Wise Disk Cleaner indir – Gereksiz dosyaları silme aracı

Wise Disk Cleaner indir

Wise Disk Cleaner, PC’nizdeki gereksiz dosyaları silerek performans ve disk alanı kazanın.

Bu program, Bilgisayarınızda kapsamlı bir temizleme yapmanıza ve boş disk alanına sahip olmanıza ve performansı artırmanıza yardımcı olacak bir dizi araç sunan bir uygulamadır.

Bilgisayarı kullandığımız için, sadece makinenin özelliklerini almak için kullanılan gereksiz dosyaların ortaya çıkması kaçınılmazdır.

DownloadWindows  DownloadPortable

Windows XP, Vista, Win7 / 8/10 (hem 32 bit hem de 64 bit)

İnternette gezinmek ve program yüklemek veya kaldırmak. Bunun nedenlerinden bazılarıdır ve sisteminizi periyodik bakımdan sürdürmüyorsanız sorun daha da kötüleşir.

Ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü

Bu tür sorunları önlemek için, program depolama diskindeki (çerezler ve göz atma önbelleği gibi). Tüm geçici ve gereksiz dosyaları hızlı ve verimli bir şekilde silen. OS birleştirme işlemini gerçekleştiren özelliklere sahiptir. Bilgisayarınızı Wise Disk Cleaner ile temiz ve çalışır durumda tutun.

 

Üç temizlik seviyesi

Wise Disk Cleaner, gereksiz içeriği ortadan kaldırmak için çeşitli özelliklere sahiptir. Bu nedenle, programın her biri farklı bilgisayar temizleme seviyeleri için özel mekanizmalar sağlayan üç farklı bölüme sahiptir.

Ortak Temizleme altında uygulamanın temel işlevlerini bulabilirsiniz ve internet taraması, müzik ve video oynatma ve Microsoft işletim sisteminin çalışması ile ilgili işe yaramaz dosyaları ve platform bileşeninin bıraktığı izleri kaldırabilirsiniz. ve diğer yazılımlar.

Gelişmiş Temizleme sekmesinde, temel olarak geçici ve dizin dosyaları aramak için PC’deki depolama disklerinde daha derin bir tarama gerçekleştiren bir araç vardır.

Son olarak, Sistem Temizleme bölümünde artık kullanışlı olmayan Windows yükleyicilerinin izlerini kontrol edebilirsiniz.

 

Dosyaları yeniden gruplama

Yukarıda belirtilen tüm özelliklerin depolama alanını boşaltması amaçlanmıştır. Sistemin kendisinin performansından yararlanmaya çalışmak için. Wise Disk Cleaner disk birleştiricisi olarak işlev gören Disk Defrag işlevini sunar.

birleştir

Yazılımı yükleyip kaldırdığınızda, bunları oluşturan veri paketleri birlikte depolanmaz ve düzenlenmez. Programın her bir biti, depolama diskinin küçük bir bölümünde duracaktır.

Zamanla ve makinede gerçekleştirilen büyük miktarda etkinlikle, işlemci ve RAM aynı uygulamanın parçalarını bulmak için mücadele etmeye başlar. Bu nedenle, talep edildiğinde işlemlerini hızlandırarak. Bu paketlerin yeniden gruplandırılmasını gerçekleştirebilecek bir araca sahip olmak önemlidir.

 

Sizin için daha fazla kolaylık

Kullanıcı deneyiminizi daha rahat ve kullanışlı hale getirmek için Wise Disk Cleaner bir görev zamanlama fonksiyonuna sahiptir.

Bununla birlikte, bilgisayar boşta olduğunda veya giriş yaptıktan kısa bir süre sonra günlük, haftalık, aylık olarak programlayabilir ve gelişmiş temizleme içerebilir.

Bilgisayarınızı daha güzel hale getirmek için, Wise Disk Cleaner mavi, gri ve turuncu renkte önceden tanımlanmış üç özelleştirme teması sunar. Bununla birlikte, bir renk paleti aracılığıyla özel bir renk tonu seçmenize de izin verir.

 

İlginizi çekebilir:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *