Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Instagram fotoğrafları nasıl indirilir

Instagram fotoğrafları

internet

Instagram fotoğrafları nasıl indirilir

Instagram fotoğrafları nasıl indirilir

Instagram fotoğrafları nasıl indirilir fotoğrafları Instagram’dan kaydetmenin en iyi yolu.

Bunu yapmadan önce, diğer kullanıcıların fotoğraflarına saygı göstermeyi unutmayın. Sadece bir görüntü indirmek için yapmanız gerektiği anlamına gelmez.

Bazı kullanıcılar özellikle duvar kağıdı olarak kaydedilmesi gereken görüntüleri paylaşabilir. Ancak bu net değilse, indirmeden önce sormanız iyi bir fikirdir.

Milyonlarca kullanıcı, on milyonlarca fotoğraf yükledi, bu da onu dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması haline getirdi.

Belki de instagram içi kameralı bir fotoğraf çektiniz ve telefonunuza bir kopya kaydetmediniz. Ya da, belki de yanlışlıkla orijinal fotoğrafı sildiniz (ya da telefonunuz çalındı). Bıraktığınız tek kopya Instagram üzerinde paylaştığınız tek kopyadır.

Belki birisi, telefonunuz için mükemmel bir duvar kağıdı görüntüsü oluşturacak olan Instagram hikayelerine bir fotoğraf paylaşmış olabilir.

Daha sonra yeniden ziyaret edebileceğiniz ya da bir fotoğrafa yer işareti koyabileceğiniz ve daha sonra yeniden inceleyebildiğiniz gibi. Instagram’daki fotoğrafları doğrudan Instagram’dan bilgisayarınıza veya cihazınıza indirmenin bir yolu yoktur.

Instagramdan fotoğrafları nasıl kaydedeceğinizi soruyorsanız, bazı kolay yöntemler var.

 

Instagramdaki fotoğraflara nasıl işaretlenir

Bir görüntü indirmek, kaydetmenin tek yolu değildir. Daha sonra bir fotoğraf bulmanın hızlı bir yolunu bulmanız, ancak telefonunuzda fiziksel olarak saklanmasına gerek duymuyorsanız. Bunu Instagram’da favorilerinize ekleyebilirsiniz. Instagram bu yılın başlarında, Pinterest panoları gibi kaydedilmiş yayınları düzenleme yeteneğini ekledi.

Yer imi özelliğini kullanarak, fotoğraflarınızı daha sonra tekrar aramak üzere kaydedebilirsiniz. Bu özellik, en sevdiğiniz gramların kolayca erişilmesini sağlar. Ancak onları indirmenin aksine, yalnızca Instagram içinde onlara erişebilirsiniz.

1. Adım: Kaydetmek istediğiniz resmin altında, sağdaki yer işareti simgesine dokunun.

2. Adım: Fotoğraf şimdi kaydedildi, ancak kayıtlı Instagram fotoğraflarınızı düzenlemek istiyorsanız, “Koleksiyonlara Kaydet” seçeneğine dokunun. Kendi koleksiyonunuzu oluşturmak için artı simgesini tıklayın.

3. Adım: Instagram kaydetmenizi görüntülemek, düzenlemek veya düzenlemek için profilinize gidin ve resimlerinizin üstündeki yer işareti simgesine dokunun. Buradan yeni koleksiyonlar eklemek veya kayıtlı bir fotoğrafı yeni bir koleksiyona taşımak için artı simgesine dokunabilirsiniz.

 

Instagram hikayeleri ekran görüntüsü

Instagram hikayeleri genellikle tam ekran görüntülendiğinden, hikayeler aracılığıyla paylaşılan resimler telefonunuz için harika duvar kağıtları yapabilir.

Bazı fotoğrafçılar resimleri bu şekilde özellikle paylaşacaklar. Ancak bilmeniz gereken bir Instagram hikayesinin temiz bir ekran görüntüsünü almanın bir yolu var.

1. Adım: Instagram hikayesini görüntülediğinizde, kullanıcının üzerine eklenmiş adı gibi bilgiler olacaktır. Ekranda herhangi bir yere dokunup basılı tutun ve bu kaplamalar kaybolur (bu ayrıca hikayeyi duraklatır, ekran görüntüsünü almak için ekstra zaman verir).

2. Adım: Parmağınız ekranda tutulduğunda ekran görüntüsü alın. Bu biraz parmak jimnastiği gerektirebilir, ancak çok zor olmamalıdır. IPhone X ekran görüntüsünün nasıl alınacağı açıklanmıştır.

 

Windows ve MacOS’da instagramdan fotoğraf nasıl kaydedilir?

 

Instagram Video İndir

Instagram Video İndir, Instagram fotoğrafları ve Videolarının daha hızlı ve basit bir şekilde indirilmesini kolaylaştırır.

InstagramVideoİndir, masaüstü bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kullanılabilir.

instagram video indir

 

Bir Masaüstünde:

 

 • Instagram Websitesine gidin.
 • Kaydetmek istediğiniz resmi bulun. “…” Üzerine tıklayın ve “Gönder’e Git” i tıklayın.
 • Fotoğrafın URL’sini tarayıcınızdaki web adres çubuğundan kopyalayın.
 • İnstagram Video İndir web sitesine gidin.
 • Fotoğrafın URL’sini otomatik oluşturulmuş Instagram bağlantısını kutuya yazın.
 • Download butonuna tıklayın. Ardından, resminizi kaydetmek için sonuçlanan İndirme Resmi düğmesine tıklayın.

 

Bir Mobil cihazda:

 

 • Instagram uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz fotoğrafı bulun.
 • “…” simgesine dokunun ve “kopyala bağlantısını” tıklayın.
 • Yukardaki masaüstü yönergelerinden 4-6. Adımlarını izleyin, indirme bağlantısını Instagram Video İndir’e yapıştırın ve indirme düğmesine dokunmak için bir mobil web tarayıcısı kullanın.

 

Instagram

Biraz koddan anlıyorsanız, bir masaüstü bilgisayardaki Instagram’ı kullanarak bir Instagram fotoğrafları’nı indirebilirsiniz.

 • Instagram’in web sitesine gidin.
 • Kaydetmek istediğiniz Instagram fotoğrafını bulun ve üzerine tıklayın. (Not: Düzgün çalışmak için sonraki adımları uygulamak için sağ tıklatmanız veya denetim tıklatmanız ve “Yeni sekmede aç” ı seçmeniz gerekebilir.)
 • Fotoğrafı sağ tıklayın / kontrol tıklayın ve ardından Sayfa Kaynağını veya eşdeğerini Göster’i tıklayın.

 • “meta property” bilgisine sahip olan bölümü bulun (CTRL + F’ye basarak ve arama çubuğuna meta özelliği yazarak da bulabilirsiniz). Burada, <meta property = “og: image” ile başlayan bir kod satırı görürsünüz.
 • Ortak bir fotoğraf uzantısını, özellikle JPG veya PNG’yi görene kadar. Söz konusu meta özellik etiketinden sonra “content =” izleyen bağlantıyı kopyalayın.
 • Bağlantıyı tarayıcınıza yapıştırın ve Enter’a basın.
 • Sadece fotoğrafla bir sayfaya götürüleceksiniz. Şimdi, resmi sağ tıklayın veya Ctrl tuşuna basıp fotoğrafı kaydetmek için Resmi Farklı Kaydet’i seçin.

 

Instagram fotoğrafları indirmek için bir uygulama kullanırsanız

Instagram uygulaması, kullanıcıların kendi fotoğraflarını bile indirmelerine izin vermez. Bu, üçüncü taraf platformlarının sorun için kendi çözümlerini oluşturmasını engellemedi.

Soru şu: Bu üçüncü taraf Instagram uygulamaları gerçekten güvenli mi?

Instagram’in ana şirketi Facebook, sosyal medya kampanyaları için bir şirkete satılan kullanıcı verileri için geri tepme ile karşı karşıyadır. Bu veriler, kullanıcıların üçüncü taraf uygulamalarının Facebook profillerine erişmesine izin verdiğinde toplanmıştır.

Bu üçüncü taraf Instagram indiricilerinden bazıları. Uygulamayı kullanırken rahatsız edici reklamlar göndererek yalnızca para kazanmak için uygulamayı oluşturarak tamamen güvenli olabilir.

Ancak, birçoğu Instagram hesabınıza giriş yapmanızı ve uygulamanın hesap bilgilerinize erişmesine izin vermenizi gerektirir.

Hesap bilgilerinizi vermeden, yalnızca URL’yi ve çevrimiçi bir web uygulamasını kullanarak görüntüleri indirebildiğinizde, hesabınızı neden potansiyel risklere açıyorsunuz?

Instagram fotoğrafları indirmek için yerel bir seçeneğe sahip olmayabilir. Ancak telefonunuzu kaybettiyseniz ve sahip olduğunuz tek kopyalar Instagram profilinizde bulunuyorsa. Onları kaydetmenin hala bir yolu olduğunu bilmek iyi olur.

 

İlginizi çekebilir:

 

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Diğer internet

bitcoinBitcoin
$ 17,148.250.92%
ethereumEthereum
$ 1,272.700.07%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.0001753.73%
En üste