iPhone Müzik indirme Uygulamaları

IPhone Müzik indirme Uygulamaları

En iyi iPhone müzik indirme uygulamaları listesi.

Google veya diğer arama motorları ile Müzik bulmak ve indirmek kolay. Ancak iPhone ve iPod’unuzla çevrimdışı oynatma ve müzik indirmek için. Kullanabileceğiniz iPhone müzik indirme uygulamaları vardır.

Çevrimdışı müzik çalarken, telefonunuz müzik akışıyla karşılaştırıldığında çok fazla pil tüketmez. 3G veya 4G kullanarak müzik veya video akışı, çevrimdışı oynatmaya kıyasla daha fazla pil tüketir.

Bu makalemizde iPhone müzik indirme için çeşitli ücretsiz ve ücretli en iyi uygulamalardan bahsedeceğiz.

 

MixDownloader

MixDownloader, ücretsiz yüksek kaliteli müzik parçaları bulabileceğiniz en iyi iPhone müzik indirme uygulamalarından biridir.

mix

Şimdi indirin:

iTunes

QR kod okuyusu kullanarak indirin

En sevdiğiniz şarkıları dinleyebilir veya daha sonra dinlemek için bunları indirebilirsiniz. Bunun için sadece bir MixDownloader hesabına ihtiyacınız var.

Hesaba sahip olduktan sonra, verilen kategorilerden en sevdiğiniz müzik parçalarını seçmeniz yeterlidir. En sevdiğiniz müzik parçalarını kendi platformlarında listelenen arama çubuğunu kullanarak da arayabilirsiniz. Ayrıca, çalışan bir internet bağlantısı olmadan sevdiğiniz şarkıları dinleyebileceğiniz bir çevrimdışı moda sahiptir.

 

PlayMe

PlayMe, iPhone’unuzda müzik parçalarını bulmanızı, dinlemenizi ve indirmenizi sağlayan iPhone için en iyi ve ücretsiz bir müzik indiricisidir.

playme

Şimdi indirin:

iTunes

QR kod okuyusu kullanarak indirin

Büyük bir müzik parçaları kütüphanesi içerir ve hepsi daha kolay gezinmek için farklı kategorilere ayrılır. Favori müzik parçalarınızı bulmak için favori kategorilerinizden geçebilir veya arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, en sevdiğiniz müzik parçalarını dinlemek ve indirmek için bir hesaba bile ihtiyacınız yoktur.

 

SoundCloud

SoundCloud, en sevdiğiniz müzik parçalarını ücretsiz olarak bulabileceğiniz ve dinleyebileceğiniz en iyi çevrimiçi platformlardan biridir.

SoundCloud

Şimdi indirin:

iTunes

QR kod okuyusu kullanarak indirin

Ayın tüm popüler ve trend müzik parçalarını bulabileceğiniz basit bir arayüze sahip. Bununla birlikte, şarkıların orijinal sürümünü bulamazsınız. Ancak diğer sanatçıların söylediği remixleri dinleyebilirsiniz.

120 milyondan fazla şarkı içeren geniş bir müzik kütüphanesine sahiptir. Aynı zamanda kendi müzik parçalarınızı yükleme imkanı da verir.

 

Google Play Music

Google Play Music, müzik parçalarını ücretsiz olarak yayınlamanıza olanak veren iPhone için en iyi müzik indirme uygulamalarından biridir.

google

Şimdi indirin:

iTunes

QR kod okuyusu kullanarak indirin

Size iki seçenek sunar: En sevdiğiniz müzikleri dinleyebilir veya daha sonra dinlemek için bunları indirebilirsiniz.

En sevdiğiniz şarkıları yayınlamak ücretsizdir. Ancak bunları cihazınızda indirmek istiyorsanız, premium sürümü tercih etmeniz gerekir. Premium sürüm size 1,99 $ civarında mal olacak ve doğrudan cihazınızda sınırsız şarkı indirmenize izin verecektir.

 

Amazon Prime Music

Amazon Prime Music, en sevdiğiniz müzik parçalarını online olarak bulmanızı. Dinlemenizi ve indirmenizi sağlar.

amazon

Şimdi indirin:

iTunes

QR kod okuyusu kullanarak indirin

Hesabınızı yükseltmek isteyip istemediğinize karar verdikten sonra 30 gün boyunca ücretsiz deneme olanağı sunar. Diğer tüm uygulamalar gibi, Amazon Prime Music ayrıca daha sonra akış için en sevdiğiniz müzik parçalarını indirmenize ve kaydetmenize izin verir.

Çevrimdışı modda erişmek için sadece en sevdiğiniz şarkıyı yüklemeniz, çalıştırmanız, seçmeniz ve indirmeniz yeterlidir.

İstediğiniz müzik parçalarını bulabileceğiniz, dinleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz en iyi uygulamalar bunlar.

 

İlginiziçekebilir:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *