Bizimle iletişime geçin

BAHUSUS.COM

Windows PC için En iyi iOS Emulator

Windows PC için En iyi iOS Emulator

Windows

Windows PC için En iyi iOS Emulator

Windows Bilgisayar için En iyi iOS Emulator Listesi

Windows bilgisayarda iOS emulator kullanarak, ek bir donanım olmadan iPhone uygulamarını kullana bilirsiniz.

Windows’ta bir mobil uygulamayı veya en sevdiğiniz PUBG oyununu ios emulator kullanarak çalıştırın.

Emulator, iOS uygulamalarını ve diğer işlevleri çalıştırmak için Windows’ta başka bir atmosfer oluşturma kapasitesine sahip ek bir yazılım olarak bilinir. Konsollara ihtiyaç duymadan bu klasik oyunları oynayabileceğiniz gameboy emülatörüne benzer.

1. Appetize.io

Appetize

Appetize, uygulamalarınızı web sitesine yüklemenizi isteyen ve ardından her şey ayarlanan web tabanlı bir platformdur. İlginç bir şekilde, bu işlem mevcut herhangi bir tarayıcıdan oluşabilir, bu nedenle aynı anlamda belirli olması gerekmez.

Uygulamaya git

 

2. Smartface

Smartface

En iyi iOS emulator’lerin den biri olan Smartface. Platformlar arası uygulamalar geliştirmek için yaygın olan mükemmel ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğu bilinmektedir. Uygulamaların geliştirilmesine başlayabilmeniz için iTunes’un PC’ye zaten kurulmuş olduğundan emin olmanız yeterli.

Smartface, geliştiricilerin uygulamaları test etmelerine yardımcı olacak. Gelişmiş özelliklerden bazılarını içeren, yani ücretsiz ve premium olmak üzere iki sürüm içerir.

Uygulamaya git

 

3. Xamarin TestFlight

TestFlight

Apple’ın kendisine ait olan TestFlight, kullanıcılara ve diğer geliştiricilere kolay seçim için bir seçenek sağlayan aşırı dokümantasyon özelliklerine sahiptir. Ayrıca, test edicilerin e-posta yoluyla davet edilebileceği ve her birinin mevcut beta sürümlerine erişebildiği. Windows için en şaşırtıcı emulatorler den biri olarak da adlandırılır.

Bu iPhone emulatoru yalnızca iOS 8.0 ve üzeri ile uyumlu olsa da. Geliştiriciler her zaman tüm amaçları için buna güvenebilir.

Uygulamaya git

 

4. Ripple

Windows PC’nizde Chrome uzantısı olarak hızlı bir şekilde çalışır ve yeni yazılım indirme stresinden uzak durursunuz. Neden Ripple’ın bugün ünlü bir iOS emulator olduğunu merak ediyorsanız. Bu kadar basit bir arayüzle çok çeşitli test desteğini destekler.

Platformlar arası mobil ve HTML5 uygulamalarını test etmek burada oldukça basit konulardır. Bir de Windows PC’nizde Chrome tarayıcı gerekliliği olan tek hit olan Ripple aracılığıyla yeni uygulamalar oluşturabilir.

Uygulamaya git

 

5. Electric Mobile Studio

Araç, Windows’ta iOS uygulamaları geliştirmek, test etmek, yeniden tasarlamak ve oluşturmak için kullanılabilir. Bununla, anında çözünürlükleri değiştirebilir, HTML5 desteğini yükseltebilir/azaltabilir ve iPhone için en iyi emulator olmasının nedeni budur.

GPS simülasyonu coğrafi konum API’lerinin mobil sayfalara ve uygulamalara bile erişmesine izin verir. Tercih edilen kısayollar için kısayol tuşu navigasyonu da ekleyebilirsiniz.

Uygulamaya git

 

6. Air iPhone Emulator

Windows için bu iOS emulator Adobe Air Framework ile aşinadır. Evet, bu uygulamayı çalıştırmak için PC’nizde Adobe Air’i yüklemeniz gerekir. Çok basit bir yükleme işlemiyle yapılan tüm iPhone uygulamalarınızın ve oyunlarınızın masaüstünde görünmesini sağlar.

Uygulamaya git

 

7. App.io

Bu iPhone emulatoru, işleme başlamak için sadece iOS uygulamasını yüklemeniz gereken çevrimiçi çalışır. Yükleme biraz zaman alabilir, ancak bir kez yapıldığında, App.io’nun kullanımı oldukça basittir. Platformlar arası uygulamaları test etmek veya özel iOS oyunları oynamak için mükemmel diyebilirsiniz.

Uygulamaya git

 

İlginizi çekebilir:

Okumaya devam et
Şunlar da ilginizi çekebilir...

İçerikleri oluşturur, BAHUSUS ekibini yönetir ve bu blogda gördüğünüz her içeriğin güzel görünmesini sağlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Windows

bitcoinBitcoin
$ 26,585.121.1%
ethereumEthereum
$ 1,851.341.14%
terra-lunaTerra Luna Classic
$ 0.00016.38%
En üste