, bir ağaç yapısında birkaç kategoriye ayrıldığını göreceksiniz. Başlığa, albüme, sanatçıya, sene, türe, başka türlere göre seçim yapabilirsiniz.

Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Çok ilginç bir özellik ise, Şarkı Etiketlerini (sanatçı bilgileri, albüm bilgileri vb. İle ses dosyalarının içindeki veriler) güncelleyebileceğinizdir. Sadece parçaları seçin, sağ tıklayın ve internet üzerinden veya dosya adıyla güncellemeyi seçin. MediaMonkey bilgileri otomatik olarak indirir.

 

Sesi serbest bırakmak

Bir şarkıyı dinlemek için parçanın üzerine çift tıklayın. Başka bir seçenek sağ tıklayıp Now Playing seçeneğini seçmektir. Bu, tüm albümleri ve sanatçıları dinlemek için çok kullanışlıdır.

Ekranın alt kısmında, oynatma işleminin ilerlemesini izlersiniz ve duraklatabilir. İleri atlayabilir veya diğer parçalara geri sarabilirsiniz. Başlık, sanatçı ve albüm de görüntülenir.

Sağdan daha uzak, sürekli ve rastgele oynatma özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Diğer bir işlev ekolayzır. Köşede albümün ve ses kontrolünün bir görüntüsünü görürsünüz.

 

Otomatik Kullan

Ek olarak, MediaMonkey hala başka birçok işleve sahiptir. Örneğin, tüm şarkılarınızın sesini bir listede seçerek, sağ tıklayıp Set Track Volume seçerek normalize edebilirsiniz.

En sevdiğiniz şarkılarla CD yazmak için, Tools> CD / DVD’ye gitmeniz yeterlidir. Herhangi bir müzik çalarla uyumlu veya MP3, WMA vb. Destekleyen bir CD’den seçim yapın. Sonra sadece parçaları seçin ve diskin yanmasına izin verin. İsterseniz, MediaMonkey de bir ses CD’sinden şarkı ayıklar. Sadece Tools> Rip Audio CD’ye gidin.

Taşınabilir bir cihazınız varsa, MediaMonkey, şarkıları kolayca ve hızlı bir şekilde senkronize etmenizi sağlayan bir yenilikle birlikte gelir. Bunu yapmak için, sadece cihaza bilgisayarı girin ve Sync Device e tıklayın. IPod, MP3 ve MP4 çalarlara ve iPhone da dahil olmak üzere çoğu ses cihazına veri aktarabiliyor.

IPhone’a ek olarak, MediaMonkey’in en son sürümü iPhone 3GS, Palm Pre ve Android telefonlar dahil olmak üzere en çeşitli ve popüler akıllı telefonlarla senkronizasyonu da destekliyor. IPod’lar hayranları için, program ayrıca iPod Nano 5G ve iPod Nano 3G gibi hattın en son sürümleriyle de senkronize oluyor.

İlginç bir mod, “Run” menüsünde bulunan “Auto DJ” dir. Bu modu aktif hale getirdiğinizde, otomatik bir DJ gibi parçalar otomatik olarak çalınır ve PC’nizi şarkı çalmadan başınızı ısıtmadan bırakabilirsiniz. “Party” denen bir mod da var. Tools> Options> Party Mode’nda etkinleştirebilirsiniz. Böylece MediaMonkey’i kilitler ve kimsenin hiçbir şeyi değiştirmediğinden emin olursunuz.

MediaMonkey’inizden bıktınız ve değişmek mi istiyorsunuz? Sorun yok. Tools> Options> Skin, programın arayüzünü diğer iki büyük değişiklik için değiştirebilirsiniz.

 

Sürüm güncellemesi

MediaMonkey 4 sürümü de sistemde bazı iyileştirmeler getirdi, bu yüzden sevdiğiniz şarkıları bilgisayarınızda çalmak için daha fazla zamanınız var.

MediaMonkey artık Windows 10’u destekliyor. Bu, programın Aero sisteminin kullanımını içeren görevleri gerçekleştirmesine ve şarkı listeleri ve albümler arasında atlama listelerine en uygun şekilde geçiş yapmasına izin verecektir.

Ücretsiz sürümde bir başka büyük iyileştirme, dizinlerin otomatik olarak kontrol edilmesidir. Böylece bilgisayara yerleştirilen şarkılar programın arşiv deposunda otomatik olarak güncellenebilir. Kim sürekli artan şarkıların listesini PC’nin bu harika haberi sevecek.

Yukarıdaki değişikliklere ek olarak. MediaMonkey ayrıca CD’ye yazma ve medya dosya oynatıcısında 200’e yakın küçük iyileştirmenin yanı sıra iTunes’un en yeni sürümüyle uyumluluk aldı.

Tüm bunlar, programın daha da fazla program ile doldurulmasını ve böylece en sevdiğiniz şarkıları komplikasyon olmadan dinlemenizi sağlar.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *